Květen 2013

Vodní aktivity v Tropickém ráji

31. května 2013 v 19:43 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj
Díky novým aktivitám, které si Simíci mohou užít na pobřeží nebo v hlubokém oceánu, je Tropický ráj plný zajímavého obsahu, který si různě pohrává s možnostmi nového světa - svět a plného ostrovů a slané mořské vody. Pojďme alespoň nakouknout, co vás v novém rozšíření čeká.


Do hry jsme nastálo zabudovali pláž, která k relaxaci umoře neodmyslitelně patří. Simíci se na ní mohou jen tak povalovat s velkou osuškou, užívat si sluníčka a maximálním způsobem relaxovat.Kdyby je ale poflakování se přestalo bavit, mají možnost vyzkoušet i nějakou aktivnější zábavu - k tomu se přímo nabízí oceán, v němž se mohou třeba pořádně pocákat vodou. Kdyby ale chtěli něco opravdu dobrodružného, mohou se vydat na hledání pokladů pod mořskou hladinu - stačí nasadit šnorchl a dávno zapomenuté, na dně oceánu ležící předměty mohou být jejich!


Další novinkou je možnost vydat se na dráhu záchranáře.Záchranáři pobřežní hlídky jsou bdělí ochránci svých přidělených pláží. Jejich posláním je dávat při službě pozor na Simíky, kteří se vydají plavat do moře a mohli by se ocitnout v nesnázích. Pokud se nějaké takové neštěstí přihodí,musí záchranáři běžet topícím se Simíkům co nejrychleji na pomoc, doplavat s nimi na pobřeží a (pokud je to potřeba) poskytnout jim první pomoc v podobě dýchání z úst do úst. Bohužel, ne každý vyvolaný poplach bude skutečný - někteří Simíci mají tendenci vyvolávat poplachy plané a získávat si tak jen pro sebe pozornost mužných záchranářů a krásných záchranářek. Pobřežní stráž si ale nikdy nestěžuje - mají holt práci, která se líbí úplně každému.


Mou úplně nejoblíbenější aktivitou je ale něco docela jiného- potápění! Oceán už dávno neslouží jen k brázdění pomocí lodí, teď už se můžete v The Sims 3 podívat i pod hladinu! The Sims 3 Tropický ráj představuje svět plný exkluzivních potápěčských destinací. Pořídíte-li si potápěčskou výstroj, otevře se vám celý svět úžasných podmořských scenerií,které nabídnou spoustu příležitostí k objevování nových věcí. Každá z potápěčských lokací je přehlídkou bohatého podmořského života, od korálů až po nejmenší rybičky, které si můžete chytit. Jen si musíte dávat pozor na žraloky! Co jsem tak slyšel od kolegů, mají prý docela ostré zuby a někdy jsou prostě fakt zlí.


Kromě bohatého podmořského života je tady ale ještě něco - tajemné poklady skryté v temných zákoutích mořského reliéfu, které čekají na svého objevitele! Co v zanesených truhlicích a bednách objevíte? Unikátní poklad? Mapu neznámého ostrova? Nebo snad nějakou mořskou příšeru?


Uvidíte - je to opravdu jen část celého zážitku, který na vás čeká v novém herním rozšíření The Sims 3 Tropický ráj. Těšíme se na první ostrovní zážitky, o které ses námi podělíte hned po tom, co nové rozšíření pro The Sims 3 vyjde. Což,jak už určitě víte, bude přesně 27. června!

Díl 10. Zrození

23. května 2013 v 14:03 | STS3 |  2. série
Tímto, 10. dílem, se s námi seriál Sim Friends na chvíli rozloučí, ale jen do té doby, než rozjedeme třetí řadu. Emily (Elisabeth Mitchel) a Alan (Christopher Grint) se dočkají potomka a Sue (Laura Bright) také změní...

V tomto díle účinkují: Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Laura Bright, Leo La Croas, Markus Jason, Nicol Loraine.


Fotky z natáčení desátého dílu 2. série

23. května 2013 v 12:37 | STS3 |  2. série
Nicol Loraine (Helen) a Markus Jason (Lionel).

Laura Bright (Sue).

Leo La Croas (Keith) a Laura Bright (Sue).

Nicol Loraine (Helen).

Elisabeth Mitchel (Emily) a Christopher Grint (Alan).

The Sims 4 - Otázky a odpovědi

20. května 2013 v 21:38 | STS3 |  The Sims 4

Dnes tu pro Vás máme několik otázek týkajících se hry The Sims 4, která by měla vyjít v létě roku 2014. SimGuru Hydra, odpověděl na tyto otázky ohledně hry The Sims 4.


Bude se The Sims 4 hrát online?
Online budou k dispozici pouze určité zábavné a sociální elementy hry. Jinak je hra tvořena pro offline hraní.

Bude hra vyžadovat trvalé připojení k internetu?
Ne, hra nebude vyžadovat trvalé připojení k internetu.

Kteří lidé se podílí na vývoji The Sims 4?
Na The Sims 4 se momentálně pracuje v našem studiu v Redwood City. Náš tým se skládá jak ze zkušených veteránu, kteří jsou součástí hry již od jejího vzniku, za všechny mohu jmenovat třeba vývojáře Robi Kauker, Lyndsay Pearson nebo Kevin Gibson, tak i z lidí, kteří jsou s námi od druhého dílu The Sims, jako například Ray Mazza a Samantha Miceli. Už se nemohu dočkat, až vám představím další členy našeho týmu.

Má něco naznačovat obrázek tří obličejů, na němž hlavní roli hraje výraz očí?
Říká se, že oči jsou oknem do našich duší. My bychom v tomto případě mohli říct, že oči jsou oknem do budoucnosti spojené s The Sims 4.

