Červenec 2013

The Sims 3: Do budoucnosti v ESHOPU

30. července 2013 v 19:35 | STS3 |  The Sims 3 - Do budoucnosti

Předobjednejte si už nyní dodatek The Sims 3: Do budoucnosti a buďte mezi prvními kdo tento dodatek obdrží. Navíc se zařadíte automaticky do soutěže, kde můžete vyhrát druhý dodatek či kolekci ZDARMA dle vlastního výběru.

Předobjednávejte zde


The Sims 3 - Do budoucnosti: Prvky a vlastnosti

30. července 2013 v 16:44 | STS3 |  The Sims 3 - Do budoucnosti
Vezměte Simíky do budoucnosti! Úplně poprvé v sérii The Sims si můžete hrát se životem v budoucnosti! Naskočte do časového portálu a projděte spolu se svými Simíky do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené budoucnosti a ve kterém můžete začít žít úplně jinak.


 • Experimentujte s technologií budoucnosti. Sledujte, jak nové zábavné, transportní i domácí technologie zcela mění způsob, jakým Simíci jí, spí, cestují, komunikují a baví se. Vaši Simíci se mohou naučit s touto supermoderní technologií pracovat a pak si své vědomosti v podobě nové dovednosti Pokročilá technologie odnést zpátky do současnosti, kde se jim budou opravdu hodit!

 • Změňte budoucnost. Všechno, co Simíci udělají dnes, ovlivňuje budoucnost, včetně toho, co po nich zůstane. Vaši Simíci se dokonce mohou v budoucnosti setkat se svými potomky a v současnosti udělat něco, co jejich budoucí život zcela změní! Jak vaši Simíci s takovou mocí naloží? Vytvoří výjimečně utopickou společnost nebo svět plný chaosu?


 • Vyprávějte nové příběhy také díky nástroji Vytvořit Plumbota. Vytvářejte a upravujte si Plumboty a nechte je, aby se stali součástí domácnosti vašich Simíků! Vyrobte pro ně jedinečné čipy s vlastnostmi, pomocí nichž je můžete přeprogramovat. Každý Plumbot pojme až sedm čipů, takže se může chovat opravdu nepředvídatelně. Co se asi tak stane, když použijete čip Robochůva a zároveň čip Zlověstné obvody?

 • Postavte si dům jako vystřižený z budoucnosti nebo si jej kupte. Dopřejte Simíkům holografické televize, malířské stojany, květiny i počítače a cestujte z patra do patra tubusovými výtahy. Pořiďte si automatické posuvné dveře, poklidné střešní zahrady a zatravněné podlahy i stěny, abyste si opravdu připadali jako v budoucnosti. Každý si chce užívat bydlení jako z budoucnosti už dnes!


 • Hrajte si s novým světem zasazeným do stovky let vzdálené budoucnosti. Svištěte si na jednokolejce nebo hoďte na záda jetpack a trochu se proleťte s kamarády! Můžete si zajít do města, kde na vás čeká úplně nové nákupní centrum se spoustou interaktivních prodejních stojanů s nejnovějšími technologickými vychytávkami nebo třeba módními doplňky. Dejte si nějakou syntetickou dobrotu, kterou vám naservírují Plumboti ve venkovní kavárně. Jděte s dobou a začněte pracovat jako prodejce Plumbotů nebo astronom v hvězdné observatoři. Nebo to všechno nechte daleko za sebou a vydejte se prozkoumat Velkou pustinu. Třeba tam objevíte vzácné relikvie, nebo dokonce přijdete na to, co se stalo s oceánem!

The Sims 4 - První novinky

29. července 2013 v 17:07 | STS3 |  The Sims 4

Je to tady. Oficiálně studio Maxis a EA oznámilo hru The Sims 4. Vyít by měla v březnu roku 2014. Co nás nového čeká? Pár novinek máme, a proto si je pojďme prohlédnout.

 • Mnohem propracovanější 3D grafika. Simíci budou zase o něco realnější a objekty budou jako skutečné.
 • Nová animace "vítr" v The Sims 4, Vás zavede do více realnějšího světa. Například, stromy budou realnější a deka, nebo něco takového, se venku bude pohybovat, ale jen když bude foukat vítr.
 • Nová hudba, která nikdy neomrzi a dodá hře opravdovou zábavu.
 • Počasí by se už mělo ukázat v základní hře The Sims 4.
Na fotografie a další novinky si budeme muset ještě chvíli počkat. Co je ovšem jisté, že hra bude vypadat mnohem líp než doposud The Sims 3. Noví simíci už v roce 2014.

The Sims 3 - Do budoucnosti UPOUTÁVKA

29. července 2013 v 16:56 | STS3 |  The Sims 3 - Do budoucnosti
Úplně poprvé v sérii The Sims si můžete hrát se životem v budoucnosti! Naskočte do časového portálu a projděte spolu se svými Simíky do úplně nového světa, který se nachází v mnoho set let vzdálené budoucnosti a ve kterém můžete začít žít úplně jinak.


Nová kolekce a nový dodatek...

