Srpen 2012

Díl 3. Rande

31. srpna 2012 v 21:07 | STS3 |  1. série
A je tady další díl seriálu Sim Friends, který nese název Rande.

Ve třetím díle seriálu Sim Friends si vyrazí Allan (Christopher Grint) s Emily (Elisabeth Mitchel) na rande. Potkají se se Sue (Laura Bright) v karaoke baru...

V tomto díle hrají: Christopher Grint, Elisabeth Mitchel, Laura Bright, Alice Evans.


Slunečné pobřeží - nový svět v Obchodě The Sims 3

30. srpna 2012 v 19:46 | STS3 |  Novinky
Slunečné pobřeží je právě teď k dostání v Obchodě The Sims 3. Začněte se Simíky nové dobrodružství na zlatých plážích a mezi ledově modrými vlnami. První dva týdny bude navíc tento svět levnější díky slevě za včasný nákup. Slunečné pobřeží se skládá z tropického světa a prémiové sauny.

Slunečné pobřeží Zlatá edice

Slunečné pobřeží Zlatá edice se skládá z tropického světa, prémiové sauny a exkluzivního podniku Poklidné útočiště, ve kterém najdete prémiový masážní stůl. Toto je jediný způsob, jak získat podnik Poklidné útočiště.

Slunečné pobřeží můžete stahovat na tomto odkazu: http://cz.store.thesims3.com/sunlittides.html?categoryId=12642

Více informací o tomto světě pak naleznete na našem oficiálním blogu: http://cz.thesims3.com/community/blog.html?blogid=449974
nebo v záznamu vysílání s producentkami Slunečného pobřeží: http://www.origin.com/the-sims-3-sunlit-tides-chat

SimsCast 26

30. srpna 2012 v 17:29 | STS3 |  SimsCast


V tomto speciálním dílu si se třemi vzácnými hosty popovídáme o dodatku The Sims 3 Obludárium, který vychází už 7. září.

e-shop STS3 spuštěn!

23. srpna 2012 v 8:21 | STS3
Je tady nový e-shop STS3. Naleznete zde spoustu věcí s tématikou The Sims 3, jako jsou kalendáře, trhací bločky a spoustu dalších. Využíjte produktů v akci a nakupte levně pro sebe nebo pro kamarády. Pokud má někdo narozeniny, tak pro něho bude vhodné koupit dárkový poukaz v hodnotě 50,- nebo 100,- na nákup v obchodě STS3. Přejeme Vám příjemné nakupování.Díl 2. První den v práci

17. srpna 2012 v 22:30 | STS3 |  1. série

Seriál Sim Friends

Díl 2. - První den v práci


Emily (Elisabeth Mitchel) jde poprvé do své vysněné práce. Bude se jí dařit? Co nového zažije? Sue (Laura Bright) jde dál za svým snem i přesto, že její rodiče si to nepřejí ...

V tomto díle účinkují: Laura Bright, Elisabeth Mitchel, Leo La Croas, Nicol Loraine, Alice Evans.


Léto v ročním období!

