Červen 2013

Mořské panny v dodatku The Sims 3 Tropický ráj

5. června 2013 v 15:53 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj
Novou nadpřirozenou bytostí v dodatku The Sims 3 Tropický ráj bude mořská panna. Mořské panny jsou hodně podobné normálním Simíkům, ale rády tráví svůj čas ve vodě a to obzvláště ve slané. Nikoho nepřekvapí, že jsou ve vodě jako doma - plavou rychleji než normální Simíci, mohou zůstat pod vodou neomezeně dlouho a pokud mají vlastnost "Zlomyslný",dokážou přivolat žraloka.


Mořské panny mají pod vodou krásné ocasy a na souši barevné šupinaté nohy. Barvy můžete měnit pomocí nové interakce, která je dostupná po kliknutí na zrcadlo. U mořských pan ženského pohlaví lze taktéž měnit barvy mušlovitého svršku.


Mořské panny mají potřebu "Hydratace", tu jim doplníte pomocí vodních aktivit jako je plavání, koupání a také procházky v dešti - pokud tedy vlastníte i dodatek The Sims 3 Roční období. Této potřebě je nutno věnovat dostatečnou pozornost. Mořské panny jsou vodní stvoření a dehydratace je postihne velmi snadno. Pokud mají tuto potřebu na nízké úrovni, začnou vysychat, až se nakonec v důsledku dehydratace úplně zhroutí. Pokud se tak stane, musíte mořskou pannu pokropit vodou, nebo vás navštíví naše stará známá v černé kápi.Mořské panny samozřejmě mohou mít děti. Pokud jsou rodiči dvě vodní stvoření, narodí se jim taktéž mořská panna. Pokud je jedním rodičem normální Simík, je tu šance padesát na padesát.


Mořské panny mohou jíst stejná jídla jako normální Simíci,ale dávají přednost chutným řasám a čerstvým rybám. Proto je také mají v oblibě kočičí domácí mazlíčci.Říká se, že existuje zapomenutý tajemný ostrov, který znají pouze mořské panny. Pokud se s některou skamarádíte, možná vám toto tajemství prozradí!Nezapomeňte se 18. června koukat na další živé vysílání s producenty tohoto dodatku. Kromě mořských pan vám ukážeme také aktivity, které v dodatku The Sims 3 Tropický ráj lze provozovat na vodě i pod vodou.

Ze života simáckých hvězd - díl 4.

2. června 2013 v 10:59 | STS3 |  Simácké hvězdy

Ze života simáckých hvězd - díl 4.Claudia Adison oslavila v kruhu své blízké rodiny narozeniny...

A roste z ní skutečně krásná mladá dáma.

Ale nyní, kromě hraní ve filmech, má i jiné povinnosti... Musí svým rodičům pomáhat s malým bratříčkem, Williamem.

Zamilovaný pár, Laura Bright a Christopher Grint, se již přestěhovali do svého nového hnízdečka lásky a užívají si pohodu na zahradě.

Více než na luxus ale ve svém domě vsadili na útulnost a pohodlí, posuďte sami...

Hvězda seriálu Sim Friends, Elisabeth Mitchel, se nedávno rozešla s přítelem a volné chvíle si užívá se svým domácím mazlíčkem Mícou.

Ve formě se udržuje pravidelným plaváním, které jí, podle jejích slov, pomáhá i od smutku.

Elisabeth nikdy neměla ráda fotografy a paparazzi, a nyní v kombinaci s rozchodem jí to velmi rozesmutnilo, ale ještě ten večer se vyrazila pobavit s dalšími slavnými přáteli do klubu, kde strávili celou noc.