Únor 2013

Fotky z natáčení pátého dílu 2. série

28. února 2013 v 17:09 | STS3 |  2. série

Fotky z natáčení pátého dílu 2. série,

vyjde již zítra, odpoledne sledujte náš YouTube kanál.

Alan (Christopher Grint) a Emily (Elisabeth Mitchel).

Sue (Laura Bright).

Alan (Christopher Grint) a Sue (Laura Bright).

Alan (Christopher Grint), Sue (Laura Bright) a Emily (Elisabeth Mitchel).

Alan (Christopher Grint) a Emily (Elisabeth Mitchel).

Sue (Laura Bright).

Stavění v dodatku The Sims 3 Studentský život, rostlinní Simíci a další zajímavosti

28. února 2013 v 8:23 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Společně s báječnými herními možnostmi a novými předměty přináší dodatek The Sims 3 Studentský život také několik novinek, které potěší zejména stavitele (jde hlavně o nové typy pozemků). Tyto nové typy pozemků umožňují vytvořit obrovskou spoustu nejrůznějších budov: od kolejí až po kluby. V tomto příspěvku najdete stručné představení všech nových nástrojů určených právě vám stavitelům!
Začněme u kolejí a sídel bratrstev a sesterstev. Ve světě dodatku The Sims 3 Studentský život mají hráči možnost postavit si své vlastní koleje. Můžete tak svým Simíkům téměř bez omezení vytvořit jejich vlastní bydlení, kde při studiu na univerzitě složí hlavu. Díky nové funkcionalitě spolubydlících se Simíci automaticky nastěhují na koleje a budou fungovat jako spolubydlící vaší domácnosti (nebo si pomocí úpravy města můžete na kolej nastěhovat své vlastní spolubydlící). Na koleji může bydlet až osm Simíků, a to včetně vaší domácnosti. Bratrstva a sesterstva fungují velmi podobně jako koleje a z větší části pro ně také platí stejná pravidla. Hlavním rozdílem je, že tyto studentské ubytovny jsou určeny pouze pro studenty jednoho pohlaví - sesterstva přijímají pouze dívky, zatímco bratrstva pouze chlapce. Tyto speciální ubytovny mají o něco zajímavější večírkovou atmosféru než klasické koleje. Soudky s džusem a výzvy jsou tady na denním pořádku. Mimochodem, v bratrstvech, sesterstvech a na kolejích mohou vaši Simíci během univerzitního studia bydlet zdarma.
I když koleje patří jen do univerzitního světa, i v ostatních světech budete mít k dispozici spoustu nových možností pro pozemky. S novými společenskými skupinami se objevují také nová místa, kde se podobně smýšlející Simíci mohou setkávat. Postavte si vlastní rebelskou klubovnu, ve které si mohou rebelové odpočinout a bez omezení sprejovat na zdi graffiti. Herna je zase místem jako dělaným pro soutěživé sporťáky. Tento typ pozemků vyloženě nabádá Simíky k tomu, aby si zahráli nejrůznější hry: cokoliv od bowlingu až po kulečník. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na mimoně. Každý mimoň totiž potřebuje mimoňský obchod. Umístěte do mimoňského obchodu Rentgenovou pokladnu, díky které budou Simíci moci nakupovat a prodávat komiksy. Všichni Simíci mají rádi Javovskou chýši, kterou parádně doplňuje kávový bar Svačinka s croissanty. Sledujte, jak barista servíruje nové druhy jídla, jako jsou housky a sušenky, nebo nové organické svařené nápoje z nových druhů kávových bobů, které si můžete sami vypěstovat!
Další možností, která se bude líbit stavitelům a která je čeká i v klasických světech, jsou bytové budovy. Fungují podobně jako koleje. Jakmile je postavíte, hra do nich automaticky nastěhuje spolubydlící. Stejně jako studenti, kteří s vámi bydlí na kolejích, ani tito spolubydlící se nestanou součástí vaší aktivní domácnosti. Pomocí nových nastavení postelí a zámků můžete jednotlivým spolubydlícím nastavit části bytu, které mohou využívat. Byty se od klasických domů liší. Když se nastěhujete do bytu, nemusíte celý pozemek kupovat, stačí, když vaši Simíci pravidelně platí nájem (podobně jako placení účtů). Výše nájmu závisí na celkové hodnotě pozemku.
Rostlinní Simíci

