Prosinec 2012

Vlasy 2

27. prosince 2012 v 17:53 | STS3 |  Vlasy - muži
Předchozí vlasy najdete zde

Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Vlasy 4

27. prosince 2012 v 17:43 | STS3 |  Vlasy - ženy
Předchozí vlasy najdete zde

Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Obývací pokoje č.2

27. prosince 2012 v 17:28 | STS3 |  Sety
Předchozí obývací pokoje najdete zde

Obývací pokoj 4

Stáhnout do TS3 zde

Obývací pokoj 5

Stáhnout do TS3 zde

Obývací pokoj 6


Stáhnout do TS3 zde


STS3 Team

25. prosince 2012 v 16:23 | STS3

Daniel Renta

Zakladatel STS3
Věk: 19 let
e-mail: rentaD@seznam.cz
Má na starosti: Komunikaci, novinky, FB stránku

Zuzana Rentová

Hlavní administrátorka STS3
Věk: 26 let
e-mail: zuzanarentova@seznam.cz
Má na starosti: Dílna STS3, vzhled STS3, FB stránkue-mail na SuperTheSims 3: super-thesims3@seznam.cz

Vánoční film

24. prosince 2012 v 16:16 | STS3 |  Filmy

Přinášíme vánoční film z dílny STS3 s názvem Táta je doma, aneb šťastné a veselé.Příjemnou podívanou a krásné prožití vánočních svátků Vám přeje tým STS3.


Fotky z natáčení vánočního filmu

24. prosince 2012 v 12:39 | STS3 |  Filmy

Během dnešního dne již vyjde chystaný vánoční film, zatím se můžete alespoň pokochat fotkami z jeho natáčení.


Edward (Matthew Cooper), Jake (Christopher Grint), Vanessa (Laura Bright).

Vanessa (Laura Bright), Jake (Christopher Grint).

Edward (Matthew Cooper).

SimsCast 32

20. prosince 2012 v 14:38 | STS3 |  SimsCast
Začátkem prosince se v prostoru pražské kavárny Nová Syntéza konalo setkání komunity The Sims 3. V tomto díle se podíváme, jak to tam vypadalo.

Odkazy k tomuto dílu:

Povichr
Fórum ArSePo: http://arsepo.blogspot.cz/
Osobní blog: http://povichr.blogspot.cz/

Micha Kružík - Sims Deluxe Magazine
https://www.facebook.com/deluxesims

Dastík
http://dastik9.tumblr.com/

Dojmy z komunitní akce:
https://www.facebook.com/notes/sims-deluxe-magazine/komunitn%C3%AD-setk%C3%A1...
http://super-thesims3.blog.cz/1212/komunitni-setkani-the-sims-3
http://our--sims.blog.cz/1212/navsteva-prahy-setkani-the-sims-3-komunity

Sims News - Štěpán Bauer (rozhovor)
https://www.facebook.com/simsnews


Vyhlášení Vánoční soutěže

17. prosince 2012 v 16:05 | STS3 |  Soutěže

Vyhlášení vítězů Vánoční soutěže.


Nejdříve bychom chtěli poděkovat všem, kteří se soutěže zúčastnili. Bylo Vás mnoho, my jsme vylosovali tři výherce, kteří obdrží slíbené ceny do konce tohoto týdne. Doufáme, že ti z vás, kteří neměli štěstí to zkusí s námi v další soutěži. Ještě jednou děkujeme za účast. No a teď už konečně tady jsou tři šťastlivci:

1. místo: michalfraitag@seznam.cz

Digitální verze hry The Sims 3 - Roční období + Diplom STS3

2. místo: natalie.ligocka@seznam.cz

1000 SimPoints + Diplom STS3

3. místo: Nika1720@azet.cz

Diplom STS3


Ceny do soutěže darovali:

Výhercům gratulujeme,

tým STS3.

Soutěž je ukončena!

16. prosince 2012 v 20:00 | STS3 |  Soutěže

!!!Konec zasílání!!!

