Březen 2012

Nový díl SimsCast 17

19. března 2012 v 19:54 | STS3 |  SimsCast
Vyšel nový díl pořadu Sims Cast. Tentokrát už s pořadovým číslem 17.

V tomto díle navštívíme křest dodatku The Sims 3 Showtime, povíme si o novinkách, které se v poslední době udály. Představíme si aplikaci Zlatý Simík, ve které můžete vyhrát zajímavé ceny a podíváme se na sadu plnou kouzel z Obchodu The Sims 3 a na závěr nás čeká už tradiční soutěž.


Vyhlášení konkurzu

11. března 2012 v 0:00 | STS3 |  Novinky

!!!Vyhlášení konkurzu!!!


Je to tady... Máme dva výherce konkurzu do našeho seriálu. Výerci budou v našem seriálu od 5 dílu.

Výherci:
  1. Kristýna Petrusová
  2. Petr Findla

Gratulujeme všem výhercům a doufám že se Vám bude dařit i na natáčení!


The Sims 3 - Showtime v prodeji

10. března 2012 v 15:40 | STS3 |  The Sims 3 - Showtime

Vystupte z davu a nechte naplno zazářit váš umělecký talent! Divize Maxis společnosti Electronic Arts oznámila zahájení prodeje dodatku The Sims 3 Showtime na českém a slovenském trhu.


Simové si mohou v The Sims 3 Showtime vydobýt slávu v rolích zpěváků, kouzelníků, akrobatů či dýdžejů, ale předtím musí získat potřebné zkušenosti a dovednosti, bez nichž nelze předvést perfektní vystoupení. Pěstování talentu, sbírání úspěchů u publika a předvádění dovedností na veřejnosti jsou jen prvními kroky na cestě k postu umělecké superstar. Simíci se také budou muset předvádět před majiteli zábavních podniků a zasloužit si místo na jevišti. Úspěšné konkurzy jim pak přinesou pozvánky na větší a prestižnější scény, kde naplní sny o dosažení hvězdné slávy.Vůbec poprvé v historii celé série představuje The Sims 3 Showtime nástroje k propojení mezi hráči. Ti dostanou možnost přihlásit se a spojit prostřednictvím účtu na "Mojí stránce" na webu www.TheSims3.com. Po přihlášení uvidí jejich hráčský profil se zdí příspěvků a dalšími prvky, jako jsou zprávy od přátel, žádosti o přátelství a také novinka s názvem SimPort. Prostřednictvím této funkce mohou vysílat vlastní Simíky na turné do hry kamaráda. SimPort tak vnáší do hry nové možnosti vyprávění i sdílení příběhů a jeho používáním mohou hráči dále získat lepší odměny v podobě razítek, simoleonů, celoživotní spokojenosti a exkluzivních doplňků.Staňte se hvězdou v The Sims 3 Showtime

9. března 2012 v 6:35 | STS3 |  The Sims 3 - Showtime
Oznamujeme zahájení prodeje nového dodatku The Sims 3 Showtime a Sběratelské edice The Sims 3 Showtime Katy Perrys exkluzivním plakátem a herním oblečením, rekvizitami a dalšími objekty na motivy zpěvačky Katy Perry. Obě hry budou hratelné od zítřka, tedy 9. března 2012.

V The Sims 3 Showtime si hráči vyzkouší novou formu hrátek se životem v zářivém městě Hvězdné Pobřeží. Simíci zde s pomocí hráčů získají slávu v rolích zpěváků, kouzelníků, akrobatů a dýdžejů. Vůbec poprvé v historii celé série přinese The Sims 3 Showtime také nástroje k vzájemnému propojení hráčů.

Další informace naleznete zdeZdroj EA Czech

Video ze zákulisí natáčení s Katy Perry

6. března 2012 v 14:31 | STS3 |  The Sims 3 - Showtime
Vydejte se do zákulisí natáčení videa pro The Sims 3 Showtime s Katy Perry!

Už vás někdy napadlo, jaké to asi je být na "place" s Katy Perry? Nyní máte šanci to zjistit! V nejnovějším videu z dodatku The Sims 3 Showtime vás Katy Perry vezme do zákulisí jeho natáčení. Katy v něm sdělí své osobní dojmy z kreativní stránky natáčení klipu a přiblíží to, do jaké míry je reminiscencí její vlastní kariéry a vzestupu ke slávě od skromných začátků až na post světové superstar. Ve videu Katy také zazpívá svůj nejnovější singl "Part of Me" a zmíní se o svém nadšení z toho, že se stává součástí světa The Sims.


Dosáhněte slávy v dodatku The Sims 3 Showtime a Sběratelské edici The Sims 3 Showtime Katy Perry! Obě hry vycházejí v Česku a na Slovensku v pátek 9. října. Hráči v nich budou mít možnost zcela nového "hraní se životem" v zářivém světě města Starlight Shores, kde se budou snažit dosáhnout slávy jako zpěváci, kouzelníci, akrobaté či DJové. Nejprve budou muset pomoci svým Simíkům získat potřebné dovednosti k předvedení parádního vystoupení a poté pilovat jejich talent, získávat úspěchy u publika a účinkovat na představeních s konečným cílem stát se megastar v jejich oboru. Rozšiřující balíček v rámci Sběratelské edice The Sims 3 Showtime Katy Perry obsahuje oblečení s motivy Katy Perry do hry, rekvizity, předměty a speciální plakát. Oba tituly vycházejí s věkovým hodnocením 12+. Další informace naleznete na stránce http://thesims.com/cs_cz/the-sims-showtime.


Zdroj EA Czech

Záběry z dodatku The Sims 3 Showtime

4. března 2012 v 19:16 | STS3 |  The Sims 3 - Showtime
Dnes pro Vás máme plno nových záběrů ze hry The Sims 3 - Showtime. Tak se na ně podívejme!

Zazpívejte si na pódiu, které si sami postavíte.

Buďte akrobatem a ukažte co umíte!

Jednou budete akrobatem a už se ho nezbavíte...

Kouzelníkem může být každý, kdo to umí trošku s kartami.

Staňte se jedním ze členu mymu a rozjeďte to.

Zajděte si s kamarádem na karaoke. Třeba se z Vás stanou hvězdy.

Zajděte si do herny a zahrajte si s novými hrami, jako jsou např.: kulečník, bowling atd...


Včera také proběhlo vysílání s producenty hry, které bylo zaměřeno především na sociální funkce, které nás v tomto dodatku čekají. Záznam naleznete zde.

Slavnostní předvedení a křest dodatku The Sims 3 Showtime

2. března 2012 v 22:00 | STS3 |  The Sims 3 - Showtime
1.3.2012 v Klubu Atelier (Praha) proběhl křest a slavnostní představení dodatku The Sims 3 Showtime, který vychází 9. března. Kmotry se stalo hned několik známých osobností - Simona Krainová, Ben Cristovao, Dominika Hašková a Dáda Patrasová.

Pokud se chcete podívat, jak to na křtu vypadalo, stáhněte si fotografie zde


Zdroj: EA Czech