Listopad 2014

Radujte se! V The Sims 4 teď najdete bazény!

6. listopadu 2014 v 14:33 | STS3 |  The Sims 4
Zdravíme všechny milovníky večírků!

S radostí vám oznamuji, že právě vyšla nová bezplatná aktualizace The Sims 4. Můžete si ji vyzkoušet hned teď! BAZÉNY! PARÁDA!

Jedním z důvodů, proč jsem z bazénů v The Sims 4 já osobně tak nadšená, je nový způsob jejich stavění. Už měsíce vám píšeme o režimu Stavba a jak snadné je díky němu budování nových domů. Všechnu tuhle skvělou technologii jsme teď přizpůsobili i pro bazény. Díky tomu je jejich stavění mnohem rychlejší a snazší než kdy předtím.

Tak zaprvé: bazény můžeme stavět i diagonálně! Toužily po tom spousty hráčů, a proto máme velkou radost, že to v The Sims 4 půjde (jakmile si hru aktualizujete).

Vždycky jsme chtěli nabídnout možnost vytvořit spousty vizuálně zajímavé bazény, které bývají často k vidění u hotelů na exotických místech. Hráči teď mohou na stěny bazénů umísťovat okna a vytvářet tak zdánlivě nekonečné vodní plochy. Také jsme přidali možnost upravovat hloubku bazénu - stačí změnit výšku stěny.

Střešní bazény! Je to tak! V The Sims 4 můžete postavit bazény v přízemí, v prvním patře, nebo dokonce i na střeše!
Jen se mrkněte na tenhle úchvatný střešní bazén, který jsme vytvořili tady ve studiu:

Ale co Simíci? Ti přece potřebují něco na sebe. V editoru Vytvořit Simíka si můžete prohlédnout novou kolekci plavek! Jednotlivé kusy můžete kombinovat a vytvořit něco jedinečného. Vyzkoušejte také již hotové styly plavek, které odrážejí nejžhavější módní trendy. Simíci se tak mohou vhodně obléknout a pak skočit pořádného placáka.

Pokud Simíci nechtějí, do vody pochopitelně nemusí. Klidně si mohou jen sednout na okraj bazénu a povídat si s koupajícími se Simíky nebo se přitulit k někomu, koho mají rádi. Kolemjdoucí se musí mít na pozoru, jelikož se jim může snadno stát, že je Simíci v bazénu pocákají. Obzvlášť si dávejte pozor na zuřivce, kteří se v bazénu uklidňují tím, že plavou kolečka.

K bazénům samozřejmě také patří nový způsob smrti. Už je to tak, vrací se oblíbená smrt utonutím. Brzy zjistíte, že duch, který tímto způsobem vznikne, bude mít opravdu pořádný strach z vody.


Samozřejmě vám nechceme zkazit všechna překvapení, která na vás v této aktualizaci čekají (a nebojte, je jich dost!), takže vás raději necháme, ať si bazény vyzkoušíte sami v tom pravém stylu The Sims 4.