Jak už mnozí z vás správně spekulovali na fórech, noví tvorové v dodatku The Sims 3 Studentský život jsou rostlinní Simíci. Rostlinní Simíci mají k rostlinám zvláštní vztah a mohou si s nimi povídat podobně, jak by to udělali se Simíkem. Rostlinní Simíci jsou jedineční a mají jiné potřeby než normální Simíci. Tak například nepotřebují vůbec jíst, ale potřebují hodně vody. Aby rostlinní Simíci neseschli a měli dostatek vody, absorbují ji ze svého okolí. Dokáží to dělat při plavání, koupání, nasávání kaluží i fotosyntetizování.
Rostlinní Simíci se mohou jinak chovat i k ostatním Simíkům. Květinový polibek může způsobit poblázněnost, zatímco jedovatý polibek se postará o to, že Simík onemocní. Fujky!
Rostlinného Simíka si můžete do rodiny přidat různými způsoby. Je možné (i když je to dost vzácné) potkat rostlinného Simíka ve městě. Stateční Simíci se také mohou stát testovacími subjekty na Buscheově vědecké fakultě, což může mít za následek poněkud zelenější následky. Mým oblíbeným způsobem tvorby rostlinného Simíka je samozřejmě si nějakého vypěstovat! Ze zakázaného ovoce se mohou stát děti rostlinných Simíků, které si můžete s láskou pěstovat.
Zajímavosti

Jelikož je tohle můj poslední příspěvek na blogu před vydáním dodatku The Sims 3 Studentský život, které je připravené na 7. března, říkala jsem si, že by mohlo být zajímavé zmínit na závěr nejrůznější zajímavosti o hře.
 • Simíci, kteří patří do mimoňské společenské skupiny, si mohou zahrát parádní nové videohry: je to SSX a FIFA na konzoli a počítači a SimCity na počítači.

 • Nová dovednost sociální sítě s sebou přináší možnost blogovat! Simíci si mohou vybrat zaměření svého blogu a mohou do něj dokonce vkládat fotografie. Čím více blogují, tím více získávají čtenářů, kteří jim pomáhají rychleji získávat vliv ve společenských skupinách, pořádat protesty s lepší účastí, vydělávat více Simoleonů v darech a dostávat lepší nabídky na odkoupení blogu.

 • Vylepšováním dovednosti sociální sítě si budete zpřístupňovat nejrůznější aplikace. Pomocí aplikace Hledač Simíků vaši Simíci snadno najdou dosud neznámou NPC postavu a dostanou ji na svůj pozemek. Nejlepší aplikací, kterou si můžete zpřístupnit, je Přeměňovač vztahů, který vašim Simíkům umožní nastavit si libovolný společenský status s jakýmkoliv Simíkem!

 • Všechny komerční kontejnery umístěné v libovolném světě můžete použít k interakci skok do popelnice. Do svého světa také můžete umístit nové kontejnery, abyste si skokem do popelnice mohli najít parádní nové předměty (všechno od brouků až po televize)!

 • Simíci s dostatečně vysokou úrovní dovedností hackování mohou den před zkouškou použít počítač a pokusit se dostat ke zkouškovým odpovědím.

 • Když se spřátelíte s maskotem Simíkovské univerzity, může vás za odměnu naučit parádní pohyby!

 • Chcete se vyhnout té nepříjemné situaci, kdy říkáte "Není to tebou, všechno je to ve mně"? Pak se raději rozejděte pomocí smsky!

 • Pokud spořádáte moc bylinek najednou, může se vám z nich udělat nevolno, nebo dokonce špatně. Proto experimentujte opatrně.

 • Simíci, kteří touží po výhodách vysokoškolského titulu, ale nechtějí kvůli němu studovat, si mohou za celoživotní štěstí pořídit titul čestný.

 • V kině teď dávají nejrůznější žánry filmů, které si mohou vaši Simíci přijít užít. Pomocí nové interakce "Jít na promítání s někým" můžete s kamarády vyrazit na nový romantický film nebo thriller.

