Říjen 2016

Ušetřete při nákupech na bleším trhu v rozšíření The Sims 4 Život ve městě

18. října 2016 v 20:30 | STS3 |  The Sims 4 - Život ve městě
Festivaly jsou jednou z našich nových oblíbených atrakcí rozšíření The Sims 4 Život ve městě* (vychází začátkem listopadu). Díky nim totiž naši rozliční Simíci vyjdou do ulic, aby se seznamovali, učili se nové věci a hledali si nové kamarády.


Na bleším trhu výhodně nakoupíte, což se ve drahém San Myshunu hodí, pokud máte hlouběji do kapsy. Nabídky na bleším trhu se už nemusí opakovat, takže radši přijďte včas a často se vracejte, abyste je všechny využili.


Navíc můžete v případě potřeby i smlouvat, zkusit cenu ještě trochu srazit dolů a odejít z blešího trhu s opravdu výhodnou koupí. Také můžete prodávat nebo směňovat sběratelské předměty, jako jsou nová sněžítka, s ostatními nadšenci do sbírek. Tvoříte něco? U stánků můžete prodávat vlastní obrazy, čerstvou úrodu nebo cokoliv jiného.

Že nevíte, kdy to vypukne? Mrkněte se na cedule v sousedství nebo na nástěnky ve společných prostorech bytových domů. Uvidíme se na bleším trhu!


*K hraní je třeba základní hra The Sims 4 (v prodeji samostatně) a všechny herní aktualizace.

Nové kariéry v rozšíření The Sims 4 Život ve městě přináší nové úkoly

18. října 2016 v 19:49 | STS3 |  The Sims 4 - Život ve městě
V rozšíření The Sims™4 Život ve městě* najdete město San Myshuno, které není jen o nových aktivitách, ale také o nových příležitostech. Jak jinak se vaši Simíci probojují od malinkatého bytečku až k nádhernému střešnímu bytu, o kterém už dlouho sní?Ve městě San Myshuno na vás čekají tři nové jedinečné kariéry, přičemž každá z nich má dvě odvětví, které přináší vlastní možnosti a zajímavosti. V nabídce je politika, kritika a sociální média. Tyto nové kariéry jsou úplně jiné než cokoliv, co jste dosud v The Sims 4 viděli. Ke všem těmto kariérám patří úkoly, díky kterým Simíci vyjdou z pracovny a pustí se do práce přímo v ulicích města San Myshuno. Jednoduše řečeno: úkoly kariéry dodávají do rozšíření The Sims 4 Život ve městě více rozmanitosti, nové výzvy a zajímavé příběhy.


Nejdřív se mrkneme na politickou kariéru, kde vaši Simíci začínají jako aktivisté a nakonec se rozhodnou, jestli z nich budou charitativní organizátoři, kteří budou bojovat za dobrou věc, nebo politikové, kterým také o něco jde. Aktivisté šíří povědomí a propagují svůj záměr. Jejich pracovní úkoly je zavedou do různých podniků, kde budou protestovat a informovat veřejnost o svém záměru. Politikové na vyšší úrovni mohou u pultíku (najdete ho například v centru) pronést inspirativní řeč, a získat si tak důvěru veřejnosti i potřebné hlasy. Charitativní organizátoři dobře vědí, že každý záměr potřebuje financování, takže musí prostřednictvím svých kontaktů ve městě shánět dary nebo úplatky.


Nebo vaše Simíky zajímá spíš kritika? Mohou se věnovat jídlu nebo umění, ale každopádně budou chodit po festivalech ve městě, aby mohli ochutnávat výborné (občas) kuchařské výtvory a hodnotit místní zábavu. Pokud vaši Simíci neradi malují, mohou zajít do místního muzea a pořádně zkritizovat umělecká díla ostatních.


A konečně se Simíci mohou stát i odborníky na sociální média. Tato kariéra se celá točí kolem získávání fanoušků pomocí počítače. Streamujte, chatujte a dělejte všechno proto, abyste našli nové fanoušky a zvýšili si sledovanost.

Nové kariéry v rozšíření The Sims 4 Život ve městě jsou báječným hybridem mezi tradiční a aktivní kariérou. Když zrovna nemáte čas věnovat se svým Simíkům, můžete je prostě a jednoduše poslat v dobré náladě a s dokončenými úkoly do práce a produktivní den je na světě. Když se ale příběhu svých Simíků chcete věnovat naplno, můžete pracovat z domova. Klidně je pošlete plnit úkoly do ulic San Myshuna a objevte všechno, co může město nabídnout.


* K hraní je třeba základní hra The Sims 4 (v prodeji samostatně) a všechny herní aktualizace.

9 báječných věcí, které najdete při průzkumu San Myshuna

16. října 2016 v 20:00 | STS3 |  The Sims 4 - Život ve městě
San Myshuno z rozšíření The Sims 4 Život ve městě (vychází 3. listopadu) není jen tak obyčejné sousedství nebo místo, kde mohou Simíci bydlet. Má totiž vlastní jedinečnou osobnost! Chtěli jsme, aby San Myshuno mělo stejné kouzlo jako oblíbená města z našeho světa a Simíci ho mohli objevovat. Pojďme si popovídat o báječných a ztřeštěných věcech, které v San Myshunu najdete!

