Duben 2013

The Sims 3: Tropický ráj prvky a vlastnosti

29. dubna 2013 v 7:30 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj
  • Vyplujte za dobrodružstvím. Posaďte Simíky do vodního šlapadla nebo motorového člunu a vyrazte s nimi na moře objevovat nová místa a okolní svět, jako ještě nikdy předtím. Můžete se plavit kolem ostrovů nebo pro sebe objevit úplně nějaký nový a dosud nezmapovaný! Zkrátka, není to nic pro suchozemské krysy.
  • Vytvořte letovisko plné tobogánů a stánků s občerstvením vhodné pro rodinnou dovolenou, romantické hnízdečko lásky plné minimalistických chatiček nebo hotel pro nezadané s bary u bazénu, kde se mohou Simíci seznamovat a flirtovat. Dokonale všechno zařiďte, stanovte ceny a pak čekejte na cestovatelské recenze, na nichž bude záležet, kolik simoleonů vyděláte. Čím více hvězdiček hotel získá, tím bude mezi zákazníky oblíbenější!Postavte a provozujte vlastní pětihvězdičkový hotel.
  • Potápějte se v oceánu a objevujte jeho tajemství. Při tom své Simíky naučíte dovednosti šnorchlování a potápění. Simíci mohou objevit úplně nový ostrov nebo ze dna moře vyzvednout potopený poklad.Na pláži to žije.
  • Pokud vaši Simíci milují vodu nebo prostě jen rádi cestují, měli by si pořídit hausbót. Hausbóty si můžete kompletně zařídit, a navíc s nimi můžete zakotvit ve všech otevřených přístavech: pokud vás tedy začne nudit výhled, stačí zvednout kotvu!Všude dobře, na lodi nejlépe.
  • Nově mohou Simíci stavět domy na kůlech, které jsou částečně na vodě a částečně na souši. Postavte si hotel, zařiďte hausbót na cestování a přizpůsobte ostrovní ráj přímo na míru svým Simíkům.Nové možnosti stavění.

Díl 9. Chci ji zpátky

26. dubna 2013 v 11:40 | STS3 |  2. série
V dalším díle seriálu Sim Friends Keith (Leo La Croas) opouští svou milenku a chce se pokusit získat zpět Sue (Laura Bright). Irina to však nehodlá nechat jen tak...

V tomto díle účinkují: Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Laura Bright, Leo La Croas.


Aktualizovaný návod na downloady typu package

24. dubna 2013 v 10:09 | STS3 |  Návody
Ve složce, kde jste hru nainstalovali, standartní cesta je: Tento počítač -> Místní disk C -> Program files -> Electronic Arts -> The Sims 3 zde vytvořte složku s názvem MODS a také tady umístěte soubor, který naleznete ke stažení zde. Ve složce Mods, kterou jste vytvořili, vytvořte další novou složku s názvem Package a do této složky potom umisťujte stažené downloady typu packages. S jakýmkoli dotazem se obraťte na náš email:

Co nás čeká do konce června a o prázdninách?

21. dubna 2013 v 17:32 | STS3 |  Novinky

Chcete vědět, co pro Vás máme připraveno do letních prázdnin a během nich?

Jako první Vám prozradím, jak to bude se seriálem Sim Friends:
- druhá řada našeho simáckého seriálu započala 4. ledna 2013 a skončí 10. května 2013, kdy se s ním na chvíli rozloučíme
- třetí řada, kterou připravujeme, je plánovaná na pátek 2. srpna 2013

A co filmy?
Nemusíte se bát, že Vás letos ochudíme o filmy z prostředí The Sims 3.
- jako první nás čeká, již oznámený film, Ztraceno 2: Egyptské dobrodružství, který je plánovaný na 15. června 2013
- další, zatím blíže nespecifikovaný film, by měl vyjít koncem července a bude doslova nabitý letní energií a atmosférou

Samozřejmě i po prázdninách, aby přechod na podzim a zimu nebyl tak depresivní, máme připravenou dávku filmů, ale o těch přesněji až později. Pokud máte jakýkoli dotaz, nebojte se nám napsat na náš mail super-thesims3@seznam.cz, rádi Vám vše zodpovíme. Děkujeme, že fandíte nám a The Sims 3!

Fotky z natáčení devátého dílu 2. série

21. dubna 2013 v 17:02 | STS3 |  2. série

Přinášíme fotky z natáčení devátého, předposledního, dílu 2. série seriálu Sim Friends, na který se můžete těšit v pátek 26.4.2013.


Laura Bright (Sue) a Elisabeth Mitchel (Emily).

Christopher Grint (Alan) a Leo La Croas (Keith).