16. srpna 2012 v 21:16 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Dnes tu budu mluvit o dalších ze čtyř ročních období, které najdete v dodatku The Sims 3 Roční období - o LÉTĚ! Obvykle je v The Sims každý den slunečný. Proto jste vy i vaši Simíci zvyklí na čistou oblohu a spoustu sluníčka. Díky měnícím se ročním obdobím, které přináší dodatek The Sims 3 Roční období, si můžete hrát se sluníčkem tak, jak to dřív nikdy nešlo - čekají vás žhavé teploty a vlny horka!
Je tu pořádné vedro!
V dodatku The Sims 3 Roční období se může teplota během dne měnit: chladné a osvěžující ráno se tak může změnit ve spalující poledne. Pokud váš Simík zůstane v horku moc dlouho, začne se potit, a dokonce může i samovolně vzplanout! Ale nebojte, existuje celá řada způsobů, jak snížit tělesnou teplotu. Stačí si obléct plavky, chopit se deštníku, dát si zmrzlinu nebo se prostě jen schovat uvnitř. A to jsou jen některé metody, které zabrání tomu, aby se váš Simík přehřál. Pokud navíc získáte novou celoživotní odměnu "Imunní vůči horku", pak si váš Simík může užívat všechny výhody tepla, aniž by pocítil jakékoliv negativní vedlejší účinky.
Když už mluvíme o výhodách sluníčka: léto je přesně to roční období, kdy si můžete obléct plavky a pořádně se opálit. Mějte se ale na pozoru! Když budete na sluníčku ležet moc dlouho, čekají vás místo krásného bronzového opálení jen ošklivé spáleniny.
Další možností je nechat si za pár Simoleonů nastříkat opálení v opalovací budce. Ale dokonce ani opalovací budka není spolehlivým způsobem, jak si pořídit rovnoměrné opálení. Výsledkem může být pěkné opálení nebo něco opravdu směšného. Záleží na tom, jestli vás potká nějaká porucha budky nebo žertík dětí.
Vaši Simíci se také mohou zchladit koupelí v bazénu nebo (a to je ještě lepší) si mohou skočit do vody z nového skokanského můstku! V bazénu si Simíci mohou hovět na nafukovacích lehátcích. Toto nafukovací plavidlo plné vzduchu se hodí nejen v bazénu. Může být k užitku, i pokud si chcete jen tak odpočívat uprostřed oceánu.
Úplně poprvé v sérii The Sims pro PC/Mac mohou vaši Simíci plavat v libovolném oceánu, řece nebo jezeře na světě! Pro všechny stavitele máme dobrou zprávu: Simíci budou moci plavat i ve vodních plochách, které pro ně vytvoříte. Pokud není oceán, řeka nebo jezero přímo na rezidenčním nebo komunitním pozemku, má pozvolný sestup do vody a vaši Simíci mohou dojít k pobřeží, pak si tam mohou i zaplavat.
Tady vidíme Simíka, jak si v dešti plave ve velkém twinbrookském jezeře...
a tady zase máme pár, který se oddává romantické koupeli v čínské řece.
Po dni stráveném na pláži si můžete vyrazit na letní festival. V každém ročním období si vaši Simíci mohou užívat jedinečné aktivity. V létě si mohou nechat pomalovat obličej, procvičit si střelbu na fotbalovou branku nebo se zúčastnit soutěže v pojídání hot dogů!
Vaši Simíci si mohou na festivalu dát ledovou tříšť nebo si stroj na ni pořídit domů. Klasický stánek s ledovou tříští se skvěle hodí pro venkovní oslavy, přičemž jeho menší verzi si můžete postavit doma na kuchyňskou linku a pochutnat si během dne na osvěžující lahůdce.
I po západu slunce je pořád co dělat. Vedle nového ohňostroje tu máme i domácí pyrotechniku: rotující jiskřiče, rakety, kouřové bomby a další! Stejně jako koupání v oceánu i ohňostroje můžete provozovat celoročně. V létě bude v prodejně potravin zábavná pyrotechnika ve slevě, a tak se můžete zásobit na celý rok předem.
Jelikož většina typů zábavné pyrotechniky je pro děti příliš nebezpečná, přidali jsme další typ zábavné pyrotechniky, který je bezpečný v každém věku. Jsou to prskavky! Dodávají se ve dvou druzích: bílé a duhové.
Můžete se opalovat, bavit se na festivalech i při nových aktivitách, jako je plavání v moři a dovádění s pyrotechnikou! Vaši Simíci si toho mohou v dodatku The Sims 3 Roční období užívat opravdu hodně. Stále sledujte nové informace o tom, jak se budete moci bavit s ročními obdobími v nejnovějším dodatku The Sims 3!

Nový svět v Obchodě The Sims 3 - Slunečné pobřeží

16. srpna 2012 v 14:30 | STS3 |  The Sims 3
V brzké době se můžeme těšit na nový svět v Obchodě The Sims 3, který ponese název Slunečné pobřeží.

Moderní městské centrum, které ustupuje bujné džungli. V ní tu a tam najdete exotické bungalovy a prázdninové domy na pobřeží, které se skrývají mezi něžnými vlnami oceánu a sluncem zalitou lagunou. Užívejte si piknik na pláži, dejte si tajné rande u ostrovního vodopádu nebo se přitulte ke svému milovanému nebo své milované ve stínu palmy a sledujte, jak se slunce vpíjí do moře. Najdou tu vaši Simíci skutečnou lásku, nebo se u jejího hledání alespoň pobaví?Fotky z natáčení prvních tří dílů 1. série

15. srpna 2012 v 20:58 | STS3 |  1. série

Přinášíme fotky z natáčení seriálu Sim Friends ...


Christopher Grint a Laura Bright (Sue a Allan).


Elisabeth Mitchel a Christopher Grint (Emily a Allan).

Laura Bright (Sue).

Elisabeth Mitchel (Emily).

