Leden 2013

Kolekce The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let míří do prodeje

31. ledna 2013 v 13:30 | STS3 |  The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let
V bezstarostných 70. letech propaří Simíci spoustu nocí ve zvonáčích, ošoupaných džínách a košilích s obřím límcem. Po návratu z diskotéky mohou doma pokračovat v tanci pod vlastní diskokoulí, perfektní dekorací, která dodá neodolatelný šmrnc každé místnosti.

V 80. letech nastupují rozměrné účesy, zářivé barvy a spousta oslňující záře. Simíci se ve stylu písničky "Physical" oblékají do aerobikových kompletů s čelenkami, pletených legín a návleků typických pro módu této doby. Pokud se nesnaží vylepšit si postavu, ale ženou se za pracovním úspěchem, jistě mají alespoň jeden kostýmek nebo oblek s ramenními vycpávkami, které jim pomáhají šplhat vzhůru na kariérním žebříčku. Ať už si Simíci vyberou jakoukoli cestu, je jasné, že s oblečením 80. let budou sbírat jen samé úspěchy.


Devadesátá léta pak přinesou potrhané džíny, flanelové košile a vrstvené topy. Jako alternativu si Simíci též mohou vybrat oblečení "casual-chick", do nějž tehdy patřily třeba nepravidelné lemované sukně a uhlazené účesy. Simíci se zálibou v této dekádě si budou moci domov vybavit děsivým metalovým nábytkem a proměnit jej v pohod
ové rockerské doupě.

Kolekci můžete zakoupit v našem e-shopu.
http://sts3-eshop.webnode.cz/products/the-sims-2-deluxe/


Nové město Aurora Skies

31. ledna 2013 v 13:21 | STS3 |  Novinky
Objevte dechberoucí výhledy a krásnou nedotčenou přírodu, které na vás čekají v Aurora Skies! Toto malebné město na pobřeží přináší to nejlepší, co si můžete přát pro harmonické bydlení: dostatečně prostorné pozemky v přátelské a ekologicky smýšlející komunitě, majestátní vodopády, které končí v geotermálním jezeře, i horkovzdušné balony, kterými budete brázdit pestrobarevnou noční oblohu. Je to jedinečné útočiště pro Simíky, kteří touží po změně, hledají sami sebe nebo hledají trochu klidu.

Co objevíte v Aurora Skies vy?

K dostání za body Simpoints v Obchodě The Sims 3 od 21. února 2013.
Fotky za natáčení třetího dílu 2. série

31. ledna 2013 v 12:26 | STS3 |  2. série

Přinášíme fotky z natáčení třetího dílu 2. série seriálu Sim Friends, jehož název je Večeře.


Emily (Elisabeth Mitchel).

Marie a Emily (Alice Evans a Elisabeth Mitchel).

Marie, Alan a Emily (Alice Evans, Christopher Grint a Elisabeth Mitchel).


Fotky za natáčení druhého dílu 2. série

31. ledna 2013 v 12:22 | STS3 |  2. série

Přinášíme fotky z natáčení druhého dílu 2. série seriálu Sim Friends.


Marie (Alice Evans)

Helen (Nicol Loraine)

Emily a Helen (Elisabeth Mitchel a Nicol Loraine)

Lionel (Markus Jason)

OnLine Flashovky

28. ledna 2013 v 14:07 | STS3

Užijte si ty pravé online flashovky od Goodgame

Chcete-li si zahrát ty opravdu nejlepší internetové hry, neuděláte chybu, když šáhnete po Goodgame onlinovkách. Tito němečtí vývojáři cílí především na komplexní a zábavné hry s důrazem na sociální interakce.
Pro milovníky obdělávání políček jako ve FarmVille je tu Goodgame Farmer, který přináší přesně to, na co jsou fanoušci legendární facebookové hry zvyklí. Zahrát si ji můžete například na herním serveru Hrydnes.cz, samozřejmě zcela zdarma.
Trochu více akce zažijete s RPGčkem Goodgame Mafia, která je jednou z nejoblíbenějších her na portálu Raketka.cz. Relativní novinkou, která slibuje dosud nepoznanou úroveň strategického bojování mezi živými hráči, je Goodgame Empire, kde vedete svůj hrad a později celé impérium do boje s ostatními hráči.


