Červenec 2012

Obrázky ze hry The Sims 3 - Diesel

17. července 2012 v 8:11 | STS3 |  The Sims 3 - Diesel
Dnes pro Vás máme nové obrázky z nové kolekce The Sims 3 - Diesel. Pište nám Váše názory na tuto kolekci na naší FB stránku!
Více obrázků zde


CZ upoutávka na The Sims 3 Obludárium

17. července 2012 v 7:59 | STS3 |  Trailery

Na našem youtube kanále je nyní k dispozici česká upoutávka na dodatek The Sims 3 Obludárium, který u nás vychází 7. září.


SimsCast 23

17. července 2012 v 7:56 | STS3 |  SimsCast
Máme tady další SimsCast už 23 díl. Dozvíte se v něm, jak zatočit se zlobivými Simíky.
Nová kolekce The Sims 3 Diesel v prodeji

17. července 2012 v 7:54 | STS3 |  The Sims 3 - Diesel

Kolekce Sims 3 Diesel je nyní v prodeji

Připravte Simíky na skvělý život podle nejžhavějších trendů značky Diesel


Radikálně obnovte šatníky a celkový styl Simíků prostřednictvím kolekce The Sims 3 Diesel, která je ode dneška v prodeji jak v kamenných obchodech, tak online! Kolekce obsahuje nejžhavější modely dámského a pánského oblečení značky Diesel a její mladší sestry 55DSL plus moderní nábytek a dekorace z domácí řady Diesel. Kolekce Sims 3 Diesel vám umožní obléknout Simíky do modelů Diesel, které se právě nosí na přehlídkových molech a ulicích Milána, a dopřát jim tak výjimečnou módu a vybavení domácnosti ze skutečného světa.Díky kolekci The Sims 3 Diesel se Simíci obléknou tak, že okamžitě ohromí své okolí! K dispozici budou mít desítky oděvů z nových módních kolekcí značek Diesel a 55DSL na jaro/léto 2012. Budou tak moci napodobit nejžhavější trendy v oblékání pro muže a ženy, jako jsou například trička, bundy z hrubě opracované kůže či legendární denimové modely. Ať už v práci, či při hře, Simíci budou vždy vypadat sexy, elegantně, nedbale a sebevědomě, přesně podle svého životního stylu a momentální nálady.Moderní styl Simíků budete moci doplnit o dekorativní předměty industriálního vzhledu od designérských vizionářů značky Diesel, z nichž mnohé jdou zakoupit ve skutečnosti v obchodech Diesel a na webu Diesel.com. Upravte si příbytky Simíků stylovými a luxusními kusy nábytku tak, aby perfektně ladily s aktuálností a precizním zpracováním jejich nového oblečení.Letos v létě si doplňte virtuální i skutečné šatníky o trička The Sims vytvořené pod značkou 55DSL. Celá oděvní série obsahuje dívčí top a dvě chlapecká trika s charakteristickým potiskem série The Sims, včetně fiktivního loga skupiny "Sunset Valley Gem Hunters", odkazujícího na sběratelské drahokamy v The Sims 3. Trička budou k dostání v obchodech 55DSL stores, vybraných prodejnách Diesel stores a na webu Diesel.com od počátku srpna. V srpnu nás také navštivte na www.facebook.com/FiftyFiveDSL , kde se dozvíte, jak získat jejich stažitelné verze pro vaše Simíky.Kolekce The Sims 3 Diesel je aktuálně v prodeji s věkovým hodnocením PEGI 12, ve verzi pro PC/Mac u místních prodejců, nebo v digitální formě pro PC na portáluOrigin.com. Další informace naleznete na oficiální stránce www.thesims.com/diesel nebo komunitní stránce na Facebooku www.facebook.com/thesimsczsk.

SimsCast 22

17. července 2012 v 7:53 | STS3 |  SimsCast

Máme tu další díl Sims Castu, shrnující novinky ze světa The Sims za poslední dobu.