Říjen 2012

Blog roku 2012 - 15. místo

28. října 2012 v 10:07 | STS3 |  Novinky
Předem bychom chtěli poděkovat všem našim fanouškům STS3 za jejich hlasy a podporu v soutěži Blog Roku 2012.

Na začátku nás někdo z Vás nominoval do soutěže blog roku 2012. Ve chvíli, kdy nám přišel email o nominaci, jsme nemohli uvěřit. Pak začalo hlasování. A Vy jste byli tak senzační, že jste nás vynesli až na první místo v kategorii internet a hry. V samotném finále jsme se sice umístili na 15. místě, ale i to je pro nás velký úspěch, za který jsme vděční, a motivace, stát se ještě lepšími. Ještě jednou moc děkujeme za Vaše hlasy a za to, že jste nás podporovali.

Na co se můžete těšit?
  • V prosinci bude velká Vánoční soutěž o skvělé dárky
  • 25.12.2012 výjde Vánoční film. (datum se může měnit)
  • Více novinek a downloadů

Krásný den přeje tým STS3.

Informace o The Sims 3 - Roční období

28. října 2012 v 8:43 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období

Nechte vaše Simíky plavat v moři v horkém letním dni, sbírat jablka, na podzim hrabat listí, v zimě si vyzkoušet své dovednosti snowboardování na rampě, nebo přivítejte jaro plné dešťů a barevných deštníků. Hodně nových aktivit, jako je fotbal, a velké sezónní festivaly a oslavy přinese ducha každého ročního období. Vaši Simíci se mohou nechat políbit u líbacího stánku na jarním festivalu a o Halloweenu na vás čekají překvapení ve strašidelném domě. Oblečení se s každou sezónou mění. V létě si oblečte krásné letní šaty, na jaře pláštěnky a v zimě oblečení vybavené do sněhu. S novými potravinami, výzdobou a povětrnostními vlivy, mohou vaši Simíci hrát si se životem jako nikdy před tím. The Sims 3 - Roční období vychází 15.11.2012.


Další článek o Ročním období v pátek 2.11.2012
Zdroj thesims.com, přeložil Super The Sims 3 (STS3)

Díl 7. Vystoupení

26. října 2012 v 20:24 | STS3 |  1. série

Další díl seriálu Sim Friends. V řadě již 7.

Sue (Laura Bright) má dnes své první větší vystoupení, přijde ji podpořit i její otec (Markus Jason). A co její matka (Nicol Loraine)?

V tomto díle účinkují: Laura Bright, Christopher Grint, Markus Jason, Elisabeth Mitchel, Leo La Croas, Nicol Loraine.


Fotky z natáčení sedmého dílu 1. série

25. října 2012 v 15:18 | STS3 |  1. série

Přinášíme fotky z natáčení 7. dílu seriálu Sim Friends. Tento díl ponese název Vystoupení.


Helen a Lionel (Nicol Loraine a Markus Jason).

Emily (Elisabeth Mitchel).

Emily (Elisabeth Mitchel).

Helen (Nicol Loraine).

Sue (Laura Bright).


V dodatku The Sims 3 Roční období se na vás chystá mimozemská invaze...

24. října 2012 v 14:00 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Krátce po vydání dodatku The Sims 3 Obludárium tu máme dalšího tvora do světa The Sims 3. Jde o často žádanou bytost, která vám tolik chyběla: záhadný mimozemšťan je tady! Fanoušci, kteří hrají Simíky už dlouho, si jistě vzpomenou, že mimozemšťané se v sérii The Sims naposledy objevili při vydání původní hry The Sims 2. V dodatku The Sims 3 Roční období jsme mimozemšťanům umožnili různými způsoby reagovat na počasí.Abychom k vám ale byli úplně upřímní, musíme vám říct, že nám tady ve studiu The Sims už vážně vadilo, že mimozemšťané v našich hrách nejsou. Proto jsme je do tohoto dodatku prostě museli přidat! Vzhledem k tomu, že v minulosti hráli mimozemšťané jen skutečně minimální roli, byla to skvělá příležitost přivést je zpátky a výrazně je vylepšit. Máme velikou radost z toho, že mimozemšťané z dodatku The Sims 3 Roční období do hry přinesou báječné nové okamžiky, jaké jste v The Sims ještě nikdy nezažili!


Jak tedy vůbec Simíci přijdou na to, že ve vesmíru nejsou sami? Pokud se váš Simík o existenci mimozemského života nezajímá, jeho každodenní rutina bude po většinu času pokračovat nenarušena. Když vaši Simíci spí, mimozemšťané se občas přiletí do našeho světa podívat, aby o nás zjistili informace, naskenovali si naše věci a zjistili něco o naší planetě. Čas od času po nich zůstane i nějaká ta stopa. Pokud na obloze uvidíte zářící anomálii a uslyšíte zvuk podobající se cinkající zvonkohře, je dost možné, že tu někde poletuje maskované UFO a pod ním je mimozemšťan na návštěvě našeho světa.