SLEVY!!!

22. ledna 2013 v 15:32 | STS3 |  Novinky
Jsou tady slevy her The Sims 3. Nabízíme Vám v našem e-shopu dodatky a základní hru o 100,-Kč levněji a kolekce o 50,- Kč levněji. Nakupujte u nás a ušetříte...


Díl 2. Teta

19. ledna 2013 v 12:23 | STS3 |  2. série

2. díl - Teta

Emily (Elisabeth Mitchel) přijde pogratulovat k zasnoubení matka Sue (Laura Bright), Hellen (Nicol Loraine). Sue se ve Francii stěhuje ke své tetě...

V tomto díle účinkují: Laura Bright, Elisabeth Mitchel, Nicol Loraine, Markus jason, Alice Evans.b

SimsCast 35

19. ledna 2013 v 12:19 | STS3 |  SimsCast
Největší stránka zabývající se hrou The Sims na Slovensku, Gamesims.sk, včera oslavila své osmé narozeniny. A my vám k této příležitosti v Sims Castu přinášíme rozhovor s jejím zakladatelem a administrátorem Tomakem.SimsCast 34

15. ledna 2013 v 16:16 | STS3 |  SimsCast

V tomto díle se dozvíte, co všechno si pro nás na letošní rok nachystali producenti hry. Podíváme se na novinky v Obchodě The Sims 3 i na pultech herních prodejců.


Předobjednávka Studentský život

12. ledna 2013 v 20:36 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Nemáte ještě předobjednaný nový dodatek The Sims 3: Studentský život, který vychází již 7.3.2013? Neváhejte a objednávejte i nás na našem e-shopu. Cena je pouhých 799,-Kč.Studování v The Sims 3

11. ledna 2013 v 16:00 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Nový dodatek, který výjde již 7.3.2013, nám přinese do života simíku opravdu hodně nových věcí. Asi tou nejduležitější v tomto dodatku bude STUDOVÁNÍ, proto taky dodatek nese název Studentský život.
Určitě mnoho z Vás ví, jak to chodí na vysoké škole. Získáváte kredity, jste ubytováni na koleji a právě o tom bude toto téma.

Kredity:

Kredity na vysoké škole znamenají pro studenty hodně. Stejně to bude i v The Sims 3. Je to zcela na Vás, jestli se bude Váš simík učit a sbírat kredity a nebo bude flákač, zapadne do party lumpů a bude prostě frajer. Samozřejmě i v The Sims budete muset nasbírat určitý počet kreditů aby se Váš simík dostal do dalšího ročníku, a aby vlastně vůbec dokončil vysokou školu. Studenti, kteří se budou pečlivě chystat do školy a budou dostávat dobré známky, se mohou přidat ke skupině šprtů. Pokud s touto skupinou navážete dobrý kontakt, otevře se Vám zcela nové povolání Herní vývojář. Pokud nevytváříte hry v realném životě, můžete to zkusit v The Sims. Staňte se herním vývojářem a vytvářejte hry pro celý svět simíků.

Večírky:

Nebude chybět opravdu spousta nových večírků. Uspořádejte pořádnou pařbu na koleji a nebo večírek u bazénu. Prostě žijte Studenstký život. Večírky znamenají pro simíky hodně zábavy, jídla atd. Ale pozor! Jednou se Vám to může vymknout z ruky a můžete provést něco, co nebude vůbec správné! Pak nastává ta chvíle, kdy simík moc rád není. Může to být zhoršení výsledků a nebo dokonce vyhození ze školy. Večírky jsou super, ale jen tehdy, pokud všechno klape.