 • Nové chytré telefony vašich Simíků se dodávají s celou řadou nejrůznějších skinů. Vylepšujte svým Simíkům dovednost sociální sítě a také jejich vliv mezi rebely, abyste jim zpřístupnili nové skiny pro jejich telefony. Najdete mezi nimi i exkluzivní verzi s tematikou Mass Effect 3!
Už se nemůžu dočkat, až dodatek vyjde! Příprava tohoto dodatku byla náramně zábavná! Nesmírně mě bavily všechny ty báječné otázky, komentáře a nápady, které jste nám poslali. Fanoušci The Sims 3 jsou prostě úžasní! Děkujeme vám! Věříme, že se vám The Sims 3 Studentský život bude líbit.

Studentský život a písnička

25. února 2013 v 18:59 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Máme zde pro Vás jedno video. Je to písnička, která se oběví v novém dodatku Studentský život, který můžete předobědnávat v našem e-shopu http://sts3-eshop.webnode.cz/. Písnička bude přeložena do Simštiny jako ostatní Jak se Vám písnička líbí?


Nový svět Aurora Skies je v prodeji

23. února 2013 v 9:03 | STS3 |  The Sims 3V obchodě The Sims je k dostání nejnovější digitální svět pro hru The Sims 3 s názvem Aurora Skies. V tomto zcela novém světě hráči podniknou cestu do severské oblasti, kde objeví rozlehlá území s ideálními podmínkami pro ekologický způsob života. Vědecky založení Simíci se mohou do tohoto světa přistěhovat za prací, jelikož v Aurora Skies se nachází komplexní výzkumné zařízení, kde se zdokonalují ekologické technologie. Ostatní Simíci sem mohou vyrazit za odpočinkem a nalezením svého malého ráje v objetí majestátně vysokých vodopádů, mnohobarevné oblohy, velkého geotermálního jezera a důmyslně zdobených horkovzdušných balónů. Tyto balóny jsou novým prémiovým objektem pro Simíky, kteří se chtějí vznášet a plout po překrásném nebi. Jsou plně přizpůsobitelné a hodí se zejména pro páry toužící po romantickém dobrodružství. Povídá se, že tyto balóny jsou hlavní příčinou nedávné zvýšené porodnosti po celém světě, protože už když Simíci nastoupí do koše balónu, prudce roste jejich romantická vášeň.

Naštěstí pro tyto Simíky nabízí zlatá edice světa Aurora Skies zcela nové místo: Vzdělávací centrum pro malé génie je ideálním místem pro Simíky a jejich nejmenší. Toto třípatrové centrum nabízí vyžití pro každého Simíka. Nalézá se zde čtenářský koutek, venkovní hřiště, vnitřní bazén, kreslírna a dokonce i odpočívárna pro dospělé Simíky, kteří si zde mohou dopřát chvilku oddechu, zatímco se jejich potomci věnují učení.

Digitální svět Aurora Skies vyžaduje základní hru The Sims 3 a lze jej zakoupit ve standardní nebo zlaté edici v obchodě The Sims 3 na adrese http://cz.store.thesims3.com/auroraskies. Nová budovy Vzdělávacího centra pro malé génie je k dostání pouze ve zlaté edici Aurora Skies.

Beta verze SimCity 5

15. února 2013 v 17:50 | STS3
Určitě si každý z Vás chce zahrát Beta verzi hry SimCity 5, která bude otevřena od 16.2.2013 15:00 do 17.2.2013 15:01. Máte možnost! Na naší FB stránce se během dneška a zítřka budou postupně ukazovat kódy k Beta verzi. Nepropásněte šanci!Díl 4. Rozloučení

15. února 2013 v 14:20 | STS3 |  2. série

4. díl - Rozloučení


Emily (Elisabeth Mitchel) těžce nese skon své matky (Alice Evans), do toho navíc začala mít zdravotní potíže... Naštěstí je jí Alan (Christopher Grint) na blízku.

V tomto díle účinkují: Elisabeth Mitchel, Christopher Grint, Nicol Loraine.


