Duben 2012

Vila STS3 č.2

29. dubna 2012 v 14:21 | STS3 |  Domy - Vily

Stáhnout do TS3 zde.

Více obrázků zde.


Vila STS3 č.1

29. dubna 2012 v 14:13 | STS3 |  Domy - Vily

Stáhnout do TS3 zde.

Více obrázků zde.


The Sims 3 - GamePark

15. dubna 2012 v 10:25 | STS3 |  The Sims 3
Série Sims se stále proměňuje a mohutní - Electronic Arts zvolili místo vydávání regulérních nových dílů raději model s datadisky, které se nabalují aktuálně na základní hru The Sims 3. Prozatím nejnovějším přídavkem, jenž přináší nové možnosti, funkce a obsah do této simácké série, se stalo Showtime. Jde v pořadí o šestý datadisk, přestože se může zdát, že číslo již musí být vyšší. Nepočítáme sem totiž pouze menší přídavky (obsahové balíčky) přidávající výhradně další objekty a věci. Těm jsme se v recenzích ani nevěnovali a na plnohodnotný nášup novinek se podíváme právě v dnešní recenzi.


Jak už napovídá název tohoto datadisku, vydáváme se zde směrem k většímu stylu našich virtuálních lidiček a můžeme je dostat až na prkna znamenající slávu a respekt. Hned takto na úvod bych řekl, že podobné tendence šlo sledovat již v některých minulých přídavcích (ať už přímo k Sims 3, tak pro Sims 2) a osobně bych dával přednost spíše rozvíjením možností, co se týká samotného života, nikoli pouhým párty a tudíž relativně vedlejším činnostem. Už vzhledem k tomu si musím rovnou postěžovat na to, že Showtime mění v celkovém pohledu na Sims 3 opravdu jen minimum.


Jednou z novinek se stalo další sousedství (pakliže máte všechny datadisky, už asi nevíte, kde bydlet dříve). Toto městečko se inspirovalo na první pohled Los Angeles, tudíž zde nechybí napodobenina Hollywoodu, celá řada nočních klubů i místo pro rozvíjení vašich nových (uměleckých) dovedností a profesí.Základní formule tak skutečně zůstala pevně a jasně zachována, ale čím se ji tvůrci rozhodli tentokrát osvěžit? The Sims 3 díky datadisku Showtime nabobtnalo především co se týká možností uměleckých, resp. činností zábavního odvětví. S tímto se pojí především nové kariéry pro vaše simíky. Nejde o běžné práce, ale klasická povolání, tudíž se musíte v těchto pracích více angažovat. A musím uznat, že se je podařilo propracovat bravurně. Pro někoho možná bohužel jde pouze o tři nové kariéry: Zpěvák, Kouzelník a Akrobat. Všechny tři jsou vystavěny na stejné kostře a jak musí být každému již jasné - půjde především o předvádění se a ukazování různých čísel před obecenstvem v místních podnicích a veřejných prostranstvích.


Všechny úkoly a činnosti těchto kariér jsou naprosto interaktivní, máte do velké míry svobodu a pracujete výhradně na svém zlepšování, aby se z vás stala známá hvězda a profík té nejvyšší úrovně v dané činnosti. Do velké míry zdejší dění (stejně tak kariéry) připomínají talentové televizní soutěže, ostatně evidentně to byl i cíl vývojářů, protože dokonce občas můžete v místním městečku sledovat právě podobnou soutěž. Ještě se chvíli určitě musíme pozastavit právě u speciální trojice nových kariér. Ty se podařilo skvěle propracovat. Se Simíkem zažíváte všechny strasti i úspěchy jeho počínání a musíte se opravdu vypracovat. Například při zvoleném povolání akrobata nejprve začínáte od základu posilovat, vystupujete v parku za pár drobných spropitného, učíte se nové triky, a jak vstoupá vaše sláva, dostáváte čím dál tím lepší nabídky na vystoupení. Přesně tato kostra je (možná bohužel) úplně stejné u všech třech povolání, tudíž nikoho kdovíjak nezabaví, když začne posléze hrát s jiným Simíkem a zvolí si odlišnou kariéru. V každé kariéře je celkem osm úrovní, přičemž se všemi se pojí různé úkoly (ať už přímé, nebo nepřímé) co musíte udělat pro to, abyste postoupili o stupínek výše a dostali se ve finále mezi naprostou světovou elitu v rámci vaší oblíbené disciplíny. Zpracování aktivit během vašeho odjezdu do práce přinesl již jeden z minulých datadisků, zde jde naštěstí o lepší, detailnější a hlavně zábavnější model.


Prakticky všechno se tady točí okolo slávy a celebrit. To není ani v případě série Sims úplná novinka, bohužel většina featur zde se nám zdá jako vytažení a vylepšení prvků z datadisků Po Setmění a Povolání snů. Ocenit musíme některé nové animace, pohyby a činnosti spojené především s dalším pěkným balíčkem předmětů. Objekty se povětšinou pojí právě s profesemi, večírky a jednoduše řečeno zábavou jako takovou. Najdete je poseté jak v podnicích ve městě, tak je můžete koupit i přímo do vaší domácnosti.


