Září 2012

Díl 5. Domů se nevrátím

28. září 2012 v 8:59 | STS3 |  1. série

Je tady další díl SimFrieds, už 5. díl

Otec Sue (Markus Jason) trvá na tom, aby se vrátila domů, avšak Sue (Laura Bright) nezvedá telefon.

V tomto díle účinkují: Laura Bright, Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Nicol Loraine, Markus Jason, Christopher Grint, Leo La Croas.


The Sims 3 Obludárium – Rady a tipy

24. září 2012 v 19:00 | STS3 |  The Sims 3 - Obludárium
Určitě už většina z Vás hrálo The Sims 3: Obludárium, nebo alespoň ví o co se jedná. My si dnes povíme pár tipů a rad k tomuto dodatku. Pokud jste něco v tomto dodatku vynechali, tak v tomto článku to snad naleznete.


V záhadném světě Moonlight Falls mohou vaši Simíci žít jako čarodějnice, vlkodlaci, upíři a víly, nebo mohou být jen obyčejnými smrtelníky, kteří žijí ve městě plném nadpřirozených bytostí. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, objevíte úplně nový mystický svět plný záhad, který ožívá za svitu úplňku a je plný kouzel, neplechy a tajemství. Můžete proměnit svého nepřítele v žábu nebo používat cheaty pro kontrolu populace nadpřirozených bytostí,abyste utvářeli svět - jakmile si pořídíte dodatek The Sims 3 Obludárium, rozhodně se do The Sims™ 3 ještě více zamilujete! Tyto užitečné rady a tipy vám pomohou užít si tento nový vzrušující svět na maximum.

Tvorba světa, ve kterém budete chtít hrát


Pokud se chcete zbavit některých nadpřirozených bytostí, dá se to udělat třeba takhle. Máte k dispozici cheat pro ovládání populace nadpřirozených bytostí, pomocí kterého je můžete přidávat nebo odebírat. Nejprve spusťte režim cheatů podržením CTRL+SHIFT+C a napište "testingcheatsenabled true". Pak zajděte ke schránce a klikněte na ni za podržení klávesy Shift. Tím zobrazíte nabídku cheatů. Vyberte "Kontrola populace nadpřirozených bytostí". Budete tak mít možnost přidat nebo ubrat nadpřirozené bytosti ve hře. Kliknutí na "Přidat nadpřirozenou bytost" přidá bytosti tohoto typu do světa a změní Simíky ve světě na bytost tohoto typu (vyjma Simíků ve vaší domácnosti). Volba "Odstranit nadpřirozenou bytost" funguje podobně: odstraní všechny vámi vybrané typy nadpřirozených bytostí ze světa (vyjma těch nadpřirozených bytostí daného typu, které máte v domácnosti).

Nebaví vás to vedro?


Upíři rádi vycházejí ven až po slunce západu, ale co když sichcete vyjít ven ve dne a trochu si užít sluníčka? Bez slušné dávky opalovacíhokrému váš upír dostane náladovku "Zahřívá se". Upíří opalovací krém se vyrábí zprášku z krevelu a kořenu kozlíku lékařského, to je přece jasné! Pokud se vášSimík včas někam neschová, může omdlít, nebo dokonce i zemřít. Takže stejnějako v reálném životě se vyplatí nezůstávat na sluníčku dlouho.

Oživovací rituál


Je libo další způsob, jak oživit mrtvé Simíky a přivést je zpátky v podobě zombíků? Zajděte na hřbitov a využijte svoji dovednost kouzlení na úrovni 10 a přiveďte své milované Simíky zpátky k životu. Toto kouzlo je velmi silné, a tak si dávejte dobrý pozor, protože vždycky je tu možnost, že se rituál obrátí proti svému sesilateli. Může to tedy dopadnout tak, že se váš Simík sám promění v zombíka lačnícího po mozcích.

