Listopad 2012

Fotky z natáčení devátého dílu 1. série

28. listopadu 2012 v 13:54 | STS3 |  1. série

Fotky z natáčení devátého dílu seriálu Sim Friends s názvem Rozchod.


Keith (Leo La Croas) a v pozadí Sue (Laura Bright).

Sue (Laura Bright).

Emily (Elisabeth Mitchel).

Díl 9. Rozchod

25. listopadu 2012 v 11:14 | STS3 |  1. série

Je tady další díl seriálu Sim Friends. V řadě již 9.

Sue (Laura Bright) se dozví o nevěře svého snoubence (Leo La Croas). Jak se vše vyvrbí se podívejte.


The Sims 3 Monte Vista

22. listopadu 2012 v 15:51 | STS3 |  Novinky
Na mikuláše nám do hry The Sims 3 přibude nové město jménem Monte Vista. Pojďme si ho představit.

The Sims 3 Monte Vista

TheSims3-MonteVista_450x197-cz.jpg

Vychází 6.12.2012

Objevte malebný a bohatstvím oplývající kraj posetý vilami na vrcholcích mírně se vlnících kopečků, odkud je nádherný výhled. Během návštěv věhlasných muzeí, procházek po malých náměstích a lekcí kulinářského umění u opravdové pece vytápěné dřevem se seznamte s místním pestrým životem. Ve světě The Sims 3 Monte Vista získáte kulturní inspiraci, která ovlivnila mnoho generací. Najdou zde Simíci dostatek inspirace k zažehnutí plamene své kuchařské vášně?

The Sims 3 Monte Vista 12

Prvky a vlastnosti

 • Úplně nový herní objekt* "Pec na dřevo" - Obohaťte Simíkům jejich kulinářský svět novými recepty! Upečte nejrůznějších druhy chleba, pizzy, pizzových kapes a lasagní!
 • - Seznamte se s místními Simíky, objevujte nová místa a užívejte si báječné výhledy v Monte Vista!Čeká na vás celý nový svět
 • Exkluzivní herní předměty - Přizpůsobte si svoji hru desítkami úplně nových herních objektů a nejrůznějším oblečením, které najdete pouze v Monte Vista.
 • Známá rodina ze Sims 2 - Seznamte se s rodinou Montyů z Veronaville! Ještě před tím, než začal jejich vleklý spor s Cappsovými, Montyovi si v klidu a míru lenošili v Monte Vista.
The Sims 3 Monte Vista 11

The Sims 3 Monte Vista 09

Více obrázků zde


The Sims 3: Studentský život

21. listopadu 2012 v 20:40 | STS3 |  The Sims 3 - Studentský život
Letos se opravdu EA překonalo! Tento rok totiž vyšlo opravdu hodně dodatků a mezi ty nejnovější patři, The Sims 3: Obludárium, The Sims 3: Roční období a v lednu The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let. My pro Vás máme jako jediný z české komunity velkou novinku o novém dodatku, který by měl vyjít v dubnu roku 2013. Jedná se o dodatek The Sims 3: University (CZ: The Sims 3: Univerzita).


Dodatek nás obohatí o nové možnosti školství. Dospělí simíci, budou moci na Vysokých školách vyučovat různé obory, ale pozor, musí mít tento obor sám vystudován. Takže vlastně Váš simík musí chodit na základní školu, potom následuje střední škola a pak volená Vysoká škola, kde si volíte jaký obor chcete. Pokud se Váš simík bude dobře učit a zvládne zkoušky, bude moci na škole vyučovat zvolený obor.
Pro rodiče to nebude lehké, že Váš simík bude muset opustit domov a odjet na vysokou školu, ale studovat je důležite i v The Sims 3.
Váš simík se bude moci ubytovat buď v hostelu nebo si pronajme dům, a nebo bude ubytován na internátu za který se jako jediný neplatí.
Pokud se Váš simík bude dobře učit, může dostávat stipendium za dobrý průměr. Chudší simíci, mohou požádat i o dálkové stipendium, to znamená, že pokud Váš simík nemá moc peněz, škola mu může přispívat na stravu atd., ale pozor! taky Vám může škola říct, že Vám žádné stipendium nedá. Další možnost jak si vydělat na vysoké škole je, že si seženete jednoduše brigádu v některém z obchodů. Můžete být např. doplňovač zboží.
Vysoká škola pro simíky neznamená jen učení, ale také plno zábavy, jako jsou nové druhy večírků a nebo první láska na vysoké. Simíci se můžou zapojit do některé z vytvořených skupin. Dívkám se hodí dívčí skupina, kde se bude jen pomlouvat a bavit se o klukách. Pro kluky je tady chlapecká parta, kde se budete bavit o různých věcech, jako je např.: o koníčcích, o holkách, o škole atd. Pokud však budete mít dostatek přátel, budete si moci vytvořit vlastní partu a pojmenovat si jí jak budete chtít. Pokud budete vůdce party, budete mít určité výhody oproti ostatním členům. Budete je moci vyhazovat, určovat pravidla a mnoho dalšího.
Tak neváhejte a vydejte se na cestu studování! The Sims 3: University je tady pro Vás.

