The Sims 4 - Otázky a odpovědi

20. května 2013 v 21:38 | STS3 |  The Sims 4

Dnes tu pro Vás máme několik otázek týkajících se hry The Sims 4, která by měla vyjít v létě roku 2014. SimGuru Hydra, odpověděl na tyto otázky ohledně hry The Sims 4.


Bude se The Sims 4 hrát online?
Online budou k dispozici pouze určité zábavné a sociální elementy hry. Jinak je hra tvořena pro offline hraní.

Bude hra vyžadovat trvalé připojení k internetu?
Ne, hra nebude vyžadovat trvalé připojení k internetu.

Kteří lidé se podílí na vývoji The Sims 4?
Na The Sims 4 se momentálně pracuje v našem studiu v Redwood City. Náš tým se skládá jak ze zkušených veteránu, kteří jsou součástí hry již od jejího vzniku, za všechny mohu jmenovat třeba vývojáře Robi Kauker, Lyndsay Pearson nebo Kevin Gibson, tak i z lidí, kteří jsou s námi od druhého dílu The Sims, jako například Ray Mazza a Samantha Miceli. Už se nemohu dočkat, až vám představím další členy našeho týmu.

Má něco naznačovat obrázek tří obličejů, na němž hlavní roli hraje výraz očí?
Říká se, že oči jsou oknem do našich duší. My bychom v tomto případě mohli říct, že oči jsou oknem do budoucnosti spojené s The Sims 4.

Jaké jsou minimální hardwarové požadavky ke spuštění hry?
Pracujeme na tom, aby si hru mohlo na svém počítači spustit pokud možno co nejvíce fanoušků The Sims. Později vás budeme o hardwarových požadavcích hry informovat.

Pracujete stále na vývoji hry The Sims 3?
Ano, momentálně děláme na novém herním světě Dragon Valley, který vychází na konci května. Dále nás v červnu čeká dodatek Island Paradise a na konci roku rozšiřující balíček s motivem cestování do budoucnosti. Mimo to stále tvoříme herní obsah pro The Sims 3 Store.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.