Kletba žabifikace


Jakmile se váš Simík dostane na úroveň 4 skryté dovednosti kouzlení, bude mít možnost přeměnit hlavy ostatních Simíků na žabí. Stejně jakou ostatních kouzel, i tady je možnost, že se kouzlo obrátí proti vám a změní na žábu vašeho Simíka. Ať už to dopadne, jak chce, rozhodně se podívejte, jak se žábifikovaný Simík snaží svým dlouhým jazykem chytit mouchu. Polibek dokáže žábifikovaného Simíka jeho kletby zbavit.


Vyrážíme na lov!


Jednou z hlavních výhod, kterou máte, když je váš Simík vlkodlakem, je možnost najít všechny (od neobvyklých až po vzácné) sběratelské předměty na lovu. Dokážete objevit vzácného lanýže nebo zářící houbu. Můžete se také rozhodnout, zda váš Simík půjde na lov sám, nebo spolu se smečkou. Tak na co ještě čekáte? Vyrazte na lov a uvidíte, co všechno najdete.

Přeměnit se, nebo nepřeměnit?


Pokud se rozhodnete hrát za vlkodlaka, za úplňku se váš Simík vždycky přemění do vlkodlačí podoby. Existují ale i různé jiné události, které mohou přeměnu spustit. Pokud máváš Simík opravdu špatnou náladu, dostane náladovku "Vystresovaný". Pokud se nepostaráte o to, aby se jeho nálada zlepšila, přemění se. Jak se bude vašeskrytá dovednost lykantropie vylepšovat, budete nad těmito vynucenými přeměnami získávat víc kontroly.

Vílí aury

Když víla vkročí do místnosti, přinese s sebou i svoji vílí auru. Vílí aura vašeho Simíka ovlivní produktivitu a náladu ostatních Simíků v jejím dosahu. Existují tři různé typy aur, které můžete vyzařovat. Pro různéaury potřebujete různou úroveň skryté vílí dovednosti. K dispozici jsou následující aury: uklidňující aura, aura těla a mysli a aura kreativity. Tyto aury ovlivní nejen další Simíky, ale i samotnou vílu.

Zrcadlo, zrcadlo...


Toto zrcadlo vám nabídne víc než jen obyčejný odraz. Dokáže vašim Simíkům nerůznějšími způsoby pomoci. Když se váš Simík postaví před toto kouzelné zrcadlo, objeví se v něm záhadná tvář, které se můžete na něco zeptat nebo se dokonce nechat magicky přeměnit. Nic není lepší než pořádná změna: hlavně pokud jde o neduhy a nový účes.


Kostislava je zpátky!

Jeden z nejlepších prvků The Sims 2 se nyní vrací v dodatku The Sims 3 Obludárium. Znovu tak může pozdravit Kostislavu! I v The Sims 3 tak můžete mít svoji vlastní služku, která s vámi bude žít (nebo spíš bydlet) v domě. Kostislava je velmi pracovitá a skvěle doplní vaši rodinu. Dokáže vystrašit všechny zločince, a navíc umí i uhasit většinu požárů. Jen od ní nečekejte žádné hluboké konverzace.


Nové obrázky z The Sims 3: Roční období

24. září 2012 v 17:16 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Jak už všichni víme a nemůžeme se dočkat, 15. listopadu roku 2012 výjde nový dodatek The Sims 3: Roční období. My si dnes ukážeme pětici nových obrázků přímo ze hry Roční období. Podívejme se tedy na ně...


Nezapomeňte na tradiční podzimní festival, kde si užijete spoustu zábavy.


Upečte si ve své troubě nový dýňový koláč, který pak můžete donést na podzimní festival.


Vyzvěte své přátelé či sousedy na soutěž jedlíků u nového stolu. Pro výherce je přichystaná odměna.


Zasaďte si dýně a udělejte si dýňovou farmu. Z dýní můžete dělat různé pokrmy či věci.


Všechna města v The Sims 3 včetně města ze STORE budou aktualizovány a tak si užijete roční období na každém "rohu".

Fotky z natáčení pátého dílu 1. série

24. září 2012 v 10:54 | STS3 |  1. série

Fotky z natáčení pátého dílu seriálu Sim Friends.