EA ODHALUJE VYDAVATELSKÝ PLÁN THE SIMS 3 PRO ROK 2013, VČETNĚ NOVÝCH ROZŠÍŘENÍ A KOLEKCÍ

11. ledna 2013 v 0:00 | STS3

Vychutnejte si studentský život, relaxujte v ráji, cestujte do budoucnosti a užijte si v roce 2013 spoustu dobrodružství s The Sims 3
REDWOOD CITY, Calif., Jan. 8, 2013 - Milujete večírky nebo plánujete brázdit širá moře? Letos si díky The Sims™ a jeho plánovaným datadiskům či přídavným balíčkům užijete všeho do sytosti. Objevujte na PC i Macu různé nové způsoby, jak si hrát se životem - studio Maxis spadající pod Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) dnes oznámilo, že pracuje na nových rozšířeních The Sims 3 Studentský život, The Sims 3 Tropický ráj* a na zatím nepojmenovaném dalším rozšíření a kolekcích. Všechny budou k dispozici postupně v průběhu letošního roku, 25. ledna navíc dojde k vydání kolekce The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let, ve které se hráči spolu se svými Simíky vrátí v čase a budou si moci vyzkoušet ikonické módní styly, účesy a nábytek uplynulých desetiletí.
"Těšíme se na nové výtvory hráčů, s nimiž se pochlubí online - se třemi novými rozšířeními, novou kolekcí a prémiovým obsahem z The Sims 3 Store získají spoustu herních možností," řekl Scott Evans, hlavní manažer studia The Sims. Jak dále dodává, "Ve studiu se soustředíme na vývoj kvalitních her s unikátními tématy a zajímavým obsahem, který The Sims 3 výrazně přidá na intenzitě herního zážitku."
Rozšíření The Sims 3 Studentský život připravujeme k vydání letos v březnu. Nabídne hráčům šanci opustit svůj domov a studovat na univerzitě. Tam budou navštěvovat přednášky, získávat tituly a také objevovat zákoutí nespoutaného a zábavného studentského života. Na univerzitě najdete nespočet způsobů, jak trávit čas mimo školní hodiny: od poznávání nových přátel, přes veřejné protesty až ke studentským láskám. Simíci se budou moci porozhlédnout v kompletně novém studentském městě plném zajímavých lokací - namátkou třeba na bowlingu nebo v SimBurgeru. Objeví také své skryté talenty, které využijí ve velké spoustě aktivit, mezi které patří třeba sprejování nebo hra s hakysákem.
Rozšíření The Sims 3 Studentský život představuje úplně novou kapitolu pro mladé i starší Simíky - a vůbec každého mezi tím. Se začátkem studia na univerzitě si Simíci vyberou jeden ze šesti oborů a postupně se propracovávají k titulu. Rozšíření The Sims 3 Studentský život přinese hráčům díky školním aktivitám a oborové specializaci několik benefitů - vyšší plat, lepší nástupní pozice, nové nabídky a spoustu dalších výhod.
Rozšíření The Sims 3 Studentský život je možné předobjednávat již nyní v limitované edici. S její předobjednávkou získáváte také Party balíček. Ten obsahuje sochu Partaea Maxima, která Simíkům odemkne možnost uspořádat tematickou kostýmovou párty snů. Na výběr získáte z šesti party témat. Balíček také obsahuje tógu a maškarní škrabošku.
Na letošní červen je naplánováno vydání rozšíření The Sims 3 Tropický ráj, které je plné dobrodružství, průzkumů, objevování nových světů se slunečnými pobřežími a překypuje oslňující atmosférou tropického ráje. Vůbec poprvé budou Simíci moci bydlet v plně modifikovatelných hausbótech a plavit se za účelem objevení okouzlujících ostrovů, vytváření a správy vlastních rezortů a průzkumu podmořského života se svou novou potápěčskou výbavou. The Sims 3 Tropický ráj představuje zcela nové způsoby, jak budovat obydlí - ať už jsou to luxusní, pětihvězdičkové rezorty, bungalovy na vodě nebo hausbóty se schopností plavit se po mořích. Sestavení tropického ostrovního ráje je jen na hráčích a jejich představách. Bude to výprava, na jakou se nezapomíná.
Na podzim bude připravena zbrusu nová kolekce se spoustou oblečků a dekorací inspirovaných ikonickými filmy a filmovými lokacemi. Spolu s novou kolekcí na podzim dojde také k vydání zatím nepojmenovaného rozšíření, jež umožní hráčům a Simíkům nahlédnout do budoucnosti. O tomto rozšíření přineseme podrobnější informace až v průběhu následujících měsíců, i tak to ale letos bude pro Simíky v The Sims 3 jeden z nejlepších roků vůbec.