Je to tady. Právě teď ukončujeme soutěž o The Sims 3: Roční období. Byla nám zaslána spousta e-mailů a my z toho vybereme pouze 3, které odměníme krásnými dárky. Výsledky soutěže se dozvíte zítra, 17.12.2012, v 16:00.

Přejeme Vám, ať to jste právě vy, kdo vyhrál nejnovější dodatek Roční období!

Ceny do soutěže darují:70. léta… plná parádní módy, báječných pařmenů a diskoték!

14. prosince 2012 v 14:00 | STS3 |  The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let
70. léta jsou v kolekci The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let mými nejoblíbenějšími. Předměty ze 70. let jsou opravdu jedinečné a dodávají domům mých Simíků báječně jedinečný retro styl, kterému se podle mě zatím nedostalo dost pozornosti.

Stereofonická superskříňka patří k mým neoblíbenějším předmětům ze 70. let (a asi je to i můj nejoblíbenější předmět z celé kolekce). Když jsem byla malá, tak jsme měli doma něco podobného, takže jsem si tady trochu nostalgicky zavzpomínala. Bohužel, ehm, chci říci naštěstí, mě nenutili poslouchat disko, takže si to teď můžu vynahradit s kolekcí The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let. Kolekce také přináší tři nová rádia, která hrají i disko, z čehož mám velikou radost! Rytmy diska mohou být fanouškům The Sims, kteří už je hrají opravdu dlouho, povědomé, jelikož jsme je přinesli z původní hry The Sims (fakt!), a stylově jsme tak doplnili tuto retro kolekci.


Předměty ze 70. let jsou báječné i proto, že se dají použít nejen v retro domácnostech, ale také v těch futuristických.Vznášející se krb Leviplamen je opravdu jedinečným a všestranným vybavením domácnosti. Pokud si ho umístíte venku, jen tak tam bude poletovat, aniž byste ho k něčemu připevnili. Ve vesmírném světě si tak pomocí něj můžete vytvořit opravdu zajímavou terasu, co říkáte? Světloploze je dekorační objekt vytvořený z optických vláken, který září všemi barvami duhy - je to další nádherný kousek ze 70. let nebo z budoucnosti!


Navíc nám 70. léta přinášejí i zajímavé oblečení pro Simíky.Můj oblíbený dámský účes ze 70. let je krátký a upravený sestřih. Myslím, že se skvěle hodí pro formální příležitosti i všední dny. Muži mají navíc k dispozici nový knír ve stylu 70. let (a ano, mohou ho mít i starší Simíci!).

Nového oblečení je spousta, ale nejvýraznějšími kousky je jistě disko oblečení, které definuje módu celého desetiletí. Muži nosí parádní saka s velikým výstřihem, ze kterého volně vykují chlupy na hrudníku.

Dámy mají také báječné oblečky. Je tu například tričko,které má tři šablony: brusle, kolo a lízátko. Tenhle kousek se skvěle hodí pro malé Siminky. A pak tu samozřejmě máme zvonáče! Tyto kalhoty s rozšiřujícími se nohavicemi jsou nejen krásným připomenutím minulosti,ale díky jejich znovuzrození v novodobé módě do nich můžete obléknout i Simíky, kteří chtějí vypadat moderně.

Svátky v Ročních obdobích

13. prosince 2012 v 21:44 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
O svátcích bychom měli trávit čas s rodinou a kamarády a zároveň se spolu s celým sousedstvím radovat. A protože se nám pomalu, ale jistě blíží Vánoce tak dnes budeme mluvit o tom, jak svátky ovlivní životy vašich Simíků.

Jak přesně svátky v The Sims 3 probíhají?

Svátek je speciální den v každém ročním období, kdy Simíci ve městě dostanou v práci volno a škola se nekoná. Všichni tak mohou odpočívat,bavit se a oslavovat. Ve hře jsou celkem čtyři svátky: Den odpočinku,Strašidelný den, Den sněhové vločky a Den lásky, přičemž každý se hodí do jiného ročního období. Jakmile sváteční den nadejte, vaši Simíci dostanou náladovky, které je přesvědčí, aby se chovali jinak než obvykle. Festivaly také přilákají více návštěvníků a v samém centru města tak vznikne slavnostní atmosféra.