Christopher Grint (Allan).Zanedlouho se můžete těšit na další várku a nahlédnout tak trošku i do budoucích dílů seriálu Sim Friends.Hlavní postavy seriálu Sim Friends

15. srpna 2012 v 20:45 | STS3 |  1. série

Nyní Vám představíme hlavní seriálové postavy.
Elisabeth Mitchel

jako Emily
Laura Bright

jako SueChristopher Grint


jako AllanLeo La Croas

jako KeithNicol Loraine

jako HelenMarkus Jason

jako LionelAlice Evans

jako MariaVšichni v plné kráse ...
Trocha krve sem, trocha krve tam. Aneb čarodějnice a upíři 2. část.

15. srpna 2012 v 13:00 | STS3 |  The Sims 3 - Obludárium
Jenom někteří upíři září..

Musím se přiznat, že jsem opravdu velkou fanynkou upírů a upíří příběhy přímo miluji. Ať už upíři září, nebo ne, na pořádném rivalství mezi upíry a vlkodlaky prostě něco je. Když jsme mluvili o nadpřirozených bytostech, rozhodli jsme se, že prostě nemůžeme mít vlkodlaky a čarodějnice a nemít upíry. Dlouho jsme přemýšleli, jak nejlépe vnést upíry do světa dodatku The Sims 3 Obludárium, potom, co jsme už měli báječné upíry v dodatku Po setmění. Uspořádali jsme brainstorming a pracovali na několika nápadech. Nakonec jsme se rozhodli držet se upírů v podobě, ve které je všichni známe a máme rádi, jen jsme z nich udělali ještě trochu strašidelnější a více okouzlující bytosti noci.

Spousta lidí se na fórech a Twitteru ptala, co myslíme tím, že upíři budou zajímavější, a jaký mají vztah upíři z dodatku The Sims 3 Obludárium s těmi z The Sims 3 Po setmění. Proto jsem tedy tady, abyste přímo z úst Guru slyšeli, jak to bude! Pokud už máte ve hře upíry díky dodatku The Sims 3 Po setmění , pak tito vaši upíři získají novou formu a funkcionalitu z The Sims 3 Obludárium, jakmile tento dodatek nainstalujete. Všechny ty báječné věci, které mohli vaši upíři dělat v dodatku The Sims 3 Po setmění, vám stále budou k dispozici: zpomalené stárnutí, rychlost a zrychlené učení dovedností, možnost nabídnout lidem přeměnu, vysávání Simíků a lovení. K tomu všemu dostanou ještě něco navíc. A jen pro ujasnění: pokud dodatek The Sims 3 Po setmění nainstalován nemáte, stále budete moci po instalaci The Sims 3 Obludárium hrát s upíry.

Kromě těchto zmíněných vylepšení pro upíry z The Sims 3 Po setmění, přináší The Sims 3 Obludárium i nové báječné věci, které mohou vaši upíři dělat. Upíry teď můžete vytvářet a kompletně přizpůsobovat v nástroji Vytvořit Simíka hned od samého začátku hry. Vaši Simíci tak již nemusí čekat, až je nějaký upír ve městě kousne. Také jsme přidali nové objekty pro upíry, například vylepšenou verzi oltářové postele a vegetariánský pomerančový džus s plazmou (rychlý a chutný zákusek do ledničky).

Upíři také mají nové veselé společenské interakce, díky kterým budou působit mnohem opravdovějším a ještě více okouzlujícím dojmem. Líbí se mi Odstrašení, které se skvěle hodí pro vyprávění příběhu o zapovězené upíří lásce. Mám ráda i Zastrašení. Slouží k vystrašení ostatních Simíků. Ne všichni Simíci se však dají snadno vyděsit. Někteří si dokonce myslí, že je super, když se je snaží zastrašit upír, a jiní to vezmou jako výzvu k boji.

Už jste někdy poslali svého upíra, aby rychle něco zakousnul, ale jeho vybraná oběť ho odmítla? Hypnotický pohled dokáže přesvědčit i Simíky, které vidíte poprvé v životě, že nechat se kousnout nemusí být až tak špatné.Simíci mají také nové zajímavé způsoby, jak mohou s upíry komunikovat. Pokud váš Simík potká upíra, který se mu opravdu nezamlouvá, může naznačit, že upírova matka byla lama, případně může hrozit, že prozradí jejich slabost! Zamilovali jste se do nějakého stvoření noci, ale nebaví vás,jejich denní režim a to, že se vám neustále vrhá po krku? Pak ho požádejte, aby se vzdal svých upířích schopností, a uvidíte, jak silná vaše láska skutečně je...

Navíc se vaši upíři už nebudou muset bát, že na slunci omdlí. Existuje totiž elixír, který si mohou uvařit a který se postará o to, že jim slunce nebude ubližovat. Budou si tak pořádně užívat venek. Pokud máte rádi zářící upíry, pak se vám tato pochutina bude zamlouvat. Vyzkoušejte elixír Upíří krém na opalování a poskytněte svému Simíkovi dlouhé hodiny zářivé venkovní zábavy!

