Srpen 2011

Horské Lázně – již v prodeji!

28. srpna 2011 v 9:25 | Sims |  Novinky
zdravím všechny,
předevčírem se dostal ke koupi další stažitelný svět pro The Sims 3 - Horské Lázně (Hidden Springs). Pochopitelně i já už mám Horské Lázně a tak mám pro vás připraveno pár obrazků. Horské Lázně jsou koupitelné v obchodě The Sims od 25.8. 2011 a stojí 2250 simpointů. A co vy - máte také Horské Lázně, jak se vám líbí ? Ještě chci dodat, že "akční" cena Horských Lázní (2250 simpointů) trvá do 24.9. 2011, poté bude stát svět 2450 simpointů!

Akvária v dodatku Domací Mazlíčci

27. srpna 2011 v 8:48 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Jak jistě víte, v dodatku Domací Mazlíčci, který vychází 21.října 2011 přibudou také menší zvířata jako třeba hadi, ještěrky, činčily atp. V dnešní novince si ukážeme jejich domovy - akvária. Vypadají docela povedeně, mě osobně se líbí akvárium pro hlodavce. Je libo hada? Pořiďte si akvárium pro hada! Ostatně, podívejte se jaké akvária na vás čekají, mě se líbí - a co vám ?


The Sims 3 - Domácí mazlíčci a jeho gameplay s kupou novinek!

22. srpna 2011 v 18:38 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Stránky simfans.de se zúčastnili akci GamesCom 2011 a natočili 17 minut z hraní mazlíčků na PC! Na videu uvidíte nové město, interakce a ovládání mazlíčků a další. Tak si to užijte!


Tvorba koně v The Sims 3 - Domácí mazlíčci

22. srpna 2011 v 16:34 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Akce GamesCom 2011 je v plném proudu a v plném proudu je i dění kolem něj. Novinky od různých producentů her se jen hrnou. EA samozřejmě není pozadu a už vůbec ne s domácími mazlíčky. Na Světlo YouTube se dostalo nové video, které ukazuje tvorbu koně. Pro Vás, kteří se právě na tato zvířata těšíte je to skvělá příležitost pohlédnout na jejich tvorbu.


Konzoloví Mazlíčci a jejich nový Trailer

18. srpna 2011 v 15:28 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Dnes byl zveřejněn nový trailer právě pro tyto dvě konzole - Xbox 360 (S podporou Kinectu) & PS3. Spatřete novou sílu karmy, nebo záběry tvoření mazlíčků.


Trailer: S mazlíčky je život lepší!

16. srpna 2011 v 17:55 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
A máme zde další skvělé video s Domácími mazlíčky! Tentokrát se podíváme na všechny mazlíčky a zvířátka, která do naší hry s tímto dodatkem přibudou. A jedna malá nápověda do naší soutěže o kolekci Moje městečko - je tam i to magické zvíře!


The Sims 3 Domácí mazlíčci: Další nové obrázky

16. srpna 2011 v 17:54 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Od kolegů z Francie zde pro vás máme trojici nových obrázků z nadcházejícího dodatku Domácí mazlíčci, které vypadají vskutku úchvatně! Máme tedy oficiálně potvrzeny i koně (pokud někdo nevěřil). Co se však zvláštní - všimli jste si, jaké jsou na fotkách stromy a keře? Jejich listy opadávají a dokonce padají i na zem! Pořád nic? - Co třeba počasí?! Slyšíte správě - v novém dodatku se tak dočkáme zjevně kromě mazlíčků i počasí (nebo prostě jen budou opadávat stromy). Teď se těšíte ještě více, co?


NOVÝ STAŽITELNÝ SVĚT THE SIMS 3 HORSKÉ LÁZNĚ

13. srpna 2011 v 21:31 | Sims |  Novinky

Zbrusu nové lokace, předměty, Simíci a špetka magie. The Sims 3 Horské lázně zve všechny hráče, aby odhalili záhady nejnovějšího světa, který bude exkluzivně ke stažení za Simpointy v Obchodě The Sims.