Vyrazte na festival!
Možná už to víte, ale San Myshuno je každopádně městem festivalů! Festivaly jsou jako podniky, které tu nejsou nastálo. Přináší s sebou nové herní možnosti, nové příběhy a nové soutěže. Festivaly jsou jako dělané pro milovníky jídla, zamilované, geeky, a dokonce i pro ty, co touží dobře nakoupit. V každém sousedství se odehrává jiný festival, tak pošlete Simíky ven, aby si užili zábavu, dokud to jde.


Ochutnejte nová jídla
Chtěli jsme, aby San Myshuno bylo různorodé město plné zajímavých kultur. A jaká část kultury je důležitější než jídlo? San Myshuno přináší stánky s jídlem a desítky nových receptů. Aby to bylo trochu jednodušší, vaši Simíci se mohou nové recepty naučit pouhým ochutnáváním. Skvěle se to hodí k nové aspiraci Místní. Simíci tak mohou vyrazit do města a ochutnat kuchyni celého světa.

Kupte si suvenýry
Na festivalech je zábava, ale proč tam chodit, když si odtamtud nemůžete nic odnést? Nemusíte se bát, mysleli jsme na to. Všechny festivaly mají stánky, které prodávají trička, jedinečné koření, speciální zábavní pyrotechniku a další věci. Vezměte si s sebou pár simoleonů navíc a pořiďte si něco na památku.
Sbírejte sněžítka Ve městě Simíci každou chvíli něco vyhazují. Co jeden Simík vyhodí, jiný jako by našel. Proto si nenechte ujít kartonové krabice pohozené na chodníku. Vaši Simíci v nich najdou sněžítka, ze kterých si můžete sestavit novou sbírku.


Střílejte na koš
Už dlouho jsme do hry chtěli přidat basketbalový koš a San Myshuno nám přišlo jako skvělá příležitost. Vaši Simíci si mohou zahrát ve Čtvrti trhovců s kořením nebo si pořídit vlastní hřiště do střešního bytu. Pak si mohou zastřílet na koš s kamarády. Při basketbalu spálíte pár kalorií, které jste nabrali pojídáním regionální kuchyně u stánků. Navíc si třeba najdete nové kamarády.

Seznamte se s novými zajímavými Simíky
San Myshuno je plné fascinujících Simíků. V ulicích jsou živé sochy, které si touží vydělat pár simoleonů na spropitném. Některé z nich působí přesvědčivějším dojmem než jiné. Po městě se také toulají turisté. Možná tu potkáte Simíka, který bude vaším novým spolubydlícím nebo životním partnerem. Nebo potkáte divnou a trochu potrhlou pandu. Ale to už jsme řekli až moc. Zkraťme to: San Myshuno je plné zajímavých Simíků.
Vyzkoušejte graffiti Vždycky jsme chtěli Simíkům umožnit, aby vyjádřili své pocity a ovlivnili svět kolem sebe. Pouliční malby jsou skvělým doplňkem San Myshuna. Simíci, které malování baví, se mohou chopit spreje a vytvořit graffiti, nádhernou nástěnnou malbu nebo posprejovat něco, co stvořil někdo jiný. Nemusíte se spokojit s obyčejným a nudným betonem. Simíci mají na dosah ruky spoustu kreativních možností.


Naučte se zpívat karaoke
V rozšíření The Sims 4 Život ve městě najdete novou dovednost zpěv. To znamená, že na každém rohu uslyšíte nádherné chorály nebo tragické falešné békání. Pošlete své Simíky, aby si taky trochu zazpívali, nebo s nimi vyrazte rovnou do nějakého karaoke baru. Muzika je v každém případě ve vzduchu... i když je někdy malinko falešná.

Bojujte za dobrou věc
Simíci v San Myshunu mohou vyzkoušet jednu ze tří nových kariér. Jednou z nich je i kariéra politická, která je jako dělaná pro Simíky, kteří chtějí s cedulí v ruce bojovat za správnou věc. Simíci mohou v ulicích San Myshuna protestovat. Když to potom v kariéře dotáhnou dál, budou u pultíků pronášet proslovy pro celé zástupy. Rozšiřujte povědomí o svém záměru a vysvětlete obyvatelům San Myshuna, jak se věci ve skutečnosti mají.

San Myshuno je živé město a korunní klenot rozšíření The Sims 4 Život ve městě. Už se nemůžeme dočkat, až se vaši Simíci 3. listopadu nastěhují do města a vyjdou do ulic, aby prozkoumali všechen náš nový obsah.


* K hraní je třeba základní hra The Sims 4 (v prodeji samostatně) a všechny herní aktualizace.

STS se vrací!

16. října 2016 v 17:16 | STS3 |  Novinky
Jak jste si už všimli, nebyli jsme skoro rok na stránce aktivní. Bohužel nám to nedovolil čas a nikdo z Vás nám nenabídnul pomoct, tak blog na delší dobu utichl.

Ovšem přichází čas ho znovu probudit!

Již pro Vás připravujeme novinky ze světa simíků, nové soutěže a další filmy, seriály a fotky z dílny STS!
Tak nezapomeňte nás sledovat!


PŘIDEJ SE K NÁM!

Umíš stavět domy?
Umíš dělat parádní fotky ze světa The Sims?
Zajímáš se o tuto skvělou hru?
A Chceš být součástí týmu STS?
Tak nám napiš na super-thesims3@seznam.cz a staň se členem našeho týmu!