A ještě jedna poslední věc, kterou musím zmínit. Upíři mají nyní k dispozici novou odměnu za body celoživotního štěstí, která má celou řadu účinků. Tato odměna úplně zastaví jejich stárnutí, umožní jim být na sluníčku, aniž by je to jakkoliv negativně ovlivňovalo, zabrání odmítnutí, když se pokusí napít se krve od nějakého Simíka, a navíc způsobí, že budou k přežití potřebovat méně plazmy. Mezi vedlejší efekty nicméně patří trocha záření....

Doufám, že tyto informace vám pomohly pochopit svět čarodějnic a upírů. Při práci na těchto postavách jsme se opravdu bavili. Animátoři běhali kolem a trénovali zastrašování. Výtvarníci efektů studovali led a přemýšleli, jak by mělo vypadat dokonalé mrazivé kouzlo. Designéři spolu se mnou bojovali v kanceláři a nacvičovali postavení pro duely s hůlkami. Doufáme, že se při hraní dodatku The Sims 3 Obludárium budete bavit stejně dobře, jako jsme se my bavili při jeho vytváření! To je ode mě zatím všechno, ale nezapomeňte stále sledovat další informaci, jelikož vydání nás čeká již za několik týdnů. Nezapomeňte se také podívat na naše třetí živé vysílání již tuto středu 15. srpna v 17:00 na tomto odkazu.

Zdroj: thesims3.com

Abraka dabra, ať je z tebe... žába! Aneb čarodějnice a upíři 1. část.

15. srpna 2012 v 9:47 | STS3 |  The Sims 3 - Obludárium
Všechny čarodějnice nejsou zlé a zelené, abyste věděli.Teď už máte základní informace o vlkodlacích od SimGuruJona, trochu jste si zablbli s vílami se SimGuruArgusem a také jste prozkoumali všemožné šílenosti se SimGuruMegan. Dnes jsem tady, abych vám něco pověděla o skutečné moci, která se v dodatku The Sims 3 Obludárium skrývá… o čarodějnicích! Už od okamžiku, kdy jsme začali vymýšlet nápady pro tento dodatek, jsem byla naprosto zamilovaná právě do čarodějnic a všech nových možností, které mohou do The Sims přinést. Pro mě je hraní za čarodějnici hlavně o základním rozhodnutí: "Jsem hodná, zlá, nebo je mi to tak nějak jedno? Budu svá kouzla používat, abych pomohla své rodině a přátelům, nebo s nimi budu jen tak vyvádět a proměním všechny obyvatele města v žáby?" Muhaha! Jen když o tom mluvím, mám chuť si promnout ruce a škodolibě se zaradovat...


Když už mluvíme o té škodolibé radosti: je mi jasné, že všichni teď přemýšlíte, co vlastně znamená být hodnou nebo zlou čarodějkou. Tak nejprve jde o vlastnosti. Čarodějnice s vlastností hodná si budou více přát sesílání kouzel, která jsou považována za "dobrá". Obdobně to platí i o čarodějnicích s vlastností zlomyslná. Ty budou mít více přání sesílat kouzla, která jsou "zlá". To, že jste zlí nebo hodní, ale neznamená, že máte přístup jen k určitým kouzlům. Vždyť i ty nejpřátelštější čarodějky občas potřebují seslat nějakou tu kletbu!

Stejně jako ostatní nadpřirozené bytosti, i čarodějnice si můžete vytvářet v nástroji Vytvořit Simíka. Můžete mít muže, ženu, zelenou kůži nebo zlatou: cokoliv, co vám pomůže vytvářet příběh, který chcete vyprávět. Můžete si vytvořit čarodějnice jakéhokoliv věku. Někdy se už během dětství mohou projevit určité vrozené dovednosti. Rada: sledujte krabici s hračkami, se kterou si váš malý kouzelný potomek hraje, snadno by se totiž mohlo stát, že se magicky rozdvojí! Opravdový nástup čarodějných schopností nicméně nastává až v pubertě. To je také chvíle, kdy Simíci dostanou hůlku, aby mohli začít pořádně kouzlit.

Hůlka, hůlka, všechno se to točí kolem hůlky! Čarodějnice musí mít v inventáři kouzelnickou hůlku, aby mohly správně usměrňovat své speciální dovednosti. Každá čarodějnice dostane základní hůlku, ale pokud ji váš Simík ztratí nebo si chce pořídit nějakou lepší, má v nabídce nákupu několik možností. Vybírat si může z nejrůznějších modelů. Každý z nich vypadá jinak (ale všechny vypadají báječně!), nicméně hlavně záleží na tom, jaké mají vlastnosti, co se sesílání kouzel týče. Chcete-li mít při kouzlení větší šanci na úspěch, doporučuji vám vyzkoušet slonovinovou hůlku.