The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let

13. listopadu 2012 v 20:16 | STS3 |  The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let

Pořiďte svým Simíkům módní nezbytnosti i dekorace, aby oni i jejich domy vypadali ve stylu minulých desetiletí.

Báječné osmdesátky Móda
Módní sedmdesátky Móda - Napumpujte do reprobeden pořádnou melodii a nechte na tanečním parketu vyniknout Simíky i jejich oblečení. K dispozici jsou nejrůznější zvonové kalhoty i přiléhavá dámská trička s odhalenými zády. Vaši Simíci tak budou moci stylově propařit celou noc! Dekorace - Pořádně to svým Simíkům doma zařiďte: kupte jim konzolový stereosystém, minimalistický nábytek, ujetou diskokouli a ještě mnohem víc. Zvládnete všechnu tu parádu?

Báječné osmdesátky Móda - Nahoďte návleky na nohy, trikot a čelenku a váš Simík je připraven se do toho pořádně obout - samozřejmě v tělocvičně! Jakmile se oblékne do živě barevného obleku s nárameníky, může začít šplhat po kariérním žebříčku. Ať už bude dělat cokoliv, báječné oblečení z 80. let mu přinese úspěch. Dekorace - Pořiďte Simíkům radikální plakáty, arkádové automaty a dokonale elegantní zábavné systémy - a pořádně to roztočte na parketu.

Špinavé devadesátky Móda
Špinavé devadesátky Móda - Ať už se vaši Simíci chtějí pochlubit svoji averzí k módě v otrhaných džínách a navrstvených tričkách nebo v každodenním modelu se sukní s asymetrickým spodním lemem, v každém případě budou mít k dispozici celou řadu šílených rekvizit pro svůj módní výlet do 90. let. Dekorace - Pořiďte si poničený nábytek, který vašemu domu dodá průmyslově kovový vzhled. Ten dá všem jasně najevo, že vám na mínění společnosti nezáleží - i když to ve skutečnosti není pravda.

Nové účesy a vousy
Nové účesy a vousy - Doplňte retrospektivní kostým svých Simíků novými účesy z dekády, kterou mají nejraději. Na výběr mají z načechraného stylu 70. let, natupýrovaných účesů let 80., zplihlých vlasů ve stylu grunge let 90. a mnohých dalších.

Dejte svým Simíkům atraktivní oblečení a nejlepší dekorace z minulosti s kolekcí The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let.Využívejte všechny úplně nové modely, šílené účesy a vousy. Oblékněte se do košile s širokým límcem a zvonových kalhot přesně jako na diskotéku v 70. letech, nahoďte sako s nárameníky a visací náušnice jako v letech 80. nebo si oblékněte zmačkanou flanelku, abyste vypadali drsně ve stylu let 90. Nezapomeňte také Simíkům nově zařídit domy. Hvězdná pártykoule nebo fotbálek Neonis dají domovům vašich Simíků dokonalý nádech minulosti. Bavte se všemi báječnými trendy, jako jsou načechrané vlasy, nylonové kalhoty i stylová sterea, a pošlete své Simíky zpět v čase.