Dnešní dávka fotek je trošku obsáhlejší ;-)

Laura Bright (Sue).

Nicol Loraine a Christopher Grint (Helen a Allan).

Elisabeht Mitchel (Emily).

Christopher Grint a Elisabeth Mitchel (Allan a Emily).

Laura Bright (Sue).

Laura Bright (Sue).

Leo La Croas a Laura Bright (Keith a Sue).

Christopher Grint a Elisabeth Mitchel (Allan a Emily).

The Sims 3 Roční období – podzim

20. září 2012 v 16:01 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Dnes bych vám tu rád představil všechny báječné novinky, které jsme připravili pro podzim v dodatku The Sims 3 Roční období! V tomto blogovém příspěvku budu mluvit o vybraných festivalových aktivitách, kterých se na podzim dočkáte, o nových rostlinách, které můžete pěstovat, a také o úpravách, které jsme provedli na stromech. Doufám, že vás bude čtení tohoto příspěvku bavit alespoň tak, jak nás bavilo vytváření tohoto dodatku!


Podzimní festival

Nejdříve ty nejdůležitější věci: na podzimním festivalu budete mít k dispozici strašidelný dům, ve kterém mohou vaši Simíci zažívat nejrůznější paranormální jevy. Je to sice typ budovy, do které neuvidíte, ale i tak si s ní užijete spousty zábavy. Nedostatečně odvážní Simíci mohou zpanikařit, zvracet, nebo je dokonce může potkat malá nehoda s močovým měchýřem. Simíci, kteří mají smůlu nebo štěstí (záleží na úhlu pohledu), mohou dostat buff "čarodějné prokletí", které je po opuštění strašidelného domu dočasně změní na ducha.


Jakmile se vám vrátí odvaha, o kterou jste přišli ve strašidelném domě, rozhodně si nenechte ujít stánek, kde se pojídají koláče.Tady můžete vyzvat ostatní Simíky k soutěži v pojídání koláčů, abyste přišli na to, kdo je opravdovým králem festivalu. Vítěz dostane spoustu koláčů, a navíc se bude moci vychloubat!Až budete hotovi s pojídáním koláčů, čeká vás lovení jablek z mísy. Tady se ukáže, kdo je nejlepším lovcem jablek. Hráče čeká hezký nový buff, který vylepší jeho náladu, a zároveň dostane i festivalové lístky nezávisle na tom, jestli vyhrál nebo ne. Jak jsme již zmiňovali v předcházejícím příspěvku: festivalové lístky můžete vyměnit za speciální objekty, které si nemůžete koupit v katalogu výstavby/nákupu.


Také jsme přidali několik druhů speciálního podzimního jídla, které si mohou Simíci kupovat ve stáncích s občerstvením. Mezi nové pochutiny patří skořicové koblihy a sladké hranolky.


Dýně

Dýně je nová rostlina, kterou můžete v dodatku The Sims 3 Roční období pěstovat. Buď si ji můžete koupit v potravinách, případně můžete zasadit dýňová semínka a vypěstovat si svou vlastní. Jakmile máte dýně v inventáři, můžete připravit lahodné domácí dýňové koláče. Ale ne každý Simík se může do něčeho takového pustit jen tak. Tuto podzimní pochoutku mohou připravit pouze Simíci s dovedností vaření na úrovni pět nebo vyšší.


Stromy

V listopadu vás také častěji potkají přeháňky a spolu s nimi zahájí stromy svoji přeměnu. Listy opadavých stromů začnou v tomto období měnit barvu. Některé listy zčervenají, jiné zoranžoví nebo zežloutnou, záleží na typu stromu. Pak začnou listy postupně opadávat a větve budou čím dál tím holejší.Nakonec dorazí zima a listy ze stromů opadají úplně.