Novinky, nové obrázky a upoutávka k dodatku Studentský život

15. února 2013 v 9:48 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život


Již tento semestr budete moct zažít ten pravý školní mejdan v dodatku The Sims 3 Studentský život. Dnes tu však pro vás máme úžasné nové materiály včetně záběrů ze hry komentovaných jedním z producentů a k tomu několik obrázků. Ve videu se důkladně podíváme na divoké večírky, chaotické rozvrhy, nové činnosti, bláznivé legrácky a mnoho dalšího, s čím se v tomto novém dodatku setkáte. Kromě videa si můžete prohlédnout i zcela nové obrázky z dodatku The Sims 3 Studentský život, jež zachycují typické situace ze života na vysoké škole. Díky Simíkům vzpomínky na památné večírky, flirtovní SMS zprávy nebo focení vlastní osoby v koupelně jen tak nevyblednou. Jako součást exkluzivní nabídky mohou navíc hráči využít možnost objednat si hru na e-shopu http://sts3-eshop.webnode.cz/, za což získají speciální balíček, který obsahuje nové oblečení, líčidla a stylový skútr pro vaše Simíky.

Dnes jsme rovněž zveřejnili první sadu materiálů k dalšímu dodatku s podtitulem The Sims 3 Tropický ráj. Na něm hráči zakotví v červnu tohoto roku, přičemž zde zažijí nezapomenutelné okamžiky a situace, se kterými se doposud v žádném dodatku ke hře The Sims 3 nesetkali. Mezi tyto novinky patří:
 • - Vytvořte si letovisko plné tobogánů a míst k občerstvení, romantické útočiště s řadou jednoduše zařízených chatek, nebo ráj s množstvím bazénů a barů, kde se budou moct Simíci setkávat a oddávat flirtování. Vyberte správné vybavení, nastavte ceny a čekejte na recenze, v kterých se dozvíte, jak si váš ráj vede, a těšte se na hromady simoleonů. Čím lépe bude vaše středisko ohodnoceno, tím oblíbenější ve výsledku bude!Stavba a správa vlastních letovisek
 • - Ať už Simicí vodu milují, nebo jen sem tam na vodu vyrazí, hausbót může být tou ideální volbou. Tyto obytné čluny jsou plně přizpůsobitelné a lze je ukotvit v kterémkoli otevřeném přístavu. Poohlížejí-li se tedy vaši Simíci po něčem novém, stačí vyrazit na vodu a najít si nové útočiště.Cestování a život na hausbótech
 • Podvodní průzkum - Zasvěťte své Simíky do tajů šnorchlování a potápění a objevte, jaká překvapení se skrývají pod hladinou. Doplavou vaši Simíci až na břeh nového ostrova nebo objeví potopený či zakopaný poklad? Vše je jen na vás.

Fotky za natáčení čtvrtého dílu 2. série

14. února 2013 v 15:43 | STS3 |  2. série

Fotky z natáčení čtvrtého dílu 2. série, který vyjde již zítra.


Emily (Elisabeth Mitchel).

Alan a Hellen (Christopher Grint a Nicol Loraine).

Hellen (Nicol Loraine).

Emily a Alan (Elisabeth Mitchel a Christopher Grint).

SimsCast 36

13. února 2013 v 19:08 | STS3 |  SimsCast
V tomto díle se podíváme, jak na mimozemšťany v dodatku The Sims 3 Roční období. Povíme si, co je nového v Obchodě The Sims 3. Pozveme vás na vysílání s producenty hry a vyhlásíme výherce soutěže.