Díl 8. Zasnoubení

9. listopadu 2012 v 17:13 | STS3 |  1. série

Další díl seriálu Sim Friends. V řadě již 8.


Keith (Leo La Croas) se rozhodne k důležitému kroku a požádá Sue (Laura Bright) o ruku. Nic však není tak růžové, jak by se mohlo zdát ...

V tomto díle účinkují: Laura Bright, Christopher Grint, Markus Jason, Elisabeth Mitchel, Leo La Croas, Nicol Loraine.


Tři nové obrázky ze hry The Sims 3 - Roční období

9. listopadu 2012 v 16:00 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období

Pokud máte The Sims 3: Obludárium a The Sims 3: Roční období, tak Vám přibude do hry Kámen počasí. Kámen Vám přinese mnoho nových možností.


Nejen v zimě se můžete koulovat, ale i v létě pomoci vodních balónků.


Dejte si na zahradu trpaslíka jako dekoraci. Ale pozor ať Vám nepříjdou živí trpaslíci...

Nové informace o dodatku Roční období

9. listopadu 2012 v 15:38 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Potěšte své Simíky s novými aktivitami pro každé roční období:
 • budováním iglú, vyřezávejte strašidelné dýně, nebo sestavte nejlepší ohňostroj. Váš simík může dělat plno nových věcí po celý rok.

Zapojte se do zábavy sezónních festivalů:
 • Simíci se mohou dostat do koulovačky na zimním festivalu
 • Na letním festivalu si nechte pomalovat obličej
 • Zažijte jarní ples, nebo si skočte pro jablíčko.

Zažijte radost a změny počasí:
 • Nové efekty počasí. Simíci se mohou opálit, být zasaženi bleskem, nebo chytnout rýmu!

Vyzdobte si dům:
 • Váš Sim se nyní může naučit nový recept na dýňový koláč.
 • Vyzdobte svůj domov s novým nábytkem a dekoracemi, podle toho jaké je roční období.
 • Získejte opalovací stánek v letním období.

Nová móda:
 • Změňte simíkovi šatník do nové sezóny, včetně zimních bund, pláštěnek a deštníků.
 • Nebudou chybět i nové Halloweenské kostýmy!

Zdroj: thesims.com
Přeložil: STS3 team

Fotky z natáčení osmého dílu 1. série

9. listopadu 2012 v 13:21 | STS3 |  1. série

Přinášíme fotky z natáčení 8. dílu seriálu Sim Friends, na který se můžete těšit už dnes večer. Nese název Zasnoubení.Sue (Laura Bright).

Emily (Elisabeth Mitchel).

Keith a Sue (Leo La Croas a Laura Bright).

Keith a Sue (Leo La Croas a Laura Bright).

Nový trailer k dodatku The Sims 3 - Roční období

8. listopadu 2012 v 19:45 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Je tady nový trailer k dodatku The Sims 3 - Roční období, které vychází 15. listopadu roku 2012. Nezapomeňte si Roční období předobjednat na našem e-shopu a získate tak 4gb FLASH Disk ZADARMO.

Předobjednávejte ZDE


Nové obrázky ze hry The Sims 3 - Roční období

8. listopadu 2012 v 17:38 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období

Zveřejňujeme várku nových obrázku ze hry The Sims 3 - Roční období.I v The Sims 3 můžete mít takové simácké Vánoce. Popadněte dárek a dejte ho svým nejbližším.


V zimě to pořádně rozjeďte na prkně!


Nezapomeňte si tu zimu pořádně užít, a tak si zabruslete na ledě.


Postavte si z ledových kostek iglů, ve kterém můžete spát, nebo se třeba i milovat.


Andělíčci? Není problém, stačí jenom spadnout do sněhu a máchat nohama i rukama.


Udělejte pořádnou armádu sněhuláku a pak je třeba zničte.

SimsCast 30

8. listopadu 2012 v 17:06 | STS3 |  SimsCast
Máme tu kulatý třicátý díl Sims Castu. Podíváme se v něm, co přinesla nová herní aktualizace, kdo vyhrál v narozeninové soutěži a na jaké události se můžeme v brzké době těšit.