Ve zcela novém světě, který můžete obývat, stráví vaši Simíci spoustu času zkoumáním úžasných břehů jezer, relaxací v luxusních lázních nebo horských boudách, skrýváním v lesích a odhalováním prastarých záhad Muzea magie a nadpřirozena - to vše, aniž byste museli opustit Horské lázně. Chcete-li se seznámit s novými Simíky, vezměte je do Redwood Heights Luxury Lodge a poznejte elitu místní společnosti. Chcete-li Simíkům dopřát odpočinek, pošlete je do Crystal Solarium Rejuvenating Waters, kde o ně bude náležitě postaráno. Jakmile dostatečně načerpají síly v léčivých koupelích, nechte je zažít úplně jiný rozměr zábavy ve Fairyfolk Park. Nebo je vezměte do Silver Zephyr Health Spa, aby se jim dostalo světově uznávaných technik v oboru zdraví a krásy. Doplňkem k těmto novým vzrušujícím lokacím a aktivitám je i tajemství, které se ukrývá kdesi v kouzelných Horských lázních. Odhalte záhadu, která stojí za omlazujícími prameny!

Do nového světa vyrazíte se Simíky již 25. srpna 2011. Pro více informací o The Sims 3 Horské lázněnavštivte http://store.thesims3.com/hiddensprings.

The Sims Social je tady!

12. srpna 2011 v 9:11 | Sims |  The Sims 3

Hrajte The Sims i na Facebooku

A je to tady, Simsy se už objevili i na Facebookových stránkách, vyšla totiž hra The Sims Social. Na tuhletu hru jsme už netrpělivě čekali. Konečně můžete hrát The Sims po internetu. Konečně se můžete navštěvovat se svými kamarády, podívat se na jejich bohatý či chudý život. Mě se hra velice líbí. Snad se bude líbit i vám. Hru můžete zapnout přimo zde.


The Sims 3 - Sims Cast 11

7. srpna 2011 v 11:54 | Sims |  SimsCast
V červencovém Sims Castu si ukážeme Moje městečko a jak probíhá chat s jeho producentkou, nový balíček dobrodružství The Sims Medieval: Pirates and Nobles a hlavně také nový svět, který bude ke stažení v Obchodě The Sims - Horské lázně! Představíme si i tvorbu známé JarkyD a jako obvykle si budete moci zasoutěžit!


The Sims 3 - Moje městečko

5. srpna 2011 v 10:00 | Sims |  Kolekce
mesteckologo.png (130×182)
Spolu s novým vzrušujícím obsahem, který dosud nebyl k vidění v žádné kolekci, přináší Kolekce The Sims 3 Moje městečko nové podniky, které dodají celému městu vašich Simíků nový vzhled i předměty vhodnými do jejich domovů. Postavte si stylovou novou knihovnu, exkluzivní a moderní posilovnu, zábavné hřiště nebo se s radostí pusťte do špinavého prádla v nové prádelně. Kolekce The Sims 3 Moje městečko vám dodá nejen spoustu nových designových prvků, které můžete použít v domovech Simíků, ale také několik komunitních podniků, jako je například kavárna Prvotřídní zákusek!