Vysokoškolské studium: Jak dostávat dobré známky

12. února 2013 v 8:43 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Dodatek The Sims 3 Studentský život přináší spoustu nových možností, jak se bavit a hledat si nové kamarády. Mezi všemi těmi večírky, seznamováním a zábavou by si ale váš Simík měl najít i chvilku na školu. Ať už hrajete za šprta, co chce mít samé jedničky, nebo flákače, který se chodí na přednášky jenom prospat, ode mě se dozvíte, jak studium v dodatku The Sims 3 Studentský život co nejlépe zvládnout.
Příprava na vysokoškolské studium může začít ještě předtím, než váš Simík vůbec vyrazí z domu. Může si udělat test studijních předpokladů, který mu prozradí, jak dobře je na vysokou školu připravený. O výsledku testu mohou rozhodovat jeho vlastnosti, dovednosti, pracovní zkušenosti, a dokonce i známky ze střední školy. Na jeho výsledcích závisí, jestli váš Simík dostane stipendium, které mu pomůže utáhnout školné. Po zápise na univerzitě si váš Simík může test studijních předpokladů mezi semestry zopakovat, aby ukázal, co se na univerzitě naučil, a získal výhody pro semestr nadcházející.
Jakmile se váš Simík jednou rozloučí s rodinou a kamarády z rodného města a zabydlí se v univerzitním sousedství, možná se ocitne v situaci, kdy se sám sebe zeptá: "A teď co?" To je přece jasné! Je potřeba vyrazit na přednášku! Přednášky začínají v pondělí ráno a univerzita vytváří individuální rozvrh pro každého Simíka podle toho, jakou studijní zátěž si daný semestr zapsal. Pomocí vysokoškolského panelu v uživatelském rozhraní si můžete prohlédnout rozvrh svého Simíka a také sledovat, jak se mu na škole daří. Akademický výkon svého Simíka můžete ovlivňovat různě a je to právě akademický výkon, který rozhodne o tom, jaké známky váš Simík na konci semestru dostane. Jak tedy studijní typy absolvují semestr bez ztráty kytičky? Povím vám o několika metodách...
Pondělky a středy jsou věnovány seminářům. Tyto hodiny se odehrávají v jedné z akademických budov, do kterých není vidět. Může jít například o seminář s názvem Vyhýbání se otázkám nebo Teorie a praxe tragických klaunů. Semináře mohou Simíci prožívat různě. Podle toho, jaké chování jim nastavíte, si z hodin odnesou více nebo méně. Má váš Simík pocit, že to zvládá levou zadní? Pak se nemusí snažit a klidně si může chatovat s kamarády. Nebo potřebuje trošičku podlézat profesorovi, a vylepšit si tak známku, protože se zapomněl něco naučit? Opravdu záludní Simíci mohou požádat nějakého ubožáka (myslím tím Simíka), aby chodil na hodiny za ně. Tím získá všechny výhody chození na hodiny, aniž by musel plýtvat svým drahocenným časem. Dávejte si ale dobrý pozor, profesoři nemají moc rádi, když za vás všechnu práci dělá někdo jiný. Pokud vás přistihnou, bude to mít důsledky...