Mimozemšťané postupem času nabudou více odvahy pro průzkum naší planety, a pustí se dokonce i do experimentů na lidech! Simíci se tak mohou najednou uprostřed noci probudit mimo svůj dům, aniž by věděli, jak se tam dostali. Nějaká síla je prostě unese a vezme s sebou na výlet do galaxie.Nikdo neví, co přesně se tam děje. Svědkové se vracejí domů se zamlženou pamět ia akutními příznaky paranoii. Ten podivný pocit v břiše vašeho Simíka jistě po pár dnech odpočinku sám zmizí!


Simíci toužící po blízkém setkání čtvrtého druhu se mohou pustit do určitých aktivit, které přilákají přítomnost mimozemšťanů. Pozorování hvězd pomocí teleskopu a sbírání kamenů z vesmíru, které objevíte ve světě,mimozemšťanům, kteří sledují dění na zemi, rozhodně neunikne. Milovníci paranormálních aktivit rádi svoji zvědavost uspokojují tím, že s těmi bytostmi z nebes komunikují. Mimozemšťané pokračují se svými návštěvami a vaši Simíci ses nimi tak mohou kamarádit, nebo si s nimi dokonce něco začít. Tyto vazby postupně zesilují a mimozemšťany tak nakonec můžete požádat, aby se přidali k vaší domácnosti. Díky tomu ještě lépe pochopí naši společnost a budou moci dosáhnout svého primárního cíle.


Sběr dat samozřejmě probíhá na obou stranách a Simíci také touží dozvědět se o mimozemšťanech co nejvíce. Armáda je ochotna vynaložit spoustu prostředků na to, aby zjistila co nejvíce informací. Ráda tak zaplatí jakémukoliv mimozemšťanovi, který je ochoten zradit svůj vlastní druh. Vědecké kruhy se navíc velice zajímají o potenciální pokrok v biologii, ke kterému by mohlo dojít, kdyby dostali příležitost mimozemšťany vyšetřit. Ve výzkumném zařízení s radostí přijmou jakéhokoliv mimozemšťana, který je ochoten dát se na kariéru testovacího subjektu (jde o novou kariéru z dodatku The Sims 3 Roční období).


Jakmile budete mít mimozemšťana v domácnosti, brzy přijdete na to, že mimozemšťané mají k dispozici celou řadu telepatických schopností.Chcete o svém roztomilém pozemském sousedovi vědět víc? Proveďte na něm mentální sken a dozvíte se všechny jeho vlastnosti (na obrázku výše vidíte Gobiase, který s tou svou pleškou vypadá opravdu k sežrání). Rozbilo se vám doma něco? Tak to pomocí vlny své mentální energie znovu zkuťte tak, že to bude znovu jako nové! Máte doma tak trochu nepořádek? Proč si nepozvat kamaráda a neudělat z něj pomocí síly mysli vašeho služebníka? Poručte mu, aby uklidil,zatímco vy si hodíte nohy na stůl. Dochází vám peníze? Pomocí kontrolovaných výbojů mentální energie můžete přeměňovat vzácné kovy a drahokamy, a zvyšovat tak jejich hodnotu. Můžete dokonce úplně změnit jejich geologické složení tím,že výrazně urychlíte přírodní proces, při kterém po tisíce let působí horko a tlak. A pak je tu moje oblíbená schopnost. Hráči, kteří mají nainstalovaný dodatek The Sims 3 Povolání snů, budou moci využít své mimozemšťany, aby vzhlédli k nebesům a s vynaložením nesmírného mentálního úsilí přivolali pád meteoru na vybrané místo. Tam pak zavládne obrovská zkáza.

Je samozřejmé, že všechny tyto nové schopnosti mají svoji cenu. Abyste je mohli provozovat, musíte vynaložit cennou mentální energii.Mimozemšťané už jsou natolik vyvinutí, že svá těla nepotřebují posilovat každodenním spánkem. Místo toho ale mají novou potřebu, sílu mysli, o kterou musí dbát. Jejich šedá kůra mozková si naštěstí odpočine velmi snadno. Stačí si chvíli zameditovat na klidném místě. Pokud potřebují okamžitě k dispozici sílu mysli, mohou mimozemšťané zkonzumovat horniny z vesmíru a mít jí tak pořádnou dávku. Mimozemšťané mají také pokročilé způsoby pro uspokojování svých potřeb.Navíc se také mohou telepaticky spojit s okolními Simíky a vysát jim některou z potřeb, a mít tak nejrůznější výhody, nebo naopak potřeby okolních Simíků uspokojit na úkor svých vlastních.


