The Sims 3 - Roční období

5. srpna 2012 v 11:37 | STS3 |  Dodatky


Dlouho očekáváná zpráva je konečně tady! 15. listopadu se na pultech obchodů objeví dodatek The Sims 3 Roční období.

Rozevřete deštníky a připravte se na bouřku, dodatek The Sims 3 Roční období vyjde letos před Vánocemi! Nejnovější rozšíření z dílny vývojového týmu The Sims bude obsahovat spoustu zábavy pro každé období roku, nové aktivity, sezónní slavnosti, dramatické změny počasí a mnoho dalšího. Hráči budou moci měnit svět Simíků podle každého ročního období a hrát si nejen se životem, ale nyní i s počasím!

"Dodatek The Sims 3 Roční období nabízí hráčům vedle možnosti interakce s počasím prostředky k okamžité změně nálady a atmosféry podle aktuální části roku, v níž mohou dále rozvíjet příběhy svých Simíků," říká Ryan Vaughan, producent série The Sims. "Od vydání hlavní hry The Sims 3 byla roční období jedním z nejžádanějších témat ze strany hráčů. Proměny ročních období vnášejí do hry silný prvek realistické simulace koloběhu přírody, jaký se v The Sims ještě neobjevil."

Vůbec poprvé v sérii The Sims budou hráči moci vzít Simíky na osvěžující koupání v moři a objevovat s nimi za horkého letního dne dosud nepřístupnou část světa, nebo se v zimě otužovat v ledové vodě.

Simíci také mohou rozvíjet své dovednosti, například střelením vítězného gólu ve fotbalu, či úspěšným zvládnutím snowboardové jízdy na U-rampě. Můžete se těšit na nepřeberné množství nových zajímavých aktivit v průběhu celého roku jako je skákání z můstku do vody, odpalování nádherných ohňostrojů, vyřezávání halloweenské dýně nebo stavění útulného iglú.

Jedinečnou atmosféru každého ročního období hráči nasají na sezónních slavnostech, na nichž se setkají s dalšími Simíky. Zde se budou moci sblížit s tajnou láskou a získat koruny pro krále a královnu jarní taneční soutěže, navštívit stánek na malování obličejů na letní slavnosti, soutěžit ve sbírání jablek pusou z kbelíku s vodou na podzimní slavnosti ve znamení dýně, nebo se zapojit do velké zimní koulovačky. Dodatek The Sims 3 Roční období rovněž přinese nové jídlo, oblečení, předměty a dekorace, jako například hranolky, solárium, jmelí, deštníky, sněhule a pláštěnky k dalšímu obohacení hry, která je nyní plná zábavy v kterékoli části roku.

Proměny počasí v dodatku The Sims 3 Roční období zachycují krásu a sílu přírody. Kvetoucí rostliny a voňavé jarní deštíky střídá horké léto, následované padajícím listím podzimu a poté sněhovými bouřemi, které krajinu změní v zimní pohádku. Simíci budou při změnách počasí a klimatu vystaveni překvapivým i zábavným situacím - po nepovedeném opalování se z nich stanou pruhované zebry, nachladí se nebo do nich uhodí blesk.

Hráči, kteří si předobjednají dodatek The Sims 3 Roční období automaticky získají vylepšení na limitovanou edici za cenu standardní s exkluzivním obecním pozemkem a budovou "Ledový salónek", což je elegantní společenský klub umístitelný kdekoli v herním světě The Sims

3 a přístupný po celý rok. Tento nový objekt obsahuje 12 dosud nevídaných předmětů vyrobených kompletně z ledu, které lze využít k vybudování stylového ledového příbytku.


Více informací naleznete na odkazu: http://www.thesims.cz/rocniobdobiZdroj: EA Czech
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Vám dodatek The Sims 3 - Roční období?

Ano je super
Joo
Nic moc
Ne
Ne, vůbec ne!

Komentáře

1 Daniel beck Daniel beck | 20. září 2012 v 19:32 | Reagovat

Já se těším hurááá!!! the sims 3 roční období mám před nosem!! :D  :D  :-)  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.