Ale pokud teď vykřikujete: "Ale SimGuruBritt, já nechci, aby byla moje čarodějka závislá na hůlce! Chci, aby mohla kouzlit, aniž by před sebou pořád musela držet tu špičatou věc!" Nebojte, mysleli jsme na to. Odměna za celoživotní štěstí Kouzelné ruce umožní vaší čarodějnici sesílat kouzla pouze rukama, a navíc její kouzla nikdy nezklamou!

Ale to už by u hůlkách stačilo, teď si promluvme o skutečném sesílání kouzel! Čarodějnice se budou postupně učit nové kouzla a schopnosti. Stačí si hrát s magií a sesílat kouzla. Čarodějnice se mohou například naučit využívat své hůlky pro vylepšování předmětů v domě - takže už nebudete potřebovat nářadí! Mám také speciální radu: zkuste si kouzelně vylepšit šatník. Čeká na vás speciální překvapení. Jakmile se vaše čarodějnice naučí nové kouzlo nebo schopnost, budete na to upozorněni zprávou, ve které dostanete také radu, jak je využít. Kouzla spadají do jedné ze tří kategorií (tedy až na několik výjimek): zaklínadla, kletby a rituály. Zaklínadla se považují za prospěšná, nebo také "dobrá" kouzla. Můžete je seslat sami na sebe, nebo je můžete zdálky použít na ostatní. Patří sem obyčejné zaklínadlo štěstí nebo komplikovanější zaklínadlo lásky. Kletby jsou škodlivá nebo také "zlá" kouzla. Patří sem například kletba na selhání močového měchýře (což je skvělá zábava na večírcích) nebo kletba žábifikace. Rituály jsou kouzla, která můžete seslat na objekty nebo pozemky. Mají nejrůznější účinky od přeměny sběratelských předmětů až po uklizení celého domu.

Nechci vám prozradit úplně všechno. (To by přece nebyla zábava?!) Ale jelikož se už spousta lidí ptala na konkrétní kouzla, představím vám několik těch, která jsem si oblíbila.

Jedno z prvních kouzel, které se čarodějnice naučí, je rituál přeměny, který dokáže přeměnit sběratelský předmět jednoho druhu na druh jiný. Jedná se o poměrně dost užitečné kouzlo, obzvlášť pokud je v rodině nějaký alchymista. Pokud máte nadbytek drahokamů, stačí mávnout hůlkou a přeměnit je v něco, co se bude vašemu alchymistovi hodit.

Mrazivé kouzlo je jedno z těch, která nespadají ani mezi zaklínadla ani mezi kletby (jedná se spíše o živelné kouzlo), nicméně používat ho je pořádná zábava. Chcete svému sousedovi rozbít trubky? Mrazivé kouzlo! Chcete, aby se nějakému Simíkovi rozdrkotaly zuby a pořádně ho zábly nohy? Mrazivé kouzlo! Navíc je tu šance, že toto kouzlo na chvíli uvězní Simíka v bloku ledu.

Někdy jsou kouzla zábavná, jindy užitečná, ale mohou být i temná a nebezpečná. Strašidelná kletba je rozhodně jedním z těch temných a nebezpečných. Čarodějnice při něm totiž vyvolá ducha z podsvětí, který bude celé dny strašit její oběť. Jakmile jednou někoho proklejete, oběť musí počkat, než kletba vyprší, nebo se s duchem, který ji trápí, musí spřátelit. Dávejte si ale pozor, s touto kletbou není radno si zahrávat. Všechna kouzla mohou selhat (někdy to může pro sesilatele znamenat opravdovou katastrofu) a strašidelná kletba to umí opravdu extrémně. Pokud totiž selže, může to pro jejího sesilatele znamenat smrt!Prozradím vám ještě jedno: oživovací rituál. Toto kouzlo můžete seslat na libovolný náhrobní kámen s duchem. Následně budete svědkem, jak mrtvý povstane v podobě hrůzostrašného zombíka! Před sesláním tohoto kouzla se raději přesvědčte, že máte kudy utéct, protože zombíci mají zvláštní způsob, kterým se přátelí...

