Listopad 2011

Přiblížení The Sims 3 - Přepychové Ložnice

30. listopadu 2011 v 7:07 | Sims |  The Sims 3 - Přepychové ložnice
Dnes vám představujeme novou kolekci The Sims 3 Přepychové ložnice, která dodá vašim Simíkům styl!

Kolekce bude obsahovat luxusní a romantické zařízení domácnosti, oblečení a účesy.

Dodejte Simíkům nový styl a lesk! Hráči The Sims 3 se mohou těšit na novou kolekci předmětů, která vyjde příští rok v lednu. Jmenuje se The Sims 3 Přepychové ložnice a bude obsahovat luxusní zařízení ložnic a koupelen, včetně dekorací a romantického intimního oblečení pro Simíky.

Pro přestavbu ložnic získáte desítky nových možností, mezi nimiž nechybí například postel s nebesy, moderní kosmetický stolek nebo luxusní vana. Velké předměty pak můžete doplnit jemnými detaily, jako jsou svíčky, růže nebo dekorativní vázy. Simíci získají také elegantní a rafinované prádlo, které se jim bude perfektně hodit pro romantické večery nebo chvíle sladkého nicnedělání. Kompletní proměnu pak mohou završit pořízením nového svůdného účesu pro zvláštní příležitosti.

Ať už se chystáte na nezávazné rande, připravujete romantický večer ve vaně nebo chcete jen tak odpočívat, vše potřebné najdete v nové kolekci The Sims 3 Přepychové ložnice, kterou si lze momentálně předobjednat. Zahájení prodeje ve verzi pro PC/Mac je v Česku a na Slovensku stanoveno na 27. ledna 2012. Více informací nawww.thesims3.cz.
The Sims 3 Domácí mazlíčci - Přehled novinek od producentů

29. listopadu 2011 v 17:21 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Dnes pro vás máme video, které většina z vás již viděla v angličtině, nyní ho pro vás máme s českými titulky. Jedná se o video, kde producenti hry shrnují novinky dodatku The Sims 3 Domácí mazlíčci.


Super soutěž

17. listopadu 2011 v 20:47 | Sims |  Soutěže

!!!Výsledky soutěže zde!!!


Určitě víte, že jsme pořádali anketu na soutěž o super ceny. Přání jsme splnili! Soutěž bude probíhat od 20.11.2011 do 17.12.2011. Bude to takový malý Vánoční dáreček pod stromeček.

O jakou soutěž se jedná?
Jde o soutěž, ve které budou oceněna první dva místa. Vy máte čas od 20.11.2011 do 17.12.2011 posílat na náš e-mail nebo na facebookovou stránku jeden vlastní obrázek ze hry The Sims 3. My do 20.12.2011 vyhodnotíme a dva 2 nejlepší oceníme a zveřejníme na našem blogu a facebookovém profilu.

O co se soutěží?
1. místo vyhrává Diplom a kalendář s obrázky ze hry The Sims 3 (se svým výherním obrázkem na titulní straně).
2. místo Diplom

!!!Důležité!!!
K obrázku nezapomeňte připsat svůj aktivní email.
Fotky nesmí být upravené v programu
(!!!Výhru zašleme přímo na Vaši adresu!!!)

E-mail: super-thesims3@seznam.cz

Náš facebook zde


Kolekce Přepychové ložnice – oblečení, objekty

17. listopadu 2011 v 20:15 | Sims |  The Sims 3 - Přepychové ložnice
Kolekce Přepychové Ložnice byla potvrzena, při té příležitosti také byly na svět vypuštěny i první tři obrázky. Kolegové ze Simprograms ale také odhalily obrázky oblečení a objektů, které ve zmiňované kolekci budou. Není vyloučeno, že tímto kolekce končí. V kolekci mohou být i další objekty a oblečení. Jak se vám líbí zatím tato kolekce ? Pořídíte si ji ? Co vás nejvíce zaujalo?
OBJEKTY Z KOLEKCE

Představujeme: The Sims 3 Přepychové ložnice

9. listopadu 2011 v 10:02 | Sims |  The Sims 3 - Přepychové ložnice
Dnes vám představujeme novou kolekci The Sims 3 Přepychové ložnice, která dodá vašim Simíkům styl! Kolekce bude obsahovat luxusní a romantické zařízení domácnosti, oblečení a účesy. Dodejte Simíkům nový styl a lesk! Hráči The Sims 3 se mohou těšit na novou kolekci předmětů, která vyjde příští rok v lednu. Jmenuje se The Sims 3 Přepychové ložnice a bude obsahovat luxusní zařízení ložnic a koupelen, včetně dekorací a romantického intimního oblečení pro Simíky.
Pro přestavbu ložnic získáte desítky nových možností, mezi nimiž nechybí například postel s nebesy, moderní kosmetický stolek nebo luxusní vana. Velké předměty pak můžete doplnit jemnými detaily, jako jsou svíčky, růže nebo dekorativní vázy. Simíci získají také elegantní a rafinované prádlo, které se jim bude perfektně hodit pro romantické večery nebo chvíle sladkého nicnedělání. Kompletní proměnu pak mohou završit pořízením nového svůdného účesu pro zvláštní příležitosti.
Ať už se chystáte na nezávazné rande, připravujete romantický večer ve vaně nebo chcete jen tak odpočívat, vše potřebné najdete v nové kolekci The Sims 3 Přepychové ložnice, kterou si lze momentálně předobjednat. Zahájení prodeje ve verzi pro PC/Mac je v Česku a na Slovensku stanoveno na 27. ledna 2012.

SimsCast 14

9. listopadu 2011 v 9:53 | Sims |  SimsCast
14. díl pořadu Sims Cast je tady. A co že nás v něm čeká? Představíme si nového oficiálního maskota The Sims 3 Domácí mazlíčci na naší facebookové stránce. Podíváme se blíže na třetí fázi aplikace "Bav se, sdílej, ušetři". Navštívíme události spojené s vydáním dodatku The Sims 3 Domácí mazlíčci a to komunitní akce v Brně a Bratislavě a také se podíváme, jak byl dodatek pokřtěn známými osobnostmi Monikou Bagárovou a Benem Cristovaem. Projdeme si hodnocení, které dodatek The Sims 3 Domácí mazlíčci obdržel u herních recenzentů a u zástupců naší herní komunity. A nakonec, jako vždy, si sdělíme soutěžní otázku pro tento díl.


Hra The Sims 3 - Domácí mazlíčci do TS3

2. listopadu 2011 v 15:59 | Sims |  Objekty
Tohleto je perfektní věc do The Sims 3 - Domácí mazlíčci! Nemá to chybu! Ryhle si to stáhněte a napište váš názor do komentu.


Stáhnout do TS3 zde