Nové obrázky z dodatku Studentský život

10. ledna 2013 v 18:47 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Přinášíme Vám nové obrázky ze hry nového dodatku The Sims 3: Studentský život, který vychází 7.3.2013.


The Sims 3 - Studentský život NOVINKY

9. ledna 2013 v 14:00 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život

Honba za kredity
Tou hlavní věcí, která se vám pravděpodobně s univerzitou spojí, je akademická část celého studování. Je to ostatně hlavní důvod, proč na univerzity vůbec chodíme, ne? Dali jsme si záležet na tom, aby tato stránka hry byla tak robustní, jak jen to jde. Pro získání kreditu tedy nestačí jen strávit studováním určitý čas. Vytvořili jsme řadu rozličných aktivit a objektů, které Simíci mohou využívat pro zlepšení známek. Studenti vědy a lékařství například získají kostry, na kterých se mohou učit, studenti komunikace dostanou šanci vysílat vlastní pořad v rádiu a tak dále - všichni studenti různých oborů budou mít nějaké speciální objekty, které budou mít vliv na jejich studijní výsledky.No a samozřejmě, co by to bylo za univerzitu, kdyby v ní nebyly studijní skupiny a semináře - ve hře je najdete taky!


Je to o lidech
V dodatku The Sims 3 Studentský život narazíte na různé společenské skupinky: šprty,rebely a sporťáky. Zdržování se v blízkosti skupinek vám přinese unikátní výhody: od získávání vysněných zaměstnání až po nové vlastnosti. Stejně jako ve skutečném světě, můžete si i ve Studentském životě vybrat, jestli chcete trávit čas jen s jednou,nebo se všemi třemi skupinkami naráz. V praxi to znamená, že se z vašeho Simíka může stát student designu s dobrými technickými základy, takže zapadne mezi šprty i mezi rebely, máte možnost budovat s ním různé vztahy a navázat na nový vývoj příběhu. Navíc, pokud budete opravdu hodně kamarádit se šprty, může se vám podařit odemknout mé oblíbené zaměstnání: herního vývojáře.


Připraveni na pořádnou party?
Trávení času s přáteli, vymetání večírků, randění… To všechno jsou typické aktivity studenta univerzity. Na mé univerzitě jsme například každý rok pořádali velkou párty s táborákem. Protože na ně rád vzpomínám, chtěli jsme je přenést i do hry, což se nakonec povedlo. Podobně si pár kolegů vzpomnělo na hry s ping-pongovými míčky na večírcích, takže si se Simíky můžete zahrát"džus-pong". Chtěli jsme do hry zakomponovat spousty klasických momentů z různých večírků a řekl bych, že se nám to povedlo. Dokonce v dodatku najdete i speciální večírkový balíček, ale ten získáte jen předobjednáním limitované edice. Obsahuje sochu Pařbuse Maxima, která Simíkům odemkne možnost uspořádat tematickou kostýmovou párty snů. Balíček obsahuje nové tógy,vavřínové listy a masky. Díky soše můžete kromě tógových, maškarních, formálních, pyžamových a plavkových párty vylepšovat náladu všem, kdo se večírků zúčastní.


Díky zato, že jste si blog o novém dodatku The Sims 3 Studentský životpřečetli! Bylo to jen velmi rychlé představení základního obsahu, který na vás v dodatku čeká. Zůstaňte s námi - postupně budeme odhalovat další podrobnosti. Nezapomeňte na příští živé vysílání s producenty, které proběhne 14. února v 19:00.