Kdy můžete svátky čekat?

Svátky se obvykle pojí s koncem ročního období. Pokud nějaké roční období vypnete (v nabídce možností), zrušíte tím i odpovídající svátek.Svátky a roční období k sobě totiž nerozlučně patří (nemůže tak mít roční období bez svátku a naopak). Jakmile se nějaký svátek přiblíží, dostanete o tom zprávu. Pro případ, že byste ještě před tím speciálním dnem potřebovali něco dodělat.

Zima je v Severní Americe za rohem, a proto by se nejspíš hodilo, abych vám povyprávěl všechno o tom, jak moje rodina Simíků společně prožívala Den sněhové vločky v Sunset Valley. Byla to neobyčejně chladná, ale oto zajímavější zima. Blíží se konec zimy a Beardenovi se rozhodli využít poslední velkou sněhovou bouři, aby si vyrazili ven a trochu si pohráli ve sněhu. Jen se podívejte, jak svátečně sousedství vypadá, když je vyzdobené všemi těmi barevnými světly!


Po dlouhém dni stráveném hraním venku se zdá, že Martin se trochu nachladil a není mu tak úplně dobře. Když je venku chladněji, je také větší šance, že vaši Simíci onemocní. Proto je udržujte v teple. Buď je pošlete dovnitř, nebo jim oblečte něco teplého. Když vaši Simíci onemocní, můžete jejich uzdravení urychlit pomocí nejrůznějších akcí: například se můžou vyhřívat u krbu. V nemocnici se také můžete nechat preventivně očkovat proti chřipce. Snad to Martinovi nezkazí prázdniny.


Den sněhové vločky je konečně tady! Začít můžete uspořádáním oslavy s rozdáváním dárků. O svátcích se Simíci mnohem raději scházejí a povídají si. Všichni Simíci ve městě budou sami o sobě provádět přátelské akce,což ze svátků dělá ideální čas pro pořádání večírků, na kterých se můžete radovat společně.

Vypadá to, že Martinovi už je mnohem lépe, takže rozdávání dárků může klidně začít. Snad naši Simíci dostanou, co si přáli.


Jelikož Chelsea podávala v práci celý rok dobré výkony,právě se dozvěděla, že dostane na zimní svátky dovolenou navíc. To bude ten úplně nejvíc nejlepší Den sněhové vločky! Na základě vašeho výkonu v práci a počtu dní, kdy jste se omluvili kvůli nemoci, máte šanci, že vám zaměstnavatel vyplatí den před Dnem sněhové vločky speciální odměnu. Trocha peněz navíc se vždycky hodí.

Pojďme se podívat, co se děje na zimním festivalu. Vypadáto, že tu máme celkem dost Simíků, kteří si užívají svátky venku. Můžete poslat Simíky ke stánku s občerstvením, aby si dali vaječný koňak nebo kávu a pěkně se zahřáli. Pokud máte hlad, můžete si dát speciální perníčky.


Na každém festivalovém pozemku najdete foto budky, ve kterých se vaši Simíci budou moci nechat vyfotit na pohledy. Následně budete moci tyto pohledy zveřejnit na své profilové stránce TS3!


Vaši Simíci navíc dostanou zarámovanou kopii tohoto pohledu,kterou si budou moc pověsit na zeď.


Doufám, že se vám představení Dne sněhové vločky (jednoho ze čtyř svátků z dodatku The Sims 3 Roční období) líbilo.

Bavte se!

Díl 10. - Odcházím

8. prosince 2012 v 20:04 | STS3 |  1. série
Simíci ze seriálu Sim Friends se s Vámi tímto, desátým, dílem loučí. Alespoň pro tento rok. Vztahy se vyhrocují, Sue (Laura Bright) zvažuje odjezd do Francie, aby zapomněla na příkoří, která jí přichystal její snoubenec Keith (Leo La Croas). Jejímu otci (Markus Jason) se to nejdříve moc nezamlouvá, ale nakonec je této možnosti nakloněn...

