Únor 2015

Simíci jako znalci medicíny

19. února 2015 v 14:00 | STS3 |  The Sims 4 - Hurá do práce

Zachraňování životů nebylo nikdy tak zábavné!

Už v dubnu vaši Simíci ovládnou celé pracoviště v rozšíření The Sims 4 Hurá do práce! Simíci se budou moci pustit do tří interaktivních kariér a vy je při tom budete ovládat. Mohou zachraňovat životy jako smělí lékaři, řešit zločiny jako odvážní detektivové nebo vytvářet vynálezy jako šílení vědci. Zbude i místo pro Simíky, kteří mají podnikatelské ambice. Těm můžete vytvořit a zařídit zcela jedinečné obchody. Navíc vás čekají nové podniky, další dovednosti a také příležitost seznámit se s mimozemšťany!

Dnes vám ukážeme, jak vypadá takový normální den doktora v naší nové nemocnici. Doktora v akci si můžete také prohlédnout v našem nejnovějším videu s názvem "The Sims 4 Hurá do práce! - oficiální ukázka z hraní za lékaře".

Je devět ráno. Doktorka Padma Araniová (zabývá se všeobecnou chirurgií) právě míří do nemocniční kuchyňky.
První pacient doktorky Araniové je tady. Je to mladý muž, který má trochu nadváhu, a stěžuje si, že mu je pod psa. Takže den nám začíná jednoduchým případem, tak to má být. Doktorka Araniová ho pošle na rentgen. Je to rutinní postup, který je nutné dodržet. Pak ho posadí na vyšetřovací lehátko, prohlédne mu oči a uši a přeměří mu teplotu. Potřebuje získat další údaje pro diagnózu, a tak pacienta pošle na test na běžeckém pásu. Jenže v tom do nemocnice přijde těhotná žena.

Bude rodit! Doktorka Araniová má službu, takže ženu rychle dovede na operační sál, kde porod proběhne. Dělá to úplně poprvé. Sice má trochu obavy, ale nakonec vše dobře dopadne. Děťátko se narodí zdravé a šťastné. Mamince i dítěti se daří dobře.

Uf!

Ale to ne! Doktorka Araniová zapomněla na svého prvního pacienta! Poslala ho na běžecký pás kvůli diagnóze. Nechala ho běhat až do úplného vyčerpání (dokonce trochu zhubnul), takže je připravený na diagnózu. Vypadá to, že má plynatou chechtavost. Není to ale nijak zvlášť vážné, léčba bude snadná.

A máme tu odpoledne. Doktorka Araniová si dala několik dalších šálků kávy a rychlou svačinku v kuchyni . Čeká ji důležitá operace, kterou bude provádět na novém operačním stole. Operace bude dlouhá, náročná a nadělá se při ní spousta nepořádku, ale právě na tohle se naše lékařka specializuje - umí výborně vyoperovat všechny ty čvachtavé (a obvykle životně důležité) orgány.

Den nám končí a naštěstí dnes ani nebyl potřeba výjezd k pacientovi. Jelikož je doktorka Araniová velmi schopná chirurgyně, musí občas vyrazit za nemocnými Simíky i domů. Obvykle jí to nijak nevadí, ale dnes je z práce tak vyčerpaná, že už se nemůže dočkat, až si doma odpočine.

Takhle tedy vypadá obyčejný den v nemocnici. Simíci v této interaktivní kariéře se snaží uspokojit jak potřeby pacientů, tak ty svoje (protože spokojený lékař je dobrý lékař) a také přispět svým dílem ke každodennímu fungování nemocnice. Také diagnostikují pacienty a používají nejrůznější lékařská zařízení. Je to přesně takové lékařské drama, jaké byste čekali. A je jen vaše!

The Sims 4 - Hurá do práce

19. února 2015 v 9:27 | STS3 |  The Sims 4 - Hurá do práce

Již brzy vyjde první rozšíření The Sims 4

Zdravíme hráče Simíků!

Máme velikou radost, že můžeme oznámit vydání prvního rozšíření The Sims 4 s názvem Hurá do práce! Díky třem úplně novým kariérám (každá z nich má vlastní budovu, ve které můžete hrát) máte spoustu možností, jak naplnit ambice svých Simíků. Ale to ještě není všechno! Se Simíky můžete začít podnikat. Využijte jejich dovednosti a koníčky Simíků a vydělávejte pomocí nich Simoleony. Až rozšíření The Sims 4 Hurá do práce od dubna 2015 vyjde, budete mít spoustu možností seznámit se s novinkami sami. Zatím pro vás máme sedm zajímavostí:


1. Staňte se lékařem: vaši Simíci teď mohou věnovat svůj čas zachraňování životů, léčení pacientů a operování. Úplně poprvé také budou moci pomáhat s rozením dětí!

2. Bojujte se zločinem: vyšetřujte na místech činu, vyslýchejte Simíky a zatýkejte zločince. Začněte jako kadeti a vypracujte se až na náčelníky policejního sboru.

3. Experimentujte a vynalézejte: vědci konstruují své šílené vynálezy a shánějí si exempláře, na kterých mohou své ďábelské výtvory (jako je třeba Simíkovský paprsek) zkoušet. Tito Simíci se budou muset rozhodnout, jestli své vynálezy použijí ve prospěch ostatních Simíků, nebo zda je raději trochu potrápí.


4. Začněte podnikat v jedinečném stylu: otevřete si obchod, jaký si jen usmyslíte. Pekárnu, butik s oblečením, uměleckou galerii, knihovnu nebo něco jiného. Podnikání si můžete vyladit přesně podle svého gusta: rozhodněte, co budete prodávat, řiďte zaměstnance a uspokojte své zákazníky.

5. Pracoviště pro nové kariéry: všechny nové sousedství a budovy, jako je nemocnice, policejní stanice a vědecká laboratoř, jsou plně zařízené úplně novými předměty. Vaši Simíci tak budou mít připravenou cestu k úspěchu. Nebo zajděte do Obchodní čtvrti a prohlédněte si všechny obchody, které jste vytvořili, když jste zkoušeli, co přesně bude vaše Simíky bavit.


6. Osvojte si nové dovednosti: vyzkoušejte si celou sadu nových dovedností, které vašim Simíků umožní vytvářet další jedinečné předměty. Udělejte dokonalou fotku nebo upečte a nazdobte nějakou dobrotu. Pomohou vám v tom nové dovednosti fotografování a pečení. Své výtvory si Simíci mohou hrdě vystavit doma nebo je zpeněžit, a trochu si tak přilepšit.

7. Setkejte se s mimozemšťany: oni totiž už přistáli a jsou mezi námi! Zjistěte, kteří Simíci nejsou tak úplně odsud, a prozkoumejte záhadnou mimozemskou dimenzi.

Tak ať se vaši Simíci přestanou válet na gauči a ovládnou celé pracoviště! Rozšíření The Sims 4 Hurá do práce vychází od dubna, a to nejen na PC, ale také pro Mac.