Vydavatelský plán TS3 pro rok 2013

9. ledna 2013 v 7:19 | STS3 |  Novinky
Vprávě proběhlém vysílání s producenty hry The Sims 3 zaznělo několik nových oznámení.

Letos v březnu se můžeme těšit na dodatek The Sims 3 Studentský život, ten nabídne hráčům šanci opustit svůj domov a studovat na univerzitě. Tam budou navštěvovat přednášky, získávat tituly a také objevovat zákoutí nespoutaného a zábavného studentského života.


V červnu letošního roku se pak dočkáme dodatku The Sims 3 Tropický ráj, díky kterému budou Simíci vůbec poprvé moci bydlet v plně modifikovatelných hausbótech a plavit se za účelem objevení okouzlujících ostrovů, vytváření a správy vlastních rezortů a průzkumu podmořského života se svou novou potápěčskou výbavou. Na podzim nás pak čeká další zajím nepojmenovaná kolekce a dodatek.

LiveChat s tvůrci hry

4. ledna 2013 v 17:00 | STS3 |  The Sims 3
Nezmeškejte LiveChat s tvůrci hry, kde se budete moci zeptat tvůrců hry The Sims na jakoukoliv otázku. V tomto LiveChatu by se tvůrci měli zmínit už i o spekulovaném pokračování The Sims tedy The Sims 4.
LiveChat bude probíhat 8.1.2013 v 19:00 na této adrese
http://www.origin.com/ts3_jan_livebroadcast


The Sims 3: Studentský život - první obrázky

4. ledna 2013 v 14:43 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Už jsme zmíňovali nový dodatek ke hře The Sims 3, který nese název Univerzitní život. Protože se nám březen 2013 pomalu blíži, my tu pro Vás máme první pětici obrázků z tohoto dodatku.

V novém datadisku The Sims 3 Univerzitní život se simíci učí na zemi s notebooky, každý večer tráví ve studentských barech, kde to skutečně žije, a především navazují kamarádské či hlubší vztahy se svými spolužáky.
The Sims 3 Univerzitní život by měl vyjít začátkem března 2013.


Díl 1. Francie

4. ledna 2013 v 11:14 | STS3 |  2. série

1. díl - Francie


V prvním díle 2. série nahlédneme za Sue (Laura Bright) do Francie. U Emily (Elisabeth Mitchel) chystá Allan (Christopher Grint) překvapení a její matka vyrazí na návštěvu sestry.

Zbrusu nový vzhled seriálu, znělka a konečně i HD provedení se Vám snad budou líbit. Užjite si to.

V tomto díle účinkují: Laura Bright. Markus Jason, Nicol Loraine, Elisabeth Mitchel, Christopher Grint, Alice Evans.


Fotky z natáčení prvního dílu 2. série

2. ledna 2013 v 22:18 | STS3 |  2. série

Přinášíme fotky z natáčení prvního dílu 2. série seriálu Sim Friends. Ten ponese název Francie.


Emily (Elisabeth Mitchel).

Emily (Elisabeth Mitchel).

Sue (Laura Bright).

Sue (Laura Bright).

Silvestr 2012

2. ledna 2013 v 20:33 | STS3
Jak jsme již říkali, někteří z Vás oslavili Silvestra 2012 a přivítali nový rok 2013 s námi a se simíky. Vystupovali hvězdy jako je Karel Gott, Lucie Bílá, Marek Ztracený a mnoho dalších. Celým Silvestrem nás provedl Martin Dejdar. Určitě se nikdo nenudil. My jsme se rozhodli, že celý Silvestr 2012 s The Sims 3 přidáme na náš YouTube kanál. Kdo se nestihl, nebo z nějakého důvodu nemohl dívat na naší internetovou televizi, kde probíhal ŽIVĚ ze světa simíků Silvestr 2012, nevadí. Můžete se na něj podívat právě teď a dokonce v HD rozlišení.