Stejně jako veškerá velká moc, má i magie svoji cenu. Čarodějnice musí bedlivě sledovat svůj ukazatel magie. Kouzla a schopnosti spotřebovávají energii v něm. Čím menší hodnota na ukazateli magie je, tím větší je pravděpodobnost, že kouzlo selže. Jakmile je ukazatel zcela vyčerpán, kouzla vždy jen zasyčí a selžou, dokud ukazatel opět nedoplníte. Magická síla se vám pomalu sama doplní časem, případně ji můžete okamžitě doplnit pomocí elixíru Esence magie. Dalším (a poněkud pohodovějším) způsobem, jak si magii doplnit, je sednout na kouzelné koště a obletět si pár koleček v letovém prostoru pro košťata.

Košťata! (Už jste si mysleli, že jsem na ně zapomněla, že ano?) Mám pro vás tajemství: košťata mohou používat všichni! Kouzelné je totiž samotné koště, a tak si i obyčejní Simíci mohou vyzkoušet, jaký je pocit kouzelně si poletovat po městě. K dispozici je několik modelů košťat. Dokonce existuje i model s tréninkovými kolečky pro děti! Pro odvážné Simíky, kterým obyčejné poletování po městě nestačí, tu je letový prostor pro košťata, ve kterém se mohou do sytosti vyřádit a předvést čarodějné kousky. Pokud si takovýto letový prostor nemůžete dovolit, nevadí! Občané Moonlight Falls seznali, že každý Simík má právo předvádět občas kousky na koštěti, a proto vystavěli vlastní letový prostor, který můžete používat. Každý Simík si může koště koupit a používat, ale čarodějnice automaticky koště použijí, když budou samy cestovat (stejně jako obyčejní Simíci používají taxík).

Zdroj: thesims3.com

Vyhlášení letní soutěže

14. srpna 2012 v 9:51 | STS3 |  Soutěže

A je to tady! Vyhlášení letní soutěže o body SimPoints.


1. místo

Eliška


2. místo

Viktorie Petrusová


3. Místo

Kristýna Petrusová!Gratulujeme všem výhercům!
Výherce prosíme, aby nám zaslali na e-mail jejich adresu, kam můžeme odeslat ceny.
Pokud nám adresu nenapíšete, nebudeme Vám moci poslat ceny.
Děkujeme za pochopení.
Náš e-mail: super-thesims3@seznam.cz

SimsCast 25

13. srpna 2012 v 13:29 | STS3 |  SimsCast
Během víkendu se na youtube kanále The Sims 3 CZ/SK objevil 25. díl Sims Castu, kde jsme si blíže představili dodatek The Sims 3 Roční období.


Nové aktivity v The Sims 3 - Roční období

10. srpna 2012 v 11:48 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období


Jak už víme tak 15. Listopadu výjde nový dodatek, na který jsme se všichni těšili. Je to The Sims 3 - Roční období. My si ho trošku přiblížíme a popovídáme si, jaké aktivity zde budete moci provozovat.


Konečně si můžete zaplavat v moři ať je jaro, léto, podzim či skočíte do mrznoucí vody v zimě. Samozřejmě voda v zimě zmrzne, a proto se po ní také můžete naučit bruslit. Bruslit můžete i na jaře, v létě či na podzim na normálních bruslích třeba na bruslišti. V létě se dá perfektně opálit u moře. Dejte si na zem deku, a nebo si lehněte na lehátko, to už zaleží jen na Vás. Dá se sice opálit krásně do hněda, ale také se můžete spálit, proto se radši mazejte krémem na opalování. Spáleniny hodně bolí a ubírá Vám to body na náladometru, takže buďte se sluníčkem opatrní.
Přibude zde také další nová aktivita a to je hraní fotbalu. Vezměte si sebou kamarády a běžte si zakopat na branku, kdo vyhraje?
U nás v Česku se tak moc halloween neslaví, ale v The Sims 3 je to zcela jinak! Děti se převlečou v příšeru a jdou na bonbóny, dospělí mohou lovit jablka z nádoby s vodou, uvidíte že je to dost těžké. Simíci, kteří nemají rádi halloween, můžou například zničit dýně ostatním simíkům. V zimě oslavte něco jako silvestr pomoci nového ohňostroje. Ozařte celý svět a HRAJTE SI SE ŽIVOTEM!V The Sims 3 Roční období nás čekají jarní deštíky, po kterých vyraší luční kvítí!

9. srpna 2012 v 16:00 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Ahoj všichni! Mám velkou radost z toho, že vám tu dnes mohu pořádně představit jedno ze čtyř ročních období z dodatku The Sims 3 Roční období - JARO! Když jsme na začátku vývoje tohoto dodatku vymýšleli základní témata, vytvořili jsme jaro jako období deště, jasných barev a samozřejmě také lásky!

