Červen 2011

The Sims 3 - Domácí mazlíčci E-SHOP

29. června 2011 v 12:47 | Sims

The Sims 3: Domácí mazlíčci - Limitovaná edice


The Sims 3: Domácí mazlíčci - Limitovaná ediceKoupit

Cena: 749 Kč
Lokalizace: české titulky ve hře a manuál
Vydavatel hry v ČR: Electronic Arts

POPIS HRY

V limitované edici za cenu běžné uděláte radost svým mazlíčkům tím, že je vezmete do exkluzivního zverimexu plného předmětů určených ke hraní, které jinde - v obyčejné verzi hry nenajdete.

The Sims 3: Domácí mazlíčci před hráči otevírají nekonečné kreativní možnosti hraní jednotlivých příběhů tak, jak budou chtít jen oni sami, ať už půjde například o svobodného kluka, který "loví" v parku na svého pejska holky, nebo šéfa kriminálního gangu a jeho zlou kočku. Na všech dostupných platformách si budou moci hráči Domácích mazlíčků tvořit, upravovat a hrát s více než stovkou různých plemen koček a psů, jako je například australský ovčák nebo mainská mývalí kočka. Další nekonečné varianty vzniku nových originálních plemen pak nabízí možnost šlechtění a sdílení zvířátek s přáteli ve hře. Hra je v češtině. Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 3.

The Sims 3 - Domácí mazlíčci DODATEK

29. června 2011 v 12:43 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Vytvořte pro své simíky dokonalé i nedokonalé domácí mazlíčky, například zuřivé hlídací psy, nezbedná koťátka či oddané koníky, a rozhodněte, jak budou vypadat a jaké budou mít vlastnosti. Díky celé řadě nových aktivit a společenských interakcí ovládejte samotné mazlíčky a zažijte svět z jejich perspektivy. Udělejte simíkům i jejich mazlíčkům radost a vezměte je na exkluzivní místo plné předmětů, které najdete pouze v Limitované edici. Dejte simíkům nového člena domácnosti a objevujte nové způsoby, jak si ještě lépe hrát se životem.
  • Více mazlíčků znamená více zábavy! Vytvořte si celou spoustu jedinečných psů, koček a vůbec poprvé také koní! Myslíte, že váš simík má na to, aby zkrotil divokého koně?
  • Staňte se zvířátkem. Ovládejte přímo jednotlivá zvířata, dovádějte s nimi, běhejte a skákejte. Staňte se dokonalým přítelem simíka, nebo mu proveďte pořádnou lumpárnu!
  • Mazlíčci mají své vlastní vlastnosti! Osobnosti mazlíčků vašich simíků mohou být prakticky jakékoli: mohou být inteligentní, odvážní, přátelští nebo se mohou bát vody, být zbrklí, přihlouplí, ale také dobrotiví, rychlí a obratní.
Mazlíčci se mohou naučit dovednostem. Kočky a psi se mohou naučit lovit, psi se dokáží naučit hledat speciální předměty do sbírky a aportovat a koně mají možnost naučit se závodit a skákat.
Simíci mohou své mazlíčky venčit! Vezměte Azora do parku, Micku do knihovny, nebo nasedněte na Grošáčka a zajeďte si do nové jízdárny.


Zdroj: www.isims.cz

Asistent producenta hraje HrOs

25. června 2011 v 17:49 | Sims |  The Sims 3 - Hrátky osudu
Podívejte se, jak hraje nový dodatek Hrátky Osudu asistent producenta The Sims 3 Ryan Vaughan. Jak tvoří vzpomínky, dělá teenegerovským vylomeniny a svatbu. Dodatek Hrátky Osudu je již v prodeji.

Moje Městečko – 4 nové obrázky

23. června 2011 v 20:26 | Sims |  The Sims 3 - Moje městěčko
Nedávno jsme vás informovali o oficiálním potvrzení kolekce Moje Mněstečko. Dneska vám přinášíme 4 nové obrázky budov, u kterých se budou dát objekty z této kolekce uplatnit. Je to moderní pracovna / knihovna, posilovna, prádelna a hřiště.