Jaké jsou minimální hardwarové požadavky ke spuštění hry?
Pracujeme na tom, aby si hru mohlo na svém počítači spustit pokud možno co nejvíce fanoušků The Sims. Později vás budeme o hardwarových požadavcích hry informovat.

Pracujete stále na vývoji hry The Sims 3?
Ano, momentálně děláme na novém herním světě Dragon Valley, který vychází na konci května. Dále nás v červnu čeká dodatek Island Paradise a na konci roku rozšiřující balíček s motivem cestování do budoucnosti. Mimo to stále tvoříme herní obsah pro The Sims 3 Store.


Producentské video k dodatku The Sims 3 Tropický ráj

17. května 2013 v 14:19 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj

Zveřejnili jsme nové video s producentem hry, které vám nabídne detailní průřez celým rájem tropických ostrovů - zcela nový svět, v němž si Simíci mohou pořídit hausbót, vydat se na plavbu oceánem, prozkoumávat nová exotická zákoutí, spravovat vlastní letoviska a potápět se hluboko pod mořskou hladinu.

Ve videu se seznámíte s pomocným producentem dodatku The Sims 3 Tropický ráj Grahamem Nardonem. Graham vás vezme na výpravu se svým jedinečným hausbótem, který si ve hře sám vytvořil. Hausbót poskytuje Simíkům perfektní plovoucí přístřešek, který jim umožní změnit výhled za okny kdykoli se jim zamane. Na hausbótu mohou dělat spoustu zajímavých věcí - od šnorchlování, potápění a objevování pokladů na mořském dně až po řízení vlastních dovolenkových letovisek a kamarádění s mořskými pannami.

Hráči, kteří si The Sims 3 Tropický ráj předobjednají, získají tento dodatek v limitované edici, která obsahuje také balíček pro přežití na pustém ostrově. Navíc se všichni hráči, kteří si dodatek objednají na portálu Origin.com, dočkají ještě dalšího bonusového obsahu se dvěma karnevalovými kostýmy - to aby byla jejich tropická dovolená ještě barevnější.

The Sims 3 Tropický ráj vychází 27. 6. 2013 a už teď je možné tento dodatek předobjednávat na adrese http://sts3-eshop.webnode.cz/products/darkovy-poukaz-v-hodnote-50-/

The Sims 4

6. května 2013 v 21:01 | STS3 |  The Sims 4

Společnosti Maxis a Electronic Arts dnes oznámily práce na vývoji titulu The Sims™ 4 ve studiu The Sims s plánovaným datem vydání v roce 2014 na platformách PC a Mac. The Sims 4 v sobě budou mít vše, co tvoří podstatu existence Simíků. Hráči se mohou v této offline hře pro jednoho hráče těšit na setkání s velmi působivými, originálními a okouzlujícími postavami Simíků. The Sims 4 budou motivovat hráče k přizpůsobování jejich herních světů pomocí nových a intuitivně ovladatelných nástrojů a současně jim nabídnou velmi snadné způsoby sdílení jejich výtvorů s přáteli a dalšími příznivci hry.

Herní série The Sims vzniká s významným podílem vášnivého zájmu a kreativity miliónů členů její celosvětové komunity. Hluboký zájem těchto lidí je zároveň palivem pro nápady tvůrčího týmu studia The Sims a za to jim patří velké poděkování.


Soutěž o digitální verzi hry

4. května 2013 v 0:00 | STS3 |  Soutěže
Máme tu pro Vás další soutěž o skvělou cenu. Jeden z Vás může vyhrát dodatek či kolekci hry The Sims 3 dle vlastního výběru (digitání verze).

Podmínky:
Do soutěže budete zařazeni ihned, co si u nás předobjednáte dodatek The Sims 3: Tropický ráj. 26.6.2013 proběhne slosování a jeden z Vás vyhraje digitální verzi dodatku či kolekce hry The Sims 3, dle vlastního výběru.

Předobjednávejte zde


Markus Jason

1. května 2013 v 22:14 | STS3 |  Simácké hvězdy
Charismatický starší simík, který si velmi oblíbil svou roli "hodného tatínka", Lionela, v seriálu Sim Friends.Nicol Loraine

1. května 2013 v 22:14 | STS3 |  Simácké hvězdy
Postarší dáma, která se dostala k hraní až v pokročilém věku, to jí však neubírá na elánu. V seriálu Sim Friends ztvárňuje Helen.Leo La Croas

1. května 2013 v 22:13 | STS3 |  Simácké hvězdy
Leo se k hraní dostal úplnou náhodou, to však vůbec neznamená, že by byl o to horším hercem. Právě naopak, hraní bere velmi vážně a pro kariéru je schopen obětovat v podstatě cokoli.Christopher Grint

1. května 2013 v 22:13 | STS3 |  Simácké hvězdy
Ctižádostivý, ale ohleduplný simík. Znát jej můžete z filmů Ztraceno, Táta je doma, aneb šťastné a veselé a také ze seriálu Sim Friends, kde představuje postavu Alana.Laura Bright

1. května 2013 v 22:12 | STS3 |  Simácké hvězdy
Laura je mladá, ambiciózní siminka, která pochází z vlivné herecké rodiny. Nechybí jí talent a jistá dávka odvahy. Možná právě proto je jednou z nejvíce obsazovaných hereček. Zahrála si ve filmech Ztraceno, Táta je doma, aneb šťastné a veselé a taktéž účinkuje v seriálu Sim Friends, kde hraje dívku, Sue, která se touží stát zpěvačkou.Elisabeth Mitchel

1. května 2013 v 22:11 | STS3 |  Simácké hvězdy
Elisabeth pochází z ne příliš bohaté rodiny a asi také proto nic v životě nebere jako samozřejmost a svých úspěchů a každé příležitosti si velmi váží.