Září 2014

Sim Friends - vzpomínkové video

3. září 2014 v 20:24 | STS3 |  Seriál Sim Friends
Zavzpomínejte s námi na začátky našeho seriálu. Vsadím se, že si většinu z těch prvních fotek už ani nebudete pamatovat ;-)


Díl 10. Svatební zvony

2. září 2014 v 14:36 | STS3 |  3. série
Emily (Elisabeth Mitchel) a Alan (CHristpher Grint) se těší až přijde jejich "velký" den. Oba jsou také spokojeni, že se rodina dala zase dohromady a vše je jak má být. Svatba proběhne podle očekávání... :)

V tomto díle účinkují: Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Laura Bright, Leo La Croas, Nicol Loraine, Oliver Lamore, Markus Jason.


Ze života simáckých hvězd - díl 6.

1. září 2014 v 11:17 | STS3 |  Simácké hvězdy
Elisabeth si svou štíhlou postavu udržuje pravidelným běháním a plaváním. Na pláži podle svých slov také často a ráda relaxuje.


Při posledním tréninku jsme ji přistihli dovádět s oním neznámým mladíkem, s kterým se nedávno procházela v parku. V jeho přítomnosti Elisabeth jen září. Snad se již brzy dozvíme, kdo tento muž vlastně je.


Po příjemném dni stráveném na pláži si zašli společně na večeři a bavili se rozverně, nezapomněli nechat i tučné dýško... :)


A tady už není pochyb, o tom, že mladík je novým Elisabethiným objevem. Doprovodil ji až domů a loučení vypadalo velmi důvěrně…


Druhý den ráno jsme přistihli snoubence Lauru Bright a Christophera Grinta, jak si to míří do nemocnice…


Jakou zprávu se tam asi dozvěděli, že Christopher své snoubence okamžitě daroval kytici a oba vypadají tak šťastně… Něco mi říká, že již brzy to poznáme... :)