Zdroj: www.isims.cz

The Sims 3 - Domácí mazlíčci OBAL

23. června 2011 v 15:47 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
A takhle bude vypadat obálka Domácích mazlíčků! Jak se vám líbí?


The Sims 3 - Moje městečko OBAL

22. června 2011 v 20:22 | Sims |  The Sims 3 - Moje městěčko
Novou kolekcí bude Moje městečko! Těšíte se? Přibudou nové budovy, kterými si budete moct vylepšit své město a taky samozřejmě nové předměty a oblečení!

Zdroj: http://www.facebook.com/sims3czsk

EA představilo novou kolekci The Sims 3: Moje městečko

19. června 2011 v 13:28 | Sims |  The Sims 3 - Moje městěčko
Sérii The Sims bychom mohli přirovnat k takové nekonečné telenovele. Pravidelně dvakrát do roka vychází nový plnohodnotný datadisk (mimochodem recenzi toho nejnovějšího s podtitulem Hrátky osudu vám přineseme v příštím týdnu), ale do toho ještě EA zvládají připravovat menší balíčky. Právě nový rozšiřující balíček byl nyní oznámen.


Mini-přídavek se tentokrát nese v docela odlišném stylu. The Sims 3 Moje městečko totiž přinese nové možnosti pro úpravu a vytváření vesniček pro vaše simíky. Postavit budete moci celou řadu budov, na své si tedy přijdou hlavně ti, co berou The Sims především jako budovatelskou hru. Nabízet se má celá řada budov počínaje knihovnou, přes posilovnu, parky, zelinářství, kavárny až po luxusní butiky. S tím se pojí řada nových objektů, které budou k dispozici taktéž přímo v domácnostech Simů.
Pošli svoji otázku o The Sims 3 Pets!

15. června 2011 v 18:00 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Množství fanstránek bude mít tu možnost zeptat se vývojářů hry na otázky z blížícího se dodatku Domácí mazlíčci. My jsme se rozodli udělat to též. Ptát se nás můžete buď v komentářích nebo na našem e-mailu super-thesims3@seznam.cz My vybereme 20 nejlepších komentářu a vložíme je na náš blog o The Sims 3. Tak neváhejte a pište!!!

Rodinný dům 2

7. června 2011 v 7:24 | Sims |  Domy - Rodinné

Více obrázků zde

Ke stáhnutí je potřeba:
Stahnout do TS3 zde


Tři obrázky z Domácích mazlíčků z konzolí

5. června 2011 v 8:13 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Server IGN měl k dispozici nově oznámený dodatek Domácí mazlíčci a uvolnil tři obrázky z konzolové verze pro Xbox 360 a Playstation 3. Domácí mazlíčci také budou moci mít kariéru - mohou být policejními psi, lovci duchů - mohou přijímat výzvy a budete jim moci v editoru CAS přidělávat i rysy. Navíc, dočkáme se více než 100 plemen!


Electronic Arts spustila promo stránku k novému dodatku

4. června 2011 v 14:27 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Na tomto odkazu naleznete promo stránku k nově oznámenému dodatku The Sims 3 Domácí mazlíčci. Stránka je prozatím v angličtině, ale brzy se jí dočkáme v dalších jazycích, včetně češtiny. Naleznete na ní různé informace, které se týkají jak verze pro PC, tak konzolových verzí. Je tam také prvních pár obrázků a prohlédnout si můžete také trailer.

zdroj: www.isims.cz


Domácí mazlíčci na oficiální stránce The Sims 3

4. června 2011 v 14:25 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Nově oznámený dodatek Domácí mazlíčci mají svoji sekci již také na Oficiálních stránkách The Sims 3. Najdete na ní zajímavé informace, obal (proč je pořád bez simíků?!) a…nic víc :) Stránku najdete na této adrese: http://www.thesims3.com/game/ep5.