The Sims 3 - Hrátky osudu

5. srpna 2011 v 10:00 | Sims |  Dodatky

Žijte život naplno

The Sims 3 Hrátky osudu nabídne hráčům vše od různých druhů oslav až po nová životní dramata, během nichž budou moci dát průchod své kreativitě. Pomocí kamery ve hře budou sledovat a zachycovat důležité okamžiky života simíků a pomocí nového systému paměti nahrávat a sdílet jejich vzpomínky na stránkách portálu www.TheSims3.com či sociální sítě Facebook.
Na začátku se octnou v dětském světě nekonečné představivosti, kde na ně čekají hodiny tance, provádění lumpáren s imaginárními kamarády nebo malá velká dobrodružství v domečcích v koruně stromu ve třech tématických podobách: kosmická loď, dřevěná chata či princeznin zámek. Poté se jejich pozornost přesune k bouřlivým rokům dospívání, provázeným zlomyslným nastražováním pastí na záchodě, barvením vlasů nebo zvoněním na zvonky sousedů, soupeřením o titul královny či krále závěrečného školního plesu anebo divokými domácími večírky, když rodiče vytáhnou paty z domu.
Poznají také nové kreativní možnosti se zbrusu novou sadou pro amatérské chemiky, při jejímž používání to ovšem bude chtít trochu opatrnosti, jinak se simík promění v ducha. V dospělosti si pak simíci budou moci dosyta vychutnávat svobody. Mohou pořádat rozlučkové večírky se svobodou, plánovat fantastické svatby a potýkat se s krizemi středního věku, během nichž dojde na změnu image, účesu a tak podobně. The Sims 3 Hrátky osudu obohatí životy simíků o nové možnost a aktivity a učiní je mnohem zajímavějšími.
Simíci v každém věku si teď mohou užívat nové aktivity!
Děti si mohou s kamarády vyrazit do domku na stromě. Teenageři mají možnost provádět zábavné lumpárny. Dospělé může potkat krize středního věku. A ještě mnohem víc!
Nezáleží na tom, jestli jde o divoký teenagerský večírek!
Když jsou rodiče pryč z domu, maturitní ples nebo svatební obřad. Nové oslavy vám zpestří život v každém věku.
Dramatické události jsou vždycky zábavné:
Skopičiny na rozlučce se svobodou, problémy kvůli špatným známkám nebo šuškanda o tom, kdo zrovna podvádí svého partnera!
Simíci najdou nové způsoby, jakými dají průchod své tvořivosti:
Pokusy v chemické laboratoři, točení vlastních filmů a jejich přehrávání v televizi, hry na astronauta, dinosaura, princeznu a tak dále!
Všechny zbrusu nové aktivity, oslavy a dramatické události se vám nyní budou snáze pamatovat díky novému systému zážitků, který zaznamenává důležité životní události a umožňuje vám podělit se o ně na Facebooku nebo na webové stránce Sims!


Recenze kolekce Moje Městečko od Lazy Game Reviews

4. srpna 2011 v 19:00 | Sims |  The Sims 3 - Moje městěčko
Recenzent Lazy Game Reviews udělal pro fanoušky pěknou recenzi na novou kolekci Moje Městečko, kterou si můžete koupit třeba na X-Zone.cz za 399,- Kč.
Pokud znáte recenzenta Lazy Game, tak si ho můžete stáhnou do své hry! Ano, vytvořil si totiž selfsima, ke stažení ve výměně.
Kliknutím na obrázek se přesměrujete do Výměny.

Nový patch 2.0 pro Medieval

4. srpna 2011 v 18:40 | Sims |  The Sims Medieval
Vyšel nový patch, který opravuje pár chyb, zde je překlad z anglického znění.

  • Vystěhovat děti - Můžete poslat děti na dobrodružství aby se vytvořila v domácnosti větší místo pro další děti.Nová funkce:
  • Nová funkce: Nezařízené budovy - Můžete si vybrat mezi zařízenými a nezařízenými pozemky, když umisťujete hrdinovu stavbu (Nenocnice-lékař atd.) do vašeho království.
  • Nová funkce: Make-Up ve Vytvořit Simíka.
  • Nová funkce: Oblečení dětí jde změnit.
  • Nový objekt: Šachový stolek.
  • Oprava chyby: Výkon ve Vytvořit Simíka - Trvání několik minut, než se z knihovny načtou uložení simíci.
Otevřete spouštěč a začněte stahovat, pokud se stahování nezdařilo, na SimProgram je manuální stažení patche.
Překlad z anglické znění je můj, zakazuje se kopírovat ho jinam bez mého svolení.