26. července 2013 v 16:31 | STS3 |  Novinky
V živém vysílání s producenty The Sims byla blíže představena nadcházející rozšíření dodatek The Sims 3 Do budoucnosti a kolekce The Sims 3 Filmové rekvizity.

The Sims 3 Filmové rekvizity

Přeneste všechen lesk a slávu Hollywoodu přímo do domovů svých Simíků pomocí kolekce The Sims™ 3 Filmové rekvizity! Připravte scénu pro další jedinečné příběhy pomocí tematické výzdoby, nábytku a oblečení, které jsou inspirovány kultovními filmovými žánry. Vyprávějte příběhy maskovaných mstitelů, westernových kovbojů (a kovbojek) a nechte se inspirovat k tvorbě výstředních hororů pomocí širokého spektra položek od strašidelné postele připomínající kryptu po klasický stetson. Oblečte své Simíky jako hvězdy filmového plátna a proměňte jejich městečko v město celuloidových snů. Kolekce The Sims 3 Filmové rekvizity vyjde 12. září.
The Sims 3 Do budoucnosti

Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené budoucnosti! Seznamte se s technologií budoucnosti, s jetpacky, syntetizátory jídla, vznášedly nebo snovými kokony. Dokonce můžete vytvářet a upravovat vlastní Plumboty! Cestujte mezi současností a budoucností, jak se vám zachce, a sledujte, jaký vliv mají vaše činy v minulosti na budoucnost, na váš odkaz, na potomky, a dokonce i na způsob života budoucích Simíků! Dodatek The sims 3 Do budoucnosti vyjde 24. října.


Letní slevy v e-shopu

21. července 2013 v 10:13 | STS3 |  Novinky

!!!Letní slevy!!!

LETNÍ SLEVY!!! Všechny dodatky včetně základní hry jsou nyní o 100,- Kč levnější!!! Neváhejte a nakupujte LEVNĚ!!!
Základní hra za 699,- Kč
Dodatky za 599,- KčRozšíření The Sims 3 Tropický ráj právě zakotvilo!

2. července 2013 v 12:44 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj
 • Nejjednodušší způsob, jak proniknout do tajů provozování ostrovního hotelu, je "koupit si" resort Hobartův úkryt. Kdysi nádherný hotel je teď v troskách a je na něm zapotřebí odvést spoustu náročné práce, ale jde o naprosto skvělý způsob, jak začít své resortové impérium bez vynakládání velkých finančních prostředků. Jakto? No, protože resort stojí 0 simoleonů. I díky tomu, že budete mít spoustu práce s vylepšováním celého hotelu tak do hry rychle proniknete a správu hotelů budete mít brzy v malíku.

 • Existuje hned několik způsobů, jak můžete v Tropickém ráji objevovat tajuplné ostrovy. Některé najdete jednoduše tak, že prozkoumáváte širé moře kolem nich, jiné naopak vyžadují trochu detektivního pátrání. Snažte se promluvit si s některými místními členy obyvatelstva - můžou vám o okolních ostrovech poskytnout nějaké zajímavé informace a nasměrovat vás k vašemu prvnímu velkému objevu!

 • Pak tady máme potápění - to představuje úplně nový, podmořský svět, který čeká na vaši objevitelskou stopu. Jenže pozor, nikdo vám nezaručí bezpečnost takového počínání! Než se pustíte do potápění do hloubek, raději trénujte se šnorchlem a získávejte zkušenosti - do hlubokých vod oceánu se vydávejte až později, když už máte natrénováno.


 • Starat se o hosty hotelů tak, aby byli neustále spokojení, to není žádná brnkačka! Klíčové jsou ke spokojenosti dovolenkujících Simíků různé atrakce a zábavné objekty, které najdete v záložce pod položkou "Hotely" v režimu nakupování a stavění. Stavějte a Simíci budou spokojenější - díky čemuž budete spokojenější i vy, protože váš resort pěkně pofrčí.
 • Co se hausbótů týče, existují v několika různých tvarech a velikostech (které se odvíjí podle těla hausbótu). Stavíte-li si malý hausbótek, pak je důležité v něm stavět žebříky a koupelnu "vše v jednom". Do tísněného prostoru je potřeba vnést trochu inženýrské invence.
 • Co byste řekli na vodní saně? Různé lodě cestují různou rychlostí. Pokud se potřebujete někam dostat velmi rychle,našetřete si nějaký peníz navíc a pořiďte si je! A nebo rychlo člun. Oba dopravní prostředky vám značně urychlí cestování po Isla Paradiso (které může být, povězme si to na rovinu, docela zdlouhavé).
Tak, a tady to máte! Žhavé tipy k právě vycházejícímu rozšíření The Sims 3 Tropický ráj. Usnadněte sis jejich pomocí život v Isla Paradiso. Jak už je u nás zvykem,nemůžeme se dočkat (tentokrát obzvlášť moc), až uslyšíme vaše první reakce na hru. Pochlubte se nám, jak si nový dodatek užíváte. Pokaždé nám vyrazí dech,jaké šílenosti a zážitky dokážete vmyslet. Polovina z nich by nás většinou ani nenapadla!