Co najdeme v Limitované edici?

4. června 2011 v 14:23 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Pokud jste četli nedávné novinky, určitě Vám neuniklo, že si budete moci předobjednávat Limitované edice k blížícímu se dodatku Domácí mazlíčci. Pokud chcete vědět, co budete moci v Limitované edici najít, čtěte dále. Jedná se sice jen o jednu vychytávku, která již byla zmíněna v článku níže, ale stojí za pozornost.
Získejte exkluzivní zverimex!
Dejte vašim simíkům a mazlíčkům tento exkluzivní zverimex, nebo si vytvořte vlastní tím, že jej vytvoříte na obecním pozemku. S Limitovanou edicí můžete:
  • Měnit vzhled a pocity vašeho simáckého města s exkluzivními místy!
  • Dávat svým simíkům nová místa, kde se mohou seznamovat s dalšími simíky i mazlíčky!
  • Získávat exkluzivní předměty, které si budete moci koupit ve zverimexu!

Rendery z Domácích mazlíčků

4. června 2011 v 14:20 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Dnešní den je rozhodně významný - oznámen byl totiž největší dodatek k The Sims 3. Domácí mazlíčci Vám totiž zaplní vaše sousedství a vy budete mít moci tolik různých druhů mazlíčků! V této novince však naleznete šestici renderů, které naleznete na obálce.

Představujeme: The Sims 3 Domácí mazlíčci

4. června 2011 v 14:13 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
Nejlepší přítel člověka se nyní stává i nejlepším přítelem simíka. Divize EA Play společnosti Electronic Arts dnes oznámila vývoj titulu The Sims™ 3 Domácí mazlíčci, který dále obohatí kritikami vysoce hodnocenou sérii The Sims 3. Ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360®, počítačový zábavní systém PlayStation®3 a Nintendo 3DS™ půjde o zcela novou samostatnou hru, kdežto na platformě PC/Mac vyjde coby rozšíření stávající hlavní hry The Sims 3. The Sims 3 Domácí mazlíčci umožní každému hrát si se životem podle chuti, ať už jde o hráče, jež dají přednost vybudování perfektního zvířecího domova, sbírání odměn za vyřešení záhad v různých částech města, samotářskému životu ve společnosti mnoha koček či realizaci dobrodružné povahy při výpravách ve společnosti svých mazlíčků.
"Domácí mazlíčci představují největší projekt v historii celé série, protože v sobě spojují to nejlepší z The Sims 3 a mnohem bohatší herní zážitky díky nově přidaným zvířátkům," řekl k novince Scott Evans, generální manažer studia The Sims. "Hráči budou moci vůbec poprvé hrát za svá zvířátka a sledovat život jejich očima."
Před hráči se otevřou nekonečné kreativní možnosti hraní jednotlivých příběhů tak, jak budou chtít jen oni sami, ať už půjde například o svobodného kluka, který "loví" v parku na svého pejska holky, nebo šéfa kriminálního gangu a jeho zlou kočku. Na všech dostupných platformách si budou moci hráči Domácích mazlíčků tvořit, upravovat a hrát s více než stovkou různých plemen koček a psů, jako je například australský ovčák nebo mainská mývalí kočka. Další nekonečné varianty vzniku nových originálních plemen pak nabízí možnost šlechtění a sdílení zvířátek s přáteli ve hře. Každá z platforem přináší hráčům nové světy k objevování. Na konzolích Xbox 360 a PlayStation 3 budou získávat výsledky a trofeje za řešení záhad v různých částech města, na Nintendo 3DS odemykat množství nových předmětů a ve verzi pro PC/Mac brát s sebou zvířátka na rande či ke společným hrám do parku pro psy, džungle pro kočky nebo na koňský ranč. Ve hře The Sims 3 Domácí mazlíčci si hráči zkrátka mohou hrát s mazlíčky a jejich životy podle libosti.
Exkluzivně ve verzi pro konzoli Xbox 360 mohou hráči pomocí pohybového ovladače Kinect ovládat zvířátka a simíky prostřednictvím hlasových příkazů - jednoduše je takto například pobídnou k tomu, aby byli romantičtí nebo aby šli a dali svému mazlíčkovi krmení.
Verze The Sims 3 Domácí mazlíčci pro přenosnou konzoli 3DS využívá všech výhod tohoto unikátního zařízení včetně zabudovaného pedometru, jenž sleduje skutečné pohyby hráče. Čím více toho hráč nachodí, tím více získá sil karmy, které pak může využít k páchání zlomyslností, nebo konání dobra. Díky unikátní funkci konzole Nintendo 3DS StreetPass™ mohou hráči darovat své mazlíčky jiným uživatelům hry The Sims 3 Domácí mazlíčci ve své blízkosti.
Jako nejnovější rozšíření The Sims 3, nejprodávanější hry pro PC roku 2009, přináší The Sims 3 Domácí mazlíčci pro PC/Mac simíkům veškeré radosti i strasti společného soužití se zvířecími členy rodiny, mezi něž budou nově a zcela exkluzivně patřit i koně. Hráči o ně budou moci pečovat, trénovat je například ve skocích přes překážky, a dokonce využívat pro pohyb po městě!
Počínaje dneškem si hráči mohou začít předobjednávat hru pro každou z platforem a zajistit si Limitované edice s exkluzivními bonusy. Hráči na konzolích získají nová zvířecí plemena jako například tygřího retrívra, pandího čau-čau nebo kočičí birmu se vzhledem skunka a další. Hráči na PC budou moci navštěvovat exkluzivní zverimex, kde budou k dostání nové a originální předměty a kam také chodí celá řada jejich simích sousedů. Další informace o jednotlivých limitovaných edicích najdete na stránce cz.thesims3.com/pets.
Ať už budete chtít hlavně šlechtit nová zvířecí plemena nebo se sami stát rozpustilým psem nebo kočkou, hra The Sims 3 Domácí mazlíčci vám dá veškerou volnost k tomu, abyste si mohli hrát se životem podle svých představ a tvořit si vlastní perfektní mazlíčky. Titul The Sims 3 Domácí mazlíčci pro Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo 3DS a PC/Mac vyvíjí studio The Sims a dosud neobdržel věkového hodnocení PEGI. Další informace o rozšíření The Sims 3 Domácí mazlíčci budou přinášet buď oficiální stránky www.TheSims3.com nebo česko-slovenská komunitní stránka na Facebooku na adrese http://www.facebook.com/sims3czsk.