Počasí je jedním z nových prvků v tomto dodatku a je skvělým způsobem, jak od sebe jednotlivá roční období odlišit. Hráči The Sims 3 si nejspíš už navykli na slunné počasí, ale jaro nepřináší jen jasně modrou oblohu, ale také mžení, mlhu, silné přeháňky, a dokonce i blesky. I když déšť může vaše Simíky promočit, deštivé dny mají i své výhody. Simíci si mohou zablbnout v kalužích, déšť může pomoci zhasit požáry nebo také zalít vaše květiny. Nepřízeň počasí už nebude bránit vašim Simíkům ve vycházení ven. Úplně poprvé v sérii The Sims tu totiž máme deštníky! S nepromokavým deštníkem v ruce se vaši Simíci mohou vydat na procházku, povídat si venku, nebo se dokonce proběhnout, aniž by jim hrozilo, že se namočí.
Barvu deštníků si můžete měnit a zároveň si je také můžete vylepšit tak, aby zářily!
Vedle počasí hrají při měnících se ročních obdobích svoji roli i barvy. Po odeznění hustých sněhových bouří zimy se jaro hlásí jasnou barevnou paletou. Stromy začínají obrážet a v celém městě začne rašit nové luční kvítí. Simíci ho mohou sbírat a dodat tak svým domovům barevný nádech. Dávejte si ale pozor, vaši Simíci mohou být alergičtí na pyl. Není třeba si s tím ale moc lámat hlavu. Stačí zajít do nemocnice, kde rychlá injekce zbaví vaše Simíky všech příznaků.
Každé roční období je také třeba náležitě oslavit, a proto se budou ve vašem městě konat festivaly! Každý festival náleží konkrétnímu ročnímu období, a bude proto mít zcela nové objekty a dekorace. Festivaly se nebudou konat jen v Sunset Valley, ale také v ostatních světech. Ať žijete v Bridgeportu z The Sims 3 Po setmění nebo si užíváte sucho a horko The Sims 3 Lucky Palms z Obchodu, v každém případě si budete moci užít oslavy.

Vraťme se ale k jaru. Jelikož jde o roční období dosti barevné, připadalo nám příhodné uspořádat při jarním festivalu hon na vajíčka. Každý den se na festivalovém pozemku schovají nová vejce. Pokud je vaši Simíci objeví, mohou získat cenné festivalové lístky, které následně mohou směnit za ceny. Možná se při svém lovu na vajíčka setkáte i s dalšími překvapeními!
V dodatku The Sims 3 Roční období jsme vytvořili celou řadu nových způsobů, jak se seznamovat s novými Simíky. Můžete pořádat oslavy, posílat poštou zamilované dopisy, nebo se dokonce seznamovat on-line. Jakmile si najdete potenciálního partnera, můžete si jako čerstvě zamilovaní na jarním festivalu užívat spoustu aktivit. Můžete si zabruslit...
...ověřit si na automatu, jak dobře se znáte, zatancovat si a soutěžit o titul krále nebo královny jarní tancovačky nebo si můžete zaházet podkovy
Pokud je váš Simík sám (nebo prostě chce jen dostat pusu), může požádat o polibek u líbací budky. Stejně tak v ní může také pracovat! Pokud najdete otevřenou a prázdnou budku, můžete poslat své Simíky, aby ostatním nabízeli vlastní polibky. S trochou osobního kouzla a šarmu si vaši Simíci vydělají pár Simoleonů a ještě dostanou hubičky.Doufám, že jste si toto představení dodatku The Sims 3 Roční období užili. Sledujte další informace o zbylých ročních obdobích, počasí a dalších vzrušujících funkcích.

Zdroj: EA.com

Český obal hry The Sims 3 - Roční období

9. srpna 2012 v 14:42 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Přinášíme Vám český obal jednoho z nejlepších dodatků The Sims 3, The Sims 3 - Roční období. Vychází už 15. listopadu roku 2012.


Český trailer k dodatku Roční období

5. srpna 2012 v 13:30 | STS3 |  The Sims 3 - Roční období
Máme pro Vás nový trailer přeložen do češtiny. Jedná se o trailer k dodatku The Sims 3 - Roční období.


SimsCast 24

5. srpna 2012 v 12:30 | STS3 |  SimsCast
Je tady nový SimsCast s pořadovým číslem 24!


V tomto díle se podíváme blíže na to, co nás čeká v dodatku The Sims 3 Obludárium. Představíme si nové sady a objekty z Obchodu The Sims 3. Na závěr vyhlásíme výherce minulé soutěže a zadání soutěže nové.

Letní soutěž o body SimPoints!

5. srpna 2012 v 11:41 | STS3 |  Soutěže
Je zde další velká letní soutěž o 1000 bodů SimPoints! Zapojte se do ní také...