Úterky a čtvrtky nemusí váš Simík trávit ve třídě. Může si místo toho užívat poněkud interaktivnější studentský život. Tak například můžete svého Simíka poslat, aby si objednal organický svařák nebo energetický nápoj v kavárně Propražená káva a pak zamířil do studentského spolku na přednášku. Tady má možnost komunikovat s vyučujícími, kteří se všem těm mladým natěšeným studentům snaží předat vědomosti. Ptejte se, dělejte si poznámky a snažte se vstřebat alespoň něco málo z vědění, které se do vás vyučující prostřednictvím tabule snaží dostat. (Nebo si klidně zdřímněte na lavici, pokud jste předchozí noc strávili divokou pařbou.) Simíci, kteří si chtějí vyzkoušet skupinové studium, mohou při školních aktivitách využívat předměty určené pro studenty konkrétních oborů. Ty jim pomohou k praktickým zkušenostem, které se jim v budoucnu budou hodit. Sezvěte všechny spolužáky a společně vyzkoušejte všechno od náčrtníků až po kostlivce a rozšiřte si obzory!
Náčrtníky a kostlivci?! To jako fakt?
Jasně! Každý Simík dostane při zápisu předmět, který přímo souvisí s oborem, který se rozhodl studovat. Tyto předměty se skvěle hodí pro práci přímo na hodinách, ale také pro dodatečné studium mimo školu. Tak například studenti komunikace si mohou svoji mobilní radiostanici Frekvenční zábava vzít na univerzitní nádvoří, kde mohou dělat rozhovory s ostatními Simíky a hlásit ve zprávách, co je nového na univerzitní půdě. Tím vším si budou vylepšovat svůj akademický výkon. Simíci se toho mimo hodiny mohou naučit tolik, že ani nevadí, když občas do školy nepřijdou. (Je nám jasné, že váš Simík má jistě velmi dobrý důvod, proč do školy nemůže přijít...) Pokud se ale začíná blížit zkouškové a máte pocit, že by mu trocha vědomostí k testu neuškodila, nezapomeňte se pilně učit! Simíci se mohou učit z učebnic, počítačů, a dokonce i chytrých telefonů. I když učení vám určitě pomůže, najdou se i prohnanější Simíci, kteří to raději vezmou cestou nejmenšího odporu a připraví si ke zkoušce tahák. Dejte si ale pozor, aby vás nepřistihli!
Zkoušky se konají obvykle v pátek. Právě u závěrečných zkoušek se vám vrátí všechna ta práce, kterou jste v semestru odvedli. Postarejte se o to, aby váš Simík dorazil ke zkoušce v dobré náladě a dobře připravený - pokud se totiž od zkoušky nechá vyhodit, výrazně to ovlivní jeho výslednou známku.
Proč by mělo Simíkům záležet na známkách? Řekněme, že váš Simík chodí pár semestrů na univerzitu a že třeba i získal dostatek kreditů k tomu, aby odpromoval - gratulujeme! Absolvování univerzity má několik výhod. První z nich je jedna pozice na vlastnost navíc! Budete tak svému Simíkovi moci přidat šestou vlastnost odrážející rozvoj, kterým jeho osobnost během studia na vysoké škole prošla. Absolvování a získání vysokoškolského titulu vašemu Simíkovi přinese také výhody v kariéře. Tak například Simík s technologickým titulem bude dostávat lepší nabídky práce u policie a v armádě: začne na vyšší úrovni, bude mít vyšší plat a také více bonusových příležitostí a šancí na povýšení! Známky vašeho Simíka přímo určují, jak velké výhody v kariéře získá. Simíci, kteří absolvují s lepšími známkami, okamžitě získají další bonusy.
V dodatku The Sims 3 Studentský život budou mít Simíci obrovskou spoustu příležitostí něco se naučit a trochu vyspět. Věnujte čas seminářům, předmětům, dovednostem, přednáškám a školním aktivitám. Nezapomeňte ale ani na učení, a dokonce ani na podvádění! Jen to s tím studováním nepřežeňte. Občas si dejte pauzu a vyrazte si někam s kamarády zařádit. Nezapomínejte, že cesta je cíl!
Bavte se u hraní Simíků!

