Prosinec 2014

Přejeme

21. prosince 2014 v 17:33 | STS3 |  Novinky

Milí fanoušci The Sims, a nejen Vy, dovolujeme si Vám tímto popřát krásné a klidné Vánoční svátky a ať se Vám vyplní i nejtajnější sny.

Děkujeme za Vaši dosavadní podporu a přízeň.Cheaty do The Sims 3

8. prosince 2014 v 11:45 | STS3 |  Novinky

Cheaty do The Sims 3


TESTOVACÍ CHEATY

testingcheatsenabled true - testovací cheat, který zpřístupní spoustu možností (Při držení tlačítka SHIFT a kliknutí na schránku je možno vypnout potřeby, najít práci, přátelé a další. Stejně tak se vám objeví jiná nabídka po držení SHIFT a kliknutí na zem, dům, aktivního simíka, na neaktivního simíka a další. Nejlepší je, když člověk všechny možnosti objeví sám :D také můžete upravovat kliknutím a táhnutím na vztahy simíků v panelu vztahů, stejně tak můžeme upravovat i potřeby - kliknout a táhnout. Při držení CTRL a kliknutí na nějakou náladovku v panelu nálad tu náladovku můžeme odstranit.)

buydebug - v modu nákupu zpřístupní objekty z hrobek z Cestovní horečky, ale také ploditelé semínek, kamenů, hmyzu, polních květin, motýlů, atd...

familyfunds příjmení částka - umožňuje nastavit jakékoli množství peněz kterékoli rodině v sousedství (stačí napsat cheat, příjmení rodiny a částku, kterou chceme, aby měla k dispozici)


DALŠÍ CHEATY

hideheadlineeffects on/of - skryje všechny efekty nad hlavami simíků


kaching - přidá 1 000 Simoleonů

motherlode - přidá 50 000 Simoleonů

help - vypíše všechny použitelné cheaty