Na druhou řadu se můžete těšit v lednu 2013.

V tomto díle účinkují: Leo La Croas, Elisabeth Mitchel, Laura Bright, Nicol Loraine, Markus Jason, Alice Evans, Christopher Grint.


Fotky z natáčení desátého dílu 1. série

7. prosince 2012 v 9:49 | STS3 |  1. série

Fotky z natáčení desátého dílu seriálu Sim Friends


Allan (Christopher Grint) a Emily (Elisabeth Mitchel).

Hellen (Nicol Loraine).

Sue (Laura Bright).

Sue (Laura Bright).

Vánoční soutěž o Roční období!

6. prosince 2012 v 15:00 | STS3 |  Soutěže
Je tady další velká soutěž o super ceny. Soutěž nese název Vánoční soutěž. Proč? No protože už zachvíli jsou tady Vánoce a i my budeme štědří a tři z Vás odměníme krásnými dárečky.

Jak se zúčastnit?
Stačí odpovědět na 3 otázky. Pokud odpovíte správně budete vybráni do dalšího kola, kde se losuje 1, 2 a 3. místo. Správné odpovědi nám zasílejte na e-mail super-thesims3@seznam.cz a do předmětu uvěďte Vánoční soutěž.

Od kdy do kdy?
Soutěž probíhá od 6.12.2012 do 16.12.2012. Výherce vyhlásíme 17.12.2012.

Zde jsou tři otázky, na které odpovídejte:

1. V jakém dodatku TS3 můžeme mít imaginárního kamaráda?
2. Čím chce být jedna z hlavních postav Sue ze seriálu Sim Friends?
3. Kdy vychází vánoční film z dílny STS3?

Ceny:

1. místo
Digitální verze The Sims 3: Roční období + Diplom STS3


2. místo
1000 SimPoints + Diplom STS3


3. místo
Diplom STS3

Ceny do soutěže darují:


Nezapomeňte do předmětu e-mailu zadat Vánoční Soutěž, jinak Váš e-mail nebude zařazen do soutěže.

Na závěr Vám přejeme hodně štěstí v soutěži.


Komunitní setkání The Sims 3

5. prosince 2012 v 15:01 | STS3 |  Novinky
V sobotu 1.12.2012 jsme byli na komunitním setkání The Sims 3 v Praze. Byl tam konkrétně za STS3 Daniel Renta. I my se podělíme o zážitky s tohoto setkání.

První dojem:
Přijeli jsme na setkání a hned jsem věděl, do kterých dveří mám jít. Byli tam počítače, kde jsme si mohli zahrát všechny The Sims 3, včetně dodatků a kolekcí. Každý z komunity The Sims 3 dostal VIP kartičku a křížovku. Takže první dojem byl výborný.

Průběh:
Jako první jsme si tedy posedali na místa a vyslechli jsme si úvodní slovo pořadatelů. Pak zde bylo několik prezentací ohledně The Sims 3, ať už tipy do her, anebo jiné stránky prezentovali svou stránku. Pak jsme měli "volno" a mohli jsme si zahrát The Sims 3 a nebo si poklábosit s ostatními hráči. Já osobně jsem se tam seznámil se spoustou nových lidí a jsem za to rád. Nechybělo ani bohaté občerstvení a poprvé v životě jsem ochutnal sushi. Musím říct, že bylo dobré. Také jsme hledali vajíčka, ve kterých byly ceny jako např. FLASH disk ve tvaru The Sims 3 anebo 1000 SimPoints. Vajíček bylo celkem 10, takže 10 lidí mělo šanci vyhrát. My jsme bohužel nevyhráli, ale to nám vůbec nevadí. Všichni získali cenu v podobě deštníku s logem The Sims 3. Nechyběl také rozhovor v pořadu SimCast.

Na závěr posíláme odkaz, kde najdete všechny fotky z tohoto komunitního setkání.