Je zřejmé, že mimozemšťané jsou sami o sobě velmi mocné bytosti. Další silné schopnosti obdrží prostřednictvím svého létajícího talíře. Když se mimozemšťané potřebují ve městě někam dostat, obvykle využijí létající talíř. Ten je ale ve skutečnosti mnohem víc než jen obyčejné vozidlo.Když mimozemšťané řídí létající talíř, mohou si vystřelit ze svých přátel a unést je. Je nicméně možné, že unesený kamarád to nebude považovat za vydařený vtip (možná mu dokáže vylepšit náladu trocha sondování). Létající talíře také dokáží svým letem v atmosféře vytvořit velmi silné bouře. Také mohou zkondenzovat mraky, a vytvořit tak déšť. Mimozemšťané na této své technologii stále ještě pracují, a proto byste si i v létě měli dávat pozor na podivuhodné sněhové bouře.Létající talíř můžete také vylepšit, a zpřístupnit si tak nové funkce. Když k talíři připevníte pohonné rakety, budete se moci vydat na cestu do hlubokého vesmíru. Během několika hodin tak budete moci navštívit velmi vzdálené planety, prohánět se asteroidovými roji nebo si vyrazit na krátký výlet na Měsíc. Váš mimozemšťan se vrátí s příběhy plnými dobrodružství a možná si i přiveze zajímavé předměty z vesmíru. Případně můžete na talíř připevnit laserové kanony a trochu potrápit místní obyvatele. Zaútočte na nejrůznější místa v sousedství a sledujte Simíky pod vámi, jak se pod palbou laserových kanonů s hrůzou rozprchnou do všech směrů, aby se ukryli.


Mimozemšťané jsou jedna z nejpropracovanějších a nejzajímavějších stvoření, která jsme do The Sims 3 přidali! Pokud jde o mě osobně - bylo to úplně poprvé, co jsem mohl pracovat přímo na jednom ze stvoření, a mám opravdu velkou radost z toho, jak moc naplníme očekávání hráčů a dáme jim k dispozici postavu, která je bude náramně bavit. Tento příspěvek na blogu je jen krátkou ochutnávkou toho, co si budete moci užívat při hraní s mimozemšťany. Další velká tajemství objevíte sami po vydání dodatku The Sims 3 Roční období v listopadu!


Jak se vypořádat s katastrofami v novém SimCity

17. října 2012 v 14:49 | STS3 |  Novinky

Pokud jste fanoušci budovatelské strategie SimCity, určitě vás bude zajímat, jakými katastrofami budete moci otestovat vybavenost svého města. To se dozvíte v novém videu, které naleznete na tomto odkazu: http://www.youtube.com/watch?v=qzBQxd5YKzw

Zásadní zprávou pro fanoušky také je, že hra bude plně lokalizovaná. Pokud vás zajímá více, sledujte naše oficiální informační kanály.
http://www.facebook.com/simcity.czsk
http://www.simcity.com


Díl 6. Jak to bylo

13. října 2012 v 9:05 | STS3 |  1. série

Další díl seriálu Sim Friends. V řadě již 6.

V dalším díle Sim Friends se přeneseme do dávné minulosti. Helen a Lionel mají těsně před svatbou avšak Lionel provede něco, co nezůstane bez následků...

V tomto díle hrají: Laura Bright, Nicol Loraine, Elisabeth Mitchel, Markus Jason, Christopher Grint.


Fotky z natáčení šestého dílu 1. série

10. října 2012 v 15:31 | STS3 |  1. série

Fotky z natáčení šestého dílu Sim Friends.


Další várka fotek z nového dílu seriálu Sim Friends, a teď už Vám můžu říct, že se bude jmenovat "Jak to bylo".


Noční hřbitov.

Emily (Elisabeth Mitchel).

Lionel (Markus Jason).

Sue (Laura Bright).

Lionel a Helen (Markus Jason a Nico Loraine).

Helen a Lionel (Nicol Loraine a Markus Jason).

Záznam živého vysílání Maxis

10. října 2012 v 6:45 | STS3 |  Novinky
studio Maxis společnosti EA dnes odvysílalo další živý přenos, v němž se diváci dozvěděli poslední novinky a shlédli detailní rozbory videí ze série The Sims 3 a SimCity. V rámci této virtuální akce došlo i na několik oznámení, ukázek z demoverzí a vůbec první živě streamované ukázky z průběhu hraní SimCity pro PC/Mac.

