The Sims 3 hrátky osudu NOVINKY

10. května 2011 v 15:00 | Sims |  The Sims 3 - Hrátky osudu
The Sims 3 Hrátky Osudu Batolata a dětiNové informace o The Sims 3 Hrátky Osudu konkrétně od komunitní koordinátorky Babety Trejtnarové. Informace se týkají převážně batolat a dětí, ale jsou tu i vzpomínky a i další zajímavosti. Hra vychází jíž 3.června a my už se těšíme jak si hru pořádně vychutnáme na našich monitorech.

Batolata a děti

Při hraní dodatku The Sims 3 Hrátky osudu za batole či dítě hrají hlavní roli představivost, plnění snů a hlavně zábava! Zde vám přinášíme stručný pohled na nové možnosti a předměty, díky nimž se hry malých simíků změní v něco, co dospělí svýma očima nikdy neuvidí.

Imaginární přátelé

Imaginární přátelé jsou jedním ze středobodů fantastického světa dětských simíků!
Pokud si v editoru Vytvoř simíka ve hře uděláte rodinu, jejímž členem je i batole, existuje možnost, že se v jeho inventáři na začátku hry objeví imaginární přítel. Po narození dítěte v průběhu hry rovněž existuje možnost, že krátce poté poštou dorazí figurka imaginárního přítele.

Aby figurka imaginárního přítele obživla, musí mu dát batole jméno a strávit s ním dostatek času hraním a zpíváním. Až se tak stane, figurka magicky obživne krátce poté, co batole dospěje do věku dítěte.

S obživlou figurkou imaginárního přítele může dítě-simík provádět všechny možné aktivity, jako se skutečným simíkem. Mohou společně například skákat panáka, svádět polštářové bitvy a budovat si vzájemný vztah stejně jako s jakýmkoli jiným simíkem.

K dispozici je několik nových interakcí - děti budou moci imaginární přátele požádat o přinesení svačinky, nebo aby po nich uklidili. Nezapomeňte však, že imaginárního přítele může vidět jen vaše dítě, takže když ho v podobných situacích budou sledovat jiní simíci, mohou si trochu ťukat na čelo.

Simíci, kteří skvěle ovládají umění přípravy lektvarů s pomocí nové sady pro mladé chemiky, mohou jednoho dne vynalézt mocný nápoj, jehož prostřednictvím se imaginární přítel promění ve skutečného a stane se novým členem domácnosti

Domečky na stromech

Děti simíků si nyní mohou hrát v nových domečcích na stromech!

Dětská klubovna - Ačkoli je postaven z různých nepotřebných a odložených věcí, spojených pár hřebíky, má tento klasický domeček vše, co malí simíci potřebují k tomu, aby zde mohli přespat s kamarádem anebo bojovat s piráty.

Kosmická stanice - Tento technologický vyspělý domeček vypadá, jako by na stromě přistál z budoucnosti! Je ideální pro děti, které si rády z truhly s kostýmy vytáhnou kombinézu kosmonauta a baví je objevování nových světů.

Princeznin chudý zámek - Tento domeček, či spíše zámek, pochází přímo z říše snů a nechybí mu nic včetně věží. A dokonce má i padací most! Malí simíci mohou shůry vládnout svému království a čas od času "Uspořádat skvělou hostinu" na oslavu jeho či její vznešenosti.

Všechny tři domečky na stromech si simíci-děti mohou libovolně přejmenovat, omezit vstup jen na simíky určitého pohlaví a dokonce polít vodou nic netušícího simíka, který jde právě kolem!

Truhla s kostýmy

Truhla s kostýmy umožňuje dětem hrát si podle jejich snů s novými veselými kostýmy!
Po kliknutí na truhlu si mohou vybrat z kostýmů tyranosaura rexe, kosmonauta a prince či princezny.

Po oblečení kostýmu se zpřístupní nové interakce "Jít sem jako…" nebo "Hrát roli".
V kostýmu kosmonauta budou děti hopkat, jakoby se procházely po povrchu měsíce. Kostýmy prince či princezny je uvedou do role vládců královského dvora. Tyranosauří simíci pak budou vydávat strašlivé zvuky, cenit zuby a strašit celé okolí jako netvoři z pravěku!

V kostýmu tyranosaura rexe získá simík navíc i schopnost pobořit domeček pro panenky nic netušící majitelky…

Sportovní kočárky

Dospělí mohou nově vozit miminka a batolata ve sportovních kočárcích.
V módu nákupu lze nalézt dva druhy kočárků: The Twinbrook Roller a Air-Strol LX

Dospělí si mohou uložit kočárky do inventáře automaticky do nich miminko či batole posadit v situacích, kdy by je obvykle museli nést.

Pokud je kočárek na parcele hráče, lze na něj kliknout a vyvolat interakci "Jít na procházku s…" nebo "Jít na obecní parcelu s…". Po zvolení interakce si hráč může vybrat jakékoli miminko či batole a vyrazit s ním ven.

Nové hračky a vybavení hřišť

Dodatek The Sims 3 Hrátky osudu obsahuje hromady nových hraček a vybavení pro dětská hřiště!

Pískoviště - Děti mohou stavět hrady z písku, schovávat hračky nebo objevovat dávno ztracené poklady. V módu nákupu jsou k dispozici celkem dvě nová pískoviště.

Skákání panáka - Dítě na něm může bavit samo, anebo společně s kamarády.

Vybavení hřišť - Pomocí nových houpaček několika druhů, skluzavek a opičích drah si můžete postavit vlastní hřiště snů!

Vzpomínky

Simíci si mohou zaznamenávat významné okamžiky života do svých deníčků.
Dojde-li v životě simíka k důležité události, bude do deníčku zaznamenán snímek obrazovky a jeho popisek.

K vytvoření vlastního pamětihodného momentu lze také použít nové tlačítko "Zachytit tento moment". Po výběru této možnosti bude hráč vyzván k vyfocení momentu a doplnění vlastního popisku.

Vůbec poprvé si mohou hráči vyměňovat vzpomínky simíků tak, že je přímo z deníčků budou nahrávat na portálTheSims3.com anebo facebookový účet!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.