Říjen 2013

THE SIMS 4 VYJDE NA PODZIM 2014

25. října 2013 v 8:36 | STS3 |  The Sims 4
Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že The Sims ™ 4 vyjde celosvětově na podzim 2014. Vyvojářské studio Maxis v The Sims 4 přináší zcela nové způsoby, jak si hrát se životem; výkonné nástroje pro tvorbu, úplně nové Simíky vylepšené o emoce a inteligenci a jedinečný herní zážitek z ovládání mysli, těla i srdce vašich Simíků, jež vytvoří životní příběhy tak jako nikdy předtím.

"Značka The Sims má nejlepší fanoušky na světě a jejich vášeň a nadšení nikdy neupadá", říká Rachel Franklin, viceprezidentka a generální manažerka Studia The Sims. "Tyto miliony hlasů jsou hnacím pohonem našeho procesu vývoje, pomáhají The Sims 4 stát se nejctižádostivější a nejlepší hrou, které naše studio kdy vytvořilo. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme reakce našich fanoušků, až The Sims 4 vyjde na podzim 2014."

The Sims je jedna z nejprodávanějších a nejoblíbenějších značek ve videoherní historii. Více než čtyři roky od vydání je hra The Sims 3 stále hrána každý den a hráči mezi sebou sdílejí své výtvory, příběhy a životní vzpomínky skrze sociální sítě, kde mají několika milionové publikum.

Předobjednání je možné zde. Ti, kteří si hru předobjednají nyní, obdrží limitovanou edici, která obsahuje digitální obsah Večírek století. The Sims 4 vyjde pro PC a zatím neobdrželo věkové ohodnocení.


Díl 4. Hlídání

12. října 2013 v 15:22 | STS3 |  3. série
Sue (Laura Bright) s Keithem (Leo La Croas) se stále snaží pracovat na svém obnoveném vztahu. Emily (Elisabeth Mitchel) získává možnost se co nejdříve vrátit do práce, využije ji? A Alan (Christopher Grint) celou noc nebyl doma, což se Emily (Elisabeth Mitchel) vůbec nelíbí...


V tomto díle účinkují: Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Laura Bright, Leo La Croas, Markus Jason, Nicol Loraine, Oliver Lamore.


Nové obrázky z The Sims 4 - Gamescom

1. října 2013 v 16:10 | STS3 |  The Sims 4
Objevili se nám nové obrázky ze hry The Sims 4. Tyto obrázky byli vypuštěny na GameScomu 2013. Na co se ve hře těšíte vy a co říkáte na obrázky? Komentovat můžete zde a nebo na naší FB stránce www.facebook.com/AdminSTS3