Tahle přeměna je nejen báječná podívaná, ale zároveň přinášíi spoustu zábavy! Přidali jsme úplně nové herní možnosti, které vašim Simíkům umožňují hrabat listí a vytvářet z něj na pozemku hromádky. Připravili jsme tři různé velikosti hromádek listí. Čím větší je hromádka, tím více interakcí budou mít vaši Simíci k dispozici. Zatímco děti i dospělí si mohou v hromádkách listí hrát a pořádně se zašpinit, dospělí si v nich mohou užít soukromou zábavu při milování! Je opravdu neuvěřitelné,jak ta hromádka listí udrží svůj tvar i po všem tom dovádění.
Doufáme, že se vám tento první pohled na podzim líbil.
Zdroj: thesims3.com

Ze života simáckých hvězd - díl 3.

19. září 2012 v 11:08 | STS3 |  Simácké hvězdy

Ze života simáckých hvězd - díl 3.Claudia Edison má nového psího kamaráda, fenku Mínu.

A její rodiče mají sladkou novniku...

Matka Carla Filemona, Mia, se zasnoubila.

Carl si se svým budoucím nevlastním otcem, Henrym, velice rozumí.

Rubrika Dílna STS3

15. září 2012 v 12:12 | STS3

Rubrika Filmy

15. září 2012 v 12:12 | STS3 |  Filmy

Ztraceno

Táta je doma aneb šťastné a veseléDíl 4. Nezpívej

14. září 2012 v 20:53 | STS3 |  1. série

Je tady další díl seriálu Sim Friends, na který jste se tak těšili


Matka Sue (Nicol Loraine) se dozví, že Sue (Laura Bright) zpívá za jejími zády a rozčílí ji to...
V tomto díle účinkují: Laura Bright, Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Nicol Loraine, Markus Jason.


Rubrika ostatní

14. září 2012 v 18:54 | STS3

SimsCast 27

14. září 2012 v 15:33 | STS3 |  SimsCast

Dnes vyšel nový díl Sims Castu. V tomto dílu se podíváme na novinky a slevy na pultech obchodů, včetně Obchodu The Sims 3. Také nás čeká vyhlášení vítěze soutěže.


Soubory typu sims3pack

13. září 2012 v 20:54 | STS3 |  Návody

Přidávám zde návod na downloady typu sims3pack.


Pokud máš downloady s koncovkou sims3pack, tak jen tyto soubory přetáhni do složky downloads, kterou najdeš takto: DOKUMENTY -> ELECTRONIC ARTS -> THE SIMS 3 -> DOWNLOADS
Pokud tam taková složka není, tak si ji jednoduše vytvoř a do ní pak umísti soubory s koncovkou sims3pack. Tyto downloady pak nainstaluješ přes spouštěč The Sims 3.Návod na downloady typu packages najdeš zde.

POZOR!!!

13. září 2012 v 14:56 | STS3 |  Seriál Sim Friends

!!!Pozor!!!


Děj seriálu Sim Friends se přesouvá z Riverview do Sunset Valley.

Jinak je vše při starém ...Fotky z natáčení čtvrtého dílu 1. série

13. září 2012 v 14:52 | STS3 |  1. série

Přinášíme pár fotek ze zítřejšího dílu seriálu Sim Friends.


Laura Bright a Christopher Grint (Sue a Allan).

Laura Bright a Elisabeth Mitchel (Sue a Emily).

Nicol Loraine a Markus Jason (Helen a Lionel).


STS3 postupuje v soutěži Blog roku 2012!

10. září 2012 v 16:31 | STS3 |  Novinky
Ano je to tak. Porotci z blog.cz nás vybrali jako jeden z nejlepších blogů v rubrice internet a hry. Postoupili jsme dál. Pokud máte rádi náš blog, rádi ho navštěvujete, tak nám ho podpořte jediným hlasem. Nezabere Vám to ani minutu. Stačí kliknout na www.super-thesims3.blog.cz v anketě dole pod reklamou na tomto odkazu: http://blogroku.blog.cz/1209/11-kategorie-internet-a-hry

Děkujeme všem co nás podpoří.


Tým STS3
Majitel: Daniel Renta