Další inovace, která zasahuje do veškerého dění a pro mě osobně až příliš, je propojení celé hry se sociálními sítěmi. Proti sociálním sítím nemám osobně žádnou antipatii, na druhou stranu nepotřebuju se na Facebooku chlubit svými úspěchy v The Sims 3, stejně tak tam nemám kamarády, s nimiž bych mohl dosažené zkušenosti sdílet. To jsou důvody, proč si hru se sociálními sítěmi propojit nechci. Bohužel i tak každou chvíli vyskakují otravná okna vyzývající k tomuto kroku. Na druhou stranu pro velké fanoušky a nadšence možná jde o pozitivní prvek a rozhodně i do budoucna se skýtá v tomto propojení velký potenciál pro ještě silnější budování a utužování komunity. Ta je zrovna v případě série Sims hodně silná a aktivní, o tom není nejmenších pochyb.


Když jsme se v minulém odstavci bavili o propojení se sociálními sítěmi, ještě u komunitních prvků chvíli zůstaňme. Další nová funkce se nazývá SimPort a pomocí ní můžete doslova vyslat svého Simíka do města vašeho kamaráda. Ten vás opustí na 12 hodin herního času, ale zase se vrátí s novými zážitky i nějakými fyzickými odměnami. Určitě zajímavý nápad, který do velké míry otevírá cestu pro nějaké větší online propojení. Zatím totiž vašeho Sima přímo nevidíte v kamarádově městečku, všechno probíhá víceméně pasivně.

The Sims 3: Showtime bychom označili jako další přídavek pro Sims 3, který jednoduše zapadne a ztratí se v nekonečné řadě ostatních datadisků. Náplň se tentokrát smrskla skutečně na hodně málo činností a největší novinkou se stalo kompletní propojení se sociálními sítěmi, trojice nových kariér (a s nimi spojené nové funkce i akce) a tím to v podstatě hasne. Nové objekty či sousedství není špatné, ale rozhodně bychom jejich absenci nijak neoplakali. Showtime fanouška simáckých her nezklame, ani nenadchne. Z toho důvodu udělujeme lehce nadprůměrných 70%. Úplně na závěr dodáme jen to, že datadisk malinko naznačuje docházející invenci a originální nápady tvůrců, snad se to dalším přídavkem opět zvrátí. Nebo bychom již mohli očekávat příchod The Sims 4?


Zdroj: GamePark

Nová upoutávka The Sims 3 Sladké radosti

12. dubna 2012 v 16:07 | STS3 |  The Sims 3 - Sladké radosti Katy Perry
Podívejte se na novou upoutávku The Sims 3 Sladké radosti, kde se o nové kolekci rozpovídala Katy Perry a mimo jiné v ní zazní i písnička "Last Friday Night" v simštině.


Vyhlášení Velikonoční soutěže

10. dubna 2012 v 7:16 | STS3 |  Soutěže

Vyhlášení Velikonoční soutěže


V první řade bychom chtěli poděkovat všem našim fanouškům, kteří se zúčastnili naší soutěže o The Sims 3 - Showtime. Soutěžících bylo opravdu hodně a my jsme vybrali tři výherce.

Prosíme všechny výherce aby nám na náš e-mail zaslali jejich adresu na, kterou ceny zašleme během tohoto týdne.


Vyhlášení:

1. Místo získává:
Tomáš Horský

Cena: The Sims 3 - Showtime + Diplom

2. Místo získává:
Kristýna Petrusová

Cena: The Sims 3 - Přepychové ložnice + Diplom

3. Místo získává
Jana Vavříková

Cena: Diplom

Gratulujeme všem výhercům a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích STS3.

!!!Tým STS3!!!


The Sims 3 Sladké radosti Katy Perry

5. dubna 2012 v 18:27 | STS3 |  Kolekce

Oslaďte životy svých Simíků ve stylu Katy Perry!

Dopřejte svým Simíkům slaďoučký a všemi barvami hrající styl Katy Perry. Kolekce The Sims™ 3 Sladké radosti obsahuje širokou nabídku dekorativních předmětů, nábytku a samozřejmě také skvělých módních kousků a účesů. Zařízení místností, dekorace a móda jsou inspirovány skutečným oblečením a rekvizitami Katy. Kolekce obsahuje velké množství předmětů a navíc také tři nové senzační lokality - místní hospůdku, městský park a bazén pro obyvatele čtvrti - všechny v lahodném stylu Katy Perry!
Kolekce vyjde v červnu tohoto roku.


Malý dům 1

2. dubna 2012 v 6:59 | STS3 |  Domy - Rodinné

Více obrázků zde

Stáhnout do TS3 zde


Obývací pokoje

2. dubna 2012 v 6:51 | STS3 |  Sety

Obývací pokoj 1

Stáhnout do TS3 zde


Obývací pokoj 2

Stáhnout do TS3 zde


Obývací pokoj 3

Stáhnout do TS3 zde


Malý dům 2

2. dubna 2012 v 6:50 | STS3 |  Domy - Rodinné

Více obrázků zde

Stáhnout do TS3 zde


Mody

2. dubna 2012 v 6:50 | STS3 |  Modifikace

Pózy do The Sims 3Stáhnout do TS3 zde

Update zde


Parcely

Stáhnout do TS3 zde


Televize s domácém kinem a DVD

2. dubna 2012 v 6:50 | STS3 |  Objekty

Stáhnout do TS3 zde


Kuchyně

2. dubna 2012 v 6:50 | STS3 |  Sety

Kuchyně 1

Stáhnout do TS3 zde


Kuchyně 2


Stáhnout do TS3 zde


Kuchyně 3

Stáhnout do TS3 zde