Od neodolatelných až po společensky neohrabané: společenské aktivity pro všechny Simíky!

6. února 2013 v 21:50 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Možná ho milujete, nenávidíte, nemáte, chcete, vyhýbáte se mu, ale každý nějaký má - řeč je tady o společenském životě. I když dobré známky jsou pochopitelně důležité, dodatek The Sims 3 Studentský život vám přinese více než jen látku, kterou se naučíte v přednáškových místnostech. Jde hlavně o to, co zažijete mimo školu! Váš Simík může prožívat takový společenský život, o kterém vždy snil - může se stát nejoblíbenějším Simíkem na škole, nebo mimoňským knihomolem, který prakticky nevychází z knihovny. Nezáleží na tom, jestli je váš Simík trošičku společensky neohrabaný, nebo dokonale neodolatelný, v každém případě ho čeká spousta zábavy a vzpomínky z vysoké školy, na které nikdy nezapomene.

The Sims 3 Studentský život přináší tři nové společenské skupiny: Sporťáky, Rebely a Mimoně. Váš Simík může získávat vliv klidně ve všech třech těchto skupinách - není omezen pouze na jednu jedinou. Postupem času bude váš Simík stoupat po společenském žebříčku jednotlivých skupin, a bude si tak zpřístupňovat odměny, které mu vynahradí všechnu tu námahu.
Ale co jsou vlastně ty společenské skupiny zač? Hned vám to povím…
Sporťáci jsou Simíci, kteří dělají všechno proto, aby vyhráli. Ať už je v sázce soutěž popularity nebo zápas v plink plonku u stolu na stolní tenis. Není proto divné, že Sporťáci rádi chodí na Bowling pana B, kde se snaží naházet co nejvíce strajků a zároveň skórovat i u té pěkné Siminky (nebo Simíka), která sleduje jejich bowlingový um. Asi vás tedy nepřekvapí, že Sporťáci pořádají nejlepší večírky na celé vysokoškolské půdě.
Rebelové nevynechají jedinou příležitost, aby udělali něco opravdu neobvyklého. Pokaždé při tom zajdou ještě dál než posledně. Rebelové klidně posprejují stěny na univerzitě a potom nahází do táboráku na večírku… bylinky. Scházejí se obvykle v Grottu, což je parádní podnik, kde si Simíci mohou zahrát kulečník, vylepšovat se v dovednosti umění nebo si vychutnat organický svařák z kávového baru.
A v neposlední řadě tu máme Mimoně. Rádi hrají videohry, zkoumají nejrůznější věci, vyhrávají ve vědomostních soutěžích a nebojí se spílat ignoranci ostatních Simíků. Mimoni se rádi scházejí v Keithových komiksech, kde najdou všechno to, co mají rádi: počítače, herní automaty a samozřejmě také komiksy!
Snadno si také udržíte přehled o tom, co se ve společenských skupinách děje. Pár kliknutí na novém chytrém mobilu a hned budete mít jasno. Stačí vybrat "Zjistit, co se děje ve společenských skupinách". To ale není jediná parádní věc, kterou váš chytrý telefon umí. Pokud má váš Simík odvahu a chce si trochu zaflirtovat, mohl by jako tajný obdivovatel poslat textovku někomu, koho by si rád získal. Nebo se k vám v minulosti nějaký Simík choval nepěkně a vy mu chcete říct, co si o něm myslíte? Pak mu pošlete pořádně urážlivou textovku. Pokud váš Simík touží po svobodě a už nechce být nikým svazován, může někomu poslat smsku o rozchodu. A navíc, pokud je váš Simík zaměřen vizuálně, mohou ho bavit nové možnosti fotografování. Může se nyní společně fotit s jinými Simíky, nebo dokonce vytvořit romantickou pusinkovací fotku. Tohle je jen několik málo příkladů toho, co všechno chytrý telefon dokáže.
Nejen společenskými skupinami živ je Simík. I mimo ně máte k dispozici spoustu nejrůznějších společenských aktivit a interakcí, kterých se váš Simík může účastnit. Tak například: myslíte si, že studentský život by byl úplný bez pořádných pařeb? Abychom to trochu okořenili, přidali jsme dva nové typy večírků: se soudkem a u táboráku. Večírky skýtají skvělou příležitost, jak se seznámit s novými Simíky, a pokud tam přijde i ta Siminka (nebo Simík), se kterou se chcete trochu sblížit, můžete jí dát polibek v žáru vášně. K dispozici máte také nové líbací interakce, jako je nadžusovaný nebo skořicový polibek. To bylo pouze několik málo vybraných nových romantických možností, které v dodatku The Sims 3 Studentský život najdete.
Pokud váš Simík večírky moc nemusí, může si vybírat ze spousty jiných aktivit. Má například možnost pustit se do nějakého univerzitního sportu, pózovat bez oblečení pro studenty umění, stát se vědeckým testovacím subjektem nebo uspořádat protest. V každém případě vaše Simíky čeká celý nový svět, který mohou prozkoumat! Kromě toho můžete být společenští a zároveň si při tom vylepšovat dovednosti. S novým skicákem požádejte Simíka, aby vám stál modelem (případně nahým modelem)! Je toho ještě mnohem a mnohem víc. Na zbytek si už ale přijdete sami!

Díl 3. Večeře

3. února 2013 v 11:25 | STS3 |  2. série

3. díl - Večeře

Alanův (Christopher Grint) strýček, Lionel (Markus Jason), se ujme připravování zásnubní večeře. Vše se ale nakonec zvrtne ...

V tomto díle účinkují: Elisabeth Mitchel, Christopher Grint, Markus Jason, Alice Evans, Nicol Loraine.