Nové modifikace

4. června 2011 v 12:29 | rentkaZ

Konečně je to tady!!!

Byla přidána první herní modifikace a to skvělá kniha, která Vám rázem přidělí maximální úroveň dovednosti, jakou si vyberete. Je to skvělý objekt. Stahujte zde. Příjemnou zábavu :) Vaše rentkaZ.

Kniha dovedností

4. června 2011 v 12:26 | rentkaZ |  Modifikace


Díky této knize budete moci v okamžiku získat maximální úroveň jakýchkoli dovedností.

Stáhnout do TS3 zde


Vlasy 1

4. června 2011 v 11:01 | rentkaZ |  Vlasy - muži
Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde
Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zdeVlasy 2

4. června 2011 v 10:48 | rentkaZ |  Vlasy - ženyStáhnout do TS3 zdeStáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


Stáhnout do TS3 zde


The Sims 3 - Domácí mazlíčci trailer

3. června 2011 v 18:57 | Sims |  The Sims 3 - Domácí mazlíčci
A je to tady! Konečně se dočkáme domácích mazlíčků v The Sims 3!
The Sims 3 Domácí mazlíčci umožní každému hrát si se životem podle chuti, ať už půjde o hráče, jež dají přednost vybudování perfektního zvířecího domova, sbírání odměn za vyřešení záhad v různých částech města, samotářskému životu ve společnosti mnoha koček či realizaci dobrodružné povahy při výpravách ve společnosti svých mazlíčků.