Souhrn toho nejdůležitějšího:

STUDIO MAXIS PŘEDSTAVILO NOVÉ TITULY THE SIMS 3 A V PRVNÍM ŽIVÉM STREAMU PŘEDVEDLO UKÁZKY Z PRŮBĚHU HRANÍ SIMCITY

Živý přenos z Maxisu byl plný žhavých novinek, ukázek a rozhovorů

Studio Maxis společnosti EA dnes odvysílalo další živý přenos, v němž se diváci dozvěděli poslední novinky a shlédli detailní rozbory videí ze série The Sims 3 a SimCity. V rámci této virtuální akce došlo i na několik oznámení, ukázek z demoverzí a vůbec první živě streamované ukázky z průběhu hraní SimCity pro PC/Mac.

Akce začala exkluzivním oznámením a představením nového předmětu, společného pro dodatky The Sims 3 Obludárium a The Sims 3 Roční období, s názvem "Kámen počasí"! Čarodějnice, upíři, vlkodlaci a víly z dodatku The Sims 3 Obludárium mohou nechat Kámen počasí obživnout a seslat kouzelné počasí kamkoli v každém světě a v každé části roku. Tento speciální artefakt získají jen ti, kdo si nainstalují oba výše zmíněné dodatky. Navíc budou moci využít i nových výhod ve hře díly vzájemné integraci obou dodatků. Další informace najdete na stránce www.thesims.com/cs_CZ/the-sims-3-seasons.

V první živě streamované ukázce z průběhu hraní SimCity mohli diváci vidět, jak vypadá život v rozrůstajícím se městě. Vývoj nového SimCity se od začátku orientuje hlavně na hraní online v rámci plně propojeného herního světa, kde má každé rozhodnutí jednoho hráče hmatatelný vliv na další ve stejném regionu. Síť měst umožňuje hráčům a jejich přátelům dělit se o nerostné zdroje či prodávat virtuální zboží. Prodej SimCity bude zahájen v příštím roce. Další informace o SimCity najdete na plně lokalizovaném webu www.SimCity.com.

Další novinkou bylo oznámení nové kolekce The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let. Hráčům se do rukou dostanou módní styly minulých desetiletí a jejich Simíci se mohou těšit na oblečení a nábytek z časů, kdy vládlo disko, trvalá blond či grunge. Do světa Simíků se vrátí populární módní kreace, účesy a retrověci z nedávné minulosti. Kolekce The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let vyjde v lednu 2013. Všechno podstatné se vždy spolehlivě dozvíte na česko-slovenské komunitní stránce www.facebook.com/sims3czsk.

Prostor dostal také Obchod Sims 3, konkrétně novinka s názvem The Sims 3 Monte Vista, což je nový digitální svět pro The Sims 3. Monte Vista je okouzlující kraj s bohatou kulturní tradicí, nádhernými výhledy a přepychovými vilami na vrcholcích kopců. Hráči zde mohou navštívit slavná muzea, potulovat se náměstíčky nebo trénovat kuchařské umění u klasických kamen. V tomto světě jsou vedle dosud nepoznaných míst i zcela noví Simíci a desítky exkluzivních předmětů a oděvů. Svět The Sims 3 Monte Vista bude k dispozici ke stažení z Obchodu The Sims 3 letos v prosinci, do klasické prodejní sítě se pak dostane v lednu 2013.


Pokud se chcete podívat na záznam vysílání, najdete ho na tomto odkazu: http://www.origin.com/maxis-live


SimsCast 29

5. října 2012 v 20:28 | STS3 |  SimsCast
Chcete aby vaši Simíci žili věčně? Nechte je stát obyvateli SimCity! Jak na to? To se dozvíte v tomto díle Sims Castu.

Odkaz na soutěžní aplikaci: https://www.facebook.com/simcity.czsk/app_356504761099423

Facebooková stránka SimCity CZ/SK: https://www.facebook.com/simcity.czsk
Oficiální stránka SimCity: http://www.simcity.com/cs_CZ


Živé vysílání Maxisu 9. října

2. října 2012 v 16:14 | STS3 |  Novinky

Maxis chystá na 9. října mezi 19. a 21. hodinou vysílání plné zajímavých oznámení. Představí nám nadcházející hry ze série The Sims 3 a také se podíváme na první reálné záběry z chystaného SimCity. Vysílání proběhne na tomto odkazu: http://www.origin.com/maxis-live

Pokud ovládáte angličtinu, můžete vývojářům na zdi facebookové události pokládat dotazy. Některé z nich vyberou a odpoví na ně během vysílání. https://www.facebook.com/events/349352808488623/

SimsCast 28

1. října 2012 v 6:41 | STS3

Sims Cast slaví už druhé narozeniny! A protože bez fanoušků by to nešlo, pozvali jsme pár z nich do našeho pražského studia, kde si vyzkoušeli, jaké to je stát před i za kamerou. V tomto díle si také zasoutěžíme o pořádnou nálož cen! Tak si nový díl užijte a doufejme, že nás bude čekat ještě mnoho podařených dílů!