Laura Bright (Sue) a Elisabeth Mitchel (Emily).Žhavé novinky ze světa The Sims 3

16. dubna 2013 v 20:42 | STS3 |  Novinky

The Sims dnes vysílal živý online přenos se zajímavými novinkami. Hráči v něm měli možnost poprvé omrknout nejnovější produkty série The Sims, které jsou naplánovány k vydání v průběhu tohoto roku - v rámci pořadu proběhla také premiéra herní ukázky z nejnovějšího dodatku The Sims 3 - Tropický ráj, představena byla také nová kolekce s anglickým názvem The Sims 3 Movie Stuff a poprvé zazněly informace také o zcela novém světě Údolí draků.


Ukázka rozšíření The Sims 3 Tropický ráj celou show nastartovala a předvedla fungování správy ostrovního letoviska - herního prvku, který se v The Sims 3 objevuje vůbec poprvé. Hráči si své vlastní letovisko mohou od základů postavit, spravovat a zároveň si trochu přivydělávat. Aby se mu dařilo, musí hráči jeho klienty ohromit a udržovat jej v hladkém chodu na všech úrovních. Kromě letovisek si hráči mohou užít také život na hausbótu, potápění do hlubin oceánu, prozkoumávání podmořského světa, plaveb na nové ostrovy a spousty dalších činností. The Sims 3 Tropický ráj je nyní možné předobjednávat. Pokud si dodatek pořídíte v předprodeji, získáte jeho limitovanou edici, která obsahuje novou sadu herních předmětů pro přežití na opuštěném ostrově. The Sims 3 Tropický ráj vychází 27. června - více informací najdete na http://thesims.com/cs_CZ/the-sims-3-island-paradise.


Diváci se dočkali také představení kolekce The Sims 3 Movie Stuff, která vychází v září. Díky různým tematickým sadám (jako třeba westernovým nebo hororovým) si mohou hráči sestavit scény vhodné pro vyprávění unikátních příběhů, odehrávajících se v prostředí s odpovídajícím nábytkem a oblečením. Další informace o tomto balíčku budeme zveřejňovat v nejbližších měsících.


Online obchod The Sims 3 v rámci pořadu poprvé informoval o novém světě The Sims 3 Údolí draků, nejnovějším přírůstku do univerza The Sims. V Údolí draků je život samé překvapení - obsahuje nové Simíky, lokace a exkluzivní oblečení nebo objekty, včetně malého dráčka! Nový svět Údolí draků bude později tento rok uvolněn ke stažení v Obchodě The Sims 3, na Originu a vyjde také v krabicové podobě. Pro více informací sledujte Facebook nebo http://cz.store.thesims3.com/.
Pokud jste vysílání pořadu propásli, můžete si jej ze záznamu pustit na http://www.origin.com/ts3_april_livebroadcast.

Předobjednejte si The Sims 3: Tropický ráj zde


SimsCast 39

16. dubna 2013 v 18:24 | STS3 |  SimsCast
V tomto díle se podíváme na novinky k dodatku The Sims 3 Tropický ráj, který vyjde letos v červnu. Představíme si nový prémiový objekt z Obchodu The Sims 3 Kurník Pera a Pírka a vyhlásíme výherce meme soutěže z 37. dílu Sims Castu.

Venkovský život - Special video od Defi
http://youtu.be/V22i_eeXPzw

Sada The Sims 3 Venkovský život v Obchodě The Sims 3
http://bit.ly/11sMplT


Oznámení Ztraceno 2

16. dubna 2013 v 12:30 | STS3 |  Novinky
Píšete nám a ptáte se, jestli budeme dělat ještě nějaký film. Tak jsem se rozhodla jít s pravdou ven a prozradit, že ještě do konce školního roku se můžete těšit na pokračování filmu Ztraceno, avšak s podtitulem Egyptské dobrodružství. Jak už jistě z názvu tušíte, bude se odehrávat v Egyptě. Víc zatím neprozradím, Vaše administrátorka Zuzka.


FACEBOOK

15. dubna 2013 v 14:31 | STS3
Kdo z Vás ještě není fanouškem naší FB stránky? Tak honem dávejte LIKE ;) Můžete tam zhlédnout fotky, ankety atd... :) i vy na náš FB můžete přidávat Vaše fotky či výtvory :)

www.facebook.com/AdminSTS3

Díl 8. Nikdy se nezměníš

15. dubna 2013 v 12:39 | STS3 |  2. série

Proč se Sue (Laura Bright) vrátila domů? A koho potká, když si vyrazí na jarní festival? To a více se dozvíte v dnešním dílu seriálu Sim Friends.