Soutěž bude probíhat od 5.8.2012 do 12.8.2012 a výherce vyhlásíme 13.8.2012. Soutěžit může každý!

Úkolem v soutěži je toto:
Nakreslete ručně znak The Sims 3 na papír, následně jej naskenujte nebo vyfoťte a pošlete nám ho na e-mailovou adresu super-thesims3@seznam.cz. Pozor! Jako předmět v e-mailu uveďte Letní soutěž, pokud tak nebudeme brát Váš e-mail v potaz! Do soutěže nebudou zařazeny obrázky vytvořené počítačově!!!
My vybereme ten nejlepší obrázek a první tři budou odměněni.
Přejeme Vám hodně štěstí!


Ceny:
1. místo: 1000 bodů SimPoints + Diplom
2. Místo: Diplom + malý blok STS3
3. Místo: Diplom + malé překvapení

The Sims 3 - Roční období

5. srpna 2012 v 11:37 | STS3 |  Dodatky


Dlouho očekáváná zpráva je konečně tady! 15. listopadu se na pultech obchodů objeví dodatek The Sims 3 Roční období.

Rozevřete deštníky a připravte se na bouřku, dodatek The Sims 3 Roční období vyjde letos před Vánocemi! Nejnovější rozšíření z dílny vývojového týmu The Sims bude obsahovat spoustu zábavy pro každé období roku, nové aktivity, sezónní slavnosti, dramatické změny počasí a mnoho dalšího. Hráči budou moci měnit svět Simíků podle každého ročního období a hrát si nejen se životem, ale nyní i s počasím!

"Dodatek The Sims 3 Roční období nabízí hráčům vedle možnosti interakce s počasím prostředky k okamžité změně nálady a atmosféry podle aktuální části roku, v níž mohou dále rozvíjet příběhy svých Simíků," říká Ryan Vaughan, producent série The Sims. "Od vydání hlavní hry The Sims 3 byla roční období jedním z nejžádanějších témat ze strany hráčů. Proměny ročních období vnášejí do hry silný prvek realistické simulace koloběhu přírody, jaký se v The Sims ještě neobjevil."

Vůbec poprvé v sérii The Sims budou hráči moci vzít Simíky na osvěžující koupání v moři a objevovat s nimi za horkého letního dne dosud nepřístupnou část světa, nebo se v zimě otužovat v ledové vodě.

Simíci také mohou rozvíjet své dovednosti, například střelením vítězného gólu ve fotbalu, či úspěšným zvládnutím snowboardové jízdy na U-rampě. Můžete se těšit na nepřeberné množství nových zajímavých aktivit v průběhu celého roku jako je skákání z můstku do vody, odpalování nádherných ohňostrojů, vyřezávání halloweenské dýně nebo stavění útulného iglú.

Jedinečnou atmosféru každého ročního období hráči nasají na sezónních slavnostech, na nichž se setkají s dalšími Simíky. Zde se budou moci sblížit s tajnou láskou a získat koruny pro krále a královnu jarní taneční soutěže, navštívit stánek na malování obličejů na letní slavnosti, soutěžit ve sbírání jablek pusou z kbelíku s vodou na podzimní slavnosti ve znamení dýně, nebo se zapojit do velké zimní koulovačky. Dodatek The Sims 3 Roční období rovněž přinese nové jídlo, oblečení, předměty a dekorace, jako například hranolky, solárium, jmelí, deštníky, sněhule a pláštěnky k dalšímu obohacení hry, která je nyní plná zábavy v kterékoli části roku.

Proměny počasí v dodatku The Sims 3 Roční období zachycují krásu a sílu přírody. Kvetoucí rostliny a voňavé jarní deštíky střídá horké léto, následované padajícím listím podzimu a poté sněhovými bouřemi, které krajinu změní v zimní pohádku. Simíci budou při změnách počasí a klimatu vystaveni překvapivým i zábavným situacím - po nepovedeném opalování se z nich stanou pruhované zebry, nachladí se nebo do nich uhodí blesk.

Hráči, kteří si předobjednají dodatek The Sims 3 Roční období automaticky získají vylepšení na limitovanou edici za cenu standardní s exkluzivním obecním pozemkem a budovou "Ledový salónek", což je elegantní společenský klub umístitelný kdekoli v herním světě The Sims

3 a přístupný po celý rok. Tento nový objekt obsahuje 12 dosud nevídaných předmětů vyrobených kompletně z ledu, které lze využít k vybudování stylového ledového příbytku.


Více informací naleznete na odkazu: http://www.thesims.cz/rocniobdobiZdroj: EA Czech