V tomto díle účinkují: Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Laura Bright, Nicol Loraine, Markus Jason, Leo La Croas.


Vydejte se na dobrodružnou plavbu v dodatku The Sims 3 Tropický ráj!

12. dubna 2013 v 16:36 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj


Chcete být majitelem hotelového resortu, žít na hausbótu či se jen potápět v oceánu? V dodatku The Sims 3 Tropický ráj získáte otevřený herní svět plný nových možností, které v The Sims 3 zatím chyběly.


Při odpočinkových aktivitách, venkovních eskapádách a dobrodružných mořských plavbách naleznou Simíci novou cestu ke spokojenému životu. Mohou se například za západu slunce vydat na plavbu oceánem, prozkoumávat mořské dno nebo odpočívat v romantickém bungalovu těsně nad vodní hladinou a poznávat nové Simíky na jiných ostrovech. Díky novým přepravním možnostem (hausbót, rychlý člun, vodní lyže), potápěčské výbavě a opuštěným ostrovům, které čekají na novodobé průzkumníky, je The Sims 3 Tropický ráj skutečným dobrodružstvím. Nedotčený svět tropických ostrovů čeká jen na vás.


Dodatek The Sims 3 Tropický ráj je již nyní možné předobjednat, v obchodech a v digitální distribuci na portále Origin.com se pak objeví 27. června 2013. Hráči s předobjednávkou získávají automaticky limitovanou edici, která obsahuje bonusový balíček, v něm hráči najdou nové předměty, které potřebují pro přežití na opuštěném ostrově - od narychlo postavených příbytků až po minimalistické oblečení (třeba roztrhané tógy).

Předobjednávejte zde


The Sims 3: Tropický ráj Limitovaná edice

8. dubna 2013 v 8:20 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj
Tak jako měly ostatní dodatky, bude mít samozřejmě i dodatek Tropický ráj Limitovanou edici. Limitovanou edici ovšem budou mít ti, kteří si hru předobjednají. Pojďme se podívat co nám limitovaná edice přinese.

  • Sada pro ztroskotance - Díky této sadě, Vaší simíci, přežijou na ostrově mnohem líp. Budete se moci obléci jako správní ztroskotanci, tudíž do rozthaného oblečení, nebo si udělat vrak ze dřeva. Ze dřeva si můžete vyrobit také židli či lavičku. Udělejte si pohodlí a zapalte si oheň na novém ohništi, kde si opečte Vaší večeři, kterou si budete muset chytit.
To vše naleznete v limitované ledici, která Vám hru udělá mnohem zajímavější...


Předobjednávejte zde


Změna poradny

7. dubna 2013 v 9:34 | STS3
POZOR!
Od 7.4.2013 pro Vás měníme dobu poradny. Od teď nám můžete psát už od 9:00 - 17:00. Pokud nám napíšete v tomto rozmezí, odpovíme Vám okamžitě, během pár minut. Pokud nám napíšete třeba v 18:00, odpovíme nejpozději do 24 hodin.

Pondělí: 9:00 - 17:00
Úterý: 9:00 - 17:00
Středa: 9:00 - 17:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 17:00
Neděle: 9:00 - 14:00

The Sims 3: Tropický ráj - PŘEDOBJEDNÁVKA

6. dubna 2013 v 10:00 | STS3 |  Novinky
Nyní si můžete v naše e-shopu předobjednat hru The Sims 3: Tropický ráj za skvělou cenu 699,- Kč. Neváhejte a předobjednávejte zde

Žijte venkovským životem

6. dubna 2013 v 9:37 | STS3 |  The Sims 3
Najdou se i Simíci, kteří se chtějí živit tím, co jim příroda nabízí, aniž by je obtěžoval ruch a spěch města a přelidněná sousedství. Jakmile si jednou postavíte dokonalou farmu se spoustou místa pro pěstování rostlin a ohradami pro zvířata... už vám ty dekorace prostě nebudou tak úplně fungovat. Splňte svým Simíkům jejich sny o pohodovém bydlení na venkově s touto úplně novou sadou Venkovské bydlení. Dočkáte se nejen nových předmětů, ale také kurníku Pera a pírka, ve kterém budou Simíci moci sbírat čerstvá vajíčka a pečovat o kuřata. Dejte si ale pozor na Karla Zlokuře, prý je to docela drsňák.Pořiďte si sadu Venkovské bydlení z Obchodu Sims 3 ještě dnes!

Vyhlášení soutěže

2. dubna 2013 v 10:30 | STS3 |  Soutěže
Je tady vyhlášení velikonoční soutěže. Měli jste za úkol sbírat velikonoční vajíčka a pak nám poslat počet, kolik jste jich napočátali. Nejbližší číslo zvítězilo. Vajíček bylo celkem 16.

Vyhlášení:

1. místo: Pavlína Boricová
Vyhrává The Sims 3 dle vlastního výběru a diplom

2. místo: Vendula Brabcová
Vyhrává blok STS3 a diplom

Výhercům gratulujeme a těšíme se na další soutěž.

Tým SuperTheSims 3


Vítejte v ráji!

2. dubna 2013 v 10:05 | STS3 |  The Sims 3 - Tropický ráj
Každý z nás má o ráji jinou představu, a proto do dodatku je zařazenou co nejvíce konceptů. Proto je připraveno možnosti jako plavení se na otevřeném moři v hausbótu, který si sami navrhnete, potápění a hledání podmořských pokladů, nebo odpočinek v luxusním megahotelu (a to bylo jen několik příkladů). Dodatek The Sims 3 Tropický ráj vám umožní nejen v ráji hrát, ale také si svůj vlastní vytvořit.

První z nich bylo rozhodně moře. Vydání dodatku The Sims 3 Roční období vašim Simíkům úplně poprvé umožnilo koupat se v moři. V dodatku The Sims 3 Tropický ráj jsme mořské i podmořské aktivity pozvedli na úplně novou úroveň. Třeba budete chtít, aby si vaši Simíci jen tak sedli a relaxovali na loďce plující k západu slunce, nebo si třeba vyrazili na krátkou plavbu ve veslici. Kromě toho také mohou usednout do rychlého člunu nebo na vodní skútr a začít pátrat po nezmapovaných ostrovech zahalených v záhadné mlze.
Hráči, kteří rádi staví, si budou moci vytvořit kompletně funkční hausbóty pomocí nových nástrojů režimu výstavby/nákupu, které vám pomohou navrhnout a zařídit si plovoucí příbytky. Už jsme se zmiňovali o potápění? Úplně poprvé v sérii The Sims 3 budete moci se svými Simíky zavítat pod hladinu oceánu a pátrat tam po ukrytých pokladech. V hlubinách se můžete setkat s podivnými a někdy i nebezpečnými mořskými tvory. Tropický oceán v tomto úplně novém světě přináší spoustu nových způsobů, jak si vaši Simíci mohou užívat. Doufáme, že si v něm budete připadat jako ve svém vlastním tropickém ráji, a to i přesto, že jste do jeho křišťálově čistých vod ještě nikdy nevkročili.
Další součástí hry, na kterou jsme se maximálně zaměřili, byly hotely. Pokud se chystáte vystavět obrovský megahotel, nebo chcete svoje Simíky ubytovat v bungalovu na pilotech přímo v moři, nebo se chcete stát manažerem exkluzivního plážového letoviska, v dodatku The Sims 3 Tropický ráj všechno tohle můžete. Nové funkce režimu výstavbu a nákupu vám umožní stavět nad hladinou moře, vytvářet bazény pomocí nových plánů určených pro hotely a umísťovat nové hotelové věže, které přilákají potenciální klienty. Těm z vás s podnikatelským duchem nabízí hotely příležitost rozhodovat o každičkém detailu v jeho vzhledu i fungování - a ještě si při tom trochu přivydělat. Díky systému hodnocení pomocí hvězdiček zjistíte, jak jsou vaši hosté s kvalitou hotelu spokojeni. Na základě toho se můžete rozhodnout o tom, zda jim přidáte nějakou zábavu, najmete více údržbářů nebo změníte kvalitu služeb. Všechna vaše rozhodnutí ovlivňují oblíbenost hotelu, takže byste se měli snažit, aby vaši hosté byli spokojení... nebo taky ne. Je to váš ráj, takže i všechna rozhodnutí jsou na vás. Ale nebojte, hotely nejsou jen o práci. Pokud se vaši Simíci chtějí nechat opečovávat na velmi dlouhé dovolené, pak zamiřte právě do takového hotelu! Pořádně si dejte do nosu v baru u bazénu a nadlábněte se v parádních bufetech, nebo si otestujte své dovednosti procházkou po ohnivém roštu. A to ještě zdaleka není všechno! Hotely přináší báječný nový zážitek pro všechny, ať už hrajete The Sims 3 jakkoliv.
A v neposlední řadě: žádný dodatek k The Sims 3 se pochopitelně neobejde bez nových kariér, dovedností, sběratelských předmětů, celoživotních odměn, vlastností a nových míst, kde se můžete milovat. Také si zaznačte do kalendáře další živé vysílání, které se odehraje 16. dubna. Prodeucenti nám představí úplně novou ukázku